Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle nie rozważałem nawet zakupu tego tworu a o tym jak wygląda singiel to można zobaczyć na filmikach, to jest największe gówno w historii serii jeśli chodzi o singla, wygląda to tak jakby gracz był rzucony na mapę normalnie z jakiegoś trybu sieciowego z jakimś niby tam questem, multi to same stare mapy, trzeba być naprawdę mega bezczelnym żeby za to wołać takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

kolejna ofiara Game Passa!

Nie zdziwilbym sie jak Acti chcialo przeczekac sprzedaz i nie wysrywac kasy. Takiego przekretu to nawet CDP z Cyberpunkiem nie zrobilo, a przynajmniej mozna bylo dostac zwrot pieniedzy. Scam jak nic... przebijalo sie, ze misje bedzie mozna przechodzic po swojemy ale to nie ma sensu, do tego zostalo ogolocone ze swojej rezyserii i filmowosci. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem kampanie na yt pierwszy raz w życiu bo miałem złe przeczucia i cholera, ta kampania to jest IKS DE na zawsze, jak jestem pijany to mam lepsze scenariusze w głowie idąc spać. Warzone z dialogami przez 3/4 4 godzinnej gry srsly:balon: wiem ze cod to głównie multi w które często gram for fun ale jak przypomnę sobie kampanie w og mw1/2/3  porównam z tym czymś tutaj to niezły kek. Wątpię czy w multi dowiozą dlatego poczekam z ewentualnym zakupem ale skłaniam sie coraz mocniej by tego nie robić.

Odnośnik do komentarza

Czyli prawda było że wcale nie miało być pełnoprawnego releasea w tym roku. Nie da się kurwa wydać pełnoprawnej gry w rok i tyle. IW dalej jest zajęty MWII, Treyarch jest w pizdzie kolejny rok z Black Opsem a Sledgehammer dał dupy już dwa lata temu z Vanguardem. I w takich realiach wysrali więc zdalnione względem MW2019 i MWIi multi, dorzucili mapy sprzed parunastu lat, dorobili kampanię na kolanie i elo. Oni w tym Activision mają burdel jak w Ubisofcie, za dużo osób siedzi nad CoDem podobnie jak za dużo osób siedzi nad Asasynem i takie są efekty. Wszystko to marketing, który teraz głównie nakręcają streamerzy i spocency.

 

cod zmartwychwstał w 2019 ale 4 lata później czuć tutaj już stęchliznę 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

COD z 2019 to była chyba najlepsza kampania w serii w jaką grałem i byłem nią tak zajarany, że następnego dnia po przejściu kupiłem mający wtedy swoją premierę sequel. Ten już był jakiś taki mega bezpłciowy dla mnie, zero emocji i te misje trwające 5 minut :kekw: Widzę kierunek jest kontynuowany, bo kampanii z trójki, to już nawet mi się nie chce oglądać na youtubie. Open missions, dobre sobie. To chyba największa growa padaka i przekręt ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...