Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, A_Bogush napisał:

@SnoD No właśnie jeszcze nie chciałem wrzucać, bo mam ochotę poprawić, ale od paru dni nie ma czasu za bardzo. Ale wrzucam, żeby było :)

 

1:28,645 A_Bogush

 

Jak was dodam do znajomych to będę mógł wybrać jakąś konkretną osobę do rywalizacji? Żeby pokazywał się wasz duch?

 

image.thumb.png.f40680a51e10c865e9bd213513738f76.png

 

Tak, w rywalach możesz wybrać dowolną osobę z rankingu światowego, a jak masz w znajomych ludzi to łatwiej będzie Ci ich znaleźć bo wchodzisz w danym wyzwaniu w zakładkę wyników, przełączasz na znajomych i wybierasz konkretną osobę.

Edytowane przez SnoD
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SnoD napisał:

@Michał102 @MaZZeo @Marcin_wawa @PiPoLiNiO @__bercik07 @Ins @A_Bogush i inni, zapraszamy do kontynuowania rywalizacji :)

 

Jeśli o mnie chodzi, to póki co odpadam. Mam teraz taki zapierdol w robocie (jade na 2 etaty), że później zupełnie nie mam już siły i ochoty na grę. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, orion50 napisał:

Widzę, że od P2 do P4 jest dość ciasno  :D

 

Chyba każdy lubi jak jest wąska i ciasna luka ;)

Godzinę temu, Michał102 napisał:

 

Jeśli o mnie chodzi, to póki co odpadam. Mam teraz taki zapierdol w robocie (jade na 2 etaty), że później zupełnie nie mam już siły i ochoty na grę. 

 

Znam ten ból :(

 

PS. Jak zaczynacie brać udział w rywalizacji, to proponuję wysłać mi od razu zaproszenie do znajomych - będę miał bierzący podgląd do wszystkich wyników. Na te chwilę mamy łącznie 8 uczestników.

 

EDYTA:

 

1:33,377 DonSterydo

c3b59008-9b22-4770-896f-6cc3cad1df1e.thumb.png.e6727a88b5006a9c959426e708d597e4.png

 

Widzę, że już jest 10 osób, 2 jeszcze nie łapią się na czysty przejazd.

Edytowane przez SnoD
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Prawie 100 okrążeń później...

 

1:27,907 A_Bogush

 

Jak powtarzam te kółka któryś tam setny już raz i mam świadomość, że mogę pobić czas, tylko wystarczy się skupić, to gdy widzę międzyczas na zielono to dostaję jakiegoś paraliżu. Miałem przewagę prawie pół sekundy, ale po co mi ona, skoro można od razu po zerknięciu na czas na następnym zakręcie w głupi sposób to stracić :D 

image.thumb.png.affa37ddc8e6e41e99411d01eac2697e.png

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze po południu sprawdzę jak się jeździ z ABS, bo jako jeden z nielicznych zawsze gram ze wszystkim na off. Trochę to odrealnione bo przecież w rzeczywistości w wyścigach zawodowi kierowcy mają chyba odpalone wszystkie nowoczesne wspomagacze, ale ja lubię taką walkę z autem :)

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, A_Bogush napisał:

 

Jak powtarzam te kółka któryś tam setny już raz i mam świadomość, że mogę pobić czas, tylko wystarczy się skupić, to gdy widzę międzyczas na zielono to dostaję jakiegoś paraliżu. Miałem przewagę prawie pół sekundy, ale po co mi ona, skoro można od razu po zerknięciu na czas na następnym zakręcie w głupi sposób to stracić :D 
 

Właśnie dlatego jak już śrubuję czasy to wyłączam wszelkie czasy z huda ;)

Odnośnik do komentarza

@Marcin_wawa dopisany @orion50 zaktualizowany czas.

 

@Szymek jako jedna z dwóch osób masz czas 1:26,××× - szkoda by było gdybyś nie był klasyfikowany z powodu braku odpowiedniego wpisu w temacie, nie będę dla nikogo robił wyjątków.

 

Dodaję wszystkich na bieżąco do znajomych, ale tabela w grze jest tylko do mojej informacji.

 

 

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla @Magik, który uzyskał w tym tygodniu najlepszy czas :trophy_gold:

 

@Szymek :trophy_silver:

@Makky :trophy_bronze:

 

Setup na najbliższy tydzień jak poniżej (wszystko jest też wpisane w pierwszy post). W tym tygodniu będzie można trochę bardziej poszaleć.

 

Tor: Yas Marina (pełny)

Klasa: A (poziom auta 692)

Auto: Audi #1 RS 3 LMS

 

II tydzień rywalizacji prowadzimy do 26 listopada do godziny 20.00.

 

Słowem podsumowania mogę powiedzieć, że rywalizację w nowej formule należy uznać za udaną biorąc pod uwagę, że jednak próg wejścia jest tym razem znacznie wyższy.

 

W sumie swoich sił w wyzwaniu próbowało chyba 12 osób, jednak nie wszyscy ostatecznie załapali się na czysty przejazd. Zdecydowana większość jeździła mając włączony wyłącznie ABS lub w ogóle bez jakichkolwiek asyst :notbad:

 

Niniejszym informuję też, że punktację za ten tydzień przyznam po drugim tygodniu zmagań - chcę najpierw sprawdzić jaka będzie ostatecznie frekwencja żeby ustalić czy nie zmniejszyć liczby punktowanych miejsc do 8 (w tym tygodniu do klasyfikacji załapało się równo 10 osób).

 

Jeżeli w drugim tygodniu frekwencja będzie taka jak się spodziewać (12-13 zakwalifikowanych osób), to zostaniemy przy 10 punktowanych miejscach.

 

PS. Jestem otwarty na sugestie dotyczące kolejnych aut i torów (z tym, że chciałbym aby po wejściu do gry nowego toru pojawiał się on w kolejnym wyzwaniu jak obecnie Yas Marina).

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Do pierwszego posta dodałem już klasyfikację generalną z 10 punktowanymi miejscami, biorąc pod uwagę, że jednak spodziewam się od drugiego tygodnia frekwencji powyżej 10 zakwalifikowanych osób (już mam 8 w tabeli wyników).

 

Dodatkowo, w klasyfikacji generalnej obok nicków wklejam ikonkę odpowiedniego pucharu za jedno z 3 miejsc na podium za wyzwania tygodniowe - wizualnie będzie od razu widać kto, ile i jakie miejsca zajmował na przestrzeni całych zmagań :)

Edytowane przez SnoD
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...