Skocz do zawartości

Batman: Arkham - seria


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko zastanawia, dlaczego ta kolekcja na duże konsole nie została potraktowana w odpowiedni sposób :( Najgorszy gamingowy zakup wszechczasów, Asylum w 45FPS (co do kurwy), City w 30fps i Knight w 900p. Jednak rajtuziak najlepiej ma się na komkutrze, zero problemów, nietoperz zwalony, zero potrzeb, 120fps i rozdziałka jaka się chce, powtarzam nietoperz zwalony.

  • Haha 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Był, był, nawet ze sprzedaży go wycofali na dość długo ze względu na jakość portu. Jedna z najgorszych konwersji na PC w historii, a o taki tytuł wbrew pozorom trzeba się postarać gdy za konkurentów robią RE4 bez tekstur, DMC3 od Ubisfotu w którym na problemy z frameratem pomagało (do czasu) wywalanie plików z OST xD czy Saint's Row 2, które do dzisiaj jest niemal niegrywalne bez względu na to, jak mocnym sprzętem w tę grę rzucić. Na szczęście jest 2023 i Knight zapierdziela aż miło popatrzeć <3

  

2 godziny temu, Rozi napisał:

Strój Pattinsona eksluzywny na Switcha, co za kurwy jebane warnerowskie :/

Właśnie wypatrzyłem na Twitterze, mały druczek mówi, że najpierw Switch i dopiero później wjeżdża na resztę sprzętów:

obraz.thumb.png.d39313882716aa70205a181b62fae9dc.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rozi napisał:

Najlepsze jest to, że challenge w Arkham Asylum i City działają w 60 klatkach, do do chuja XD

Dokładnie xD Tak świetne gierki, a dostały najgorsze możliwe potraktowanie ze strony wydawcy. Już nie wspominam o tym, że przejście z Unreala 3 na Unreala 4 miejscami może i poprawiło wygląd gacka, ale też sporo jest różnic względem oryginału nieco odbierających mu uroku. Przecież te gry nie są jakieś turbowymagające, na PS4 już by śmignęły w 1080p60 bez większych problemów, a co dopiero na middlegenach z zeszłej generacji... warner ty kurwo skończ mi nietoperzaka prześladować

Odnośnik do komentarza

Gra w wielu momentach trzyma oczekiwane 30 fps, ale podczas jazdy możemy maksymalnie liczyć na 25 klatek – w ekstremalnych sytuacjach ekran dosłownie staje i według testu Batman: Arkham Knight działa w zawrotnym 1 fps

 

Ciężka decyzja co robić, ta dwutygodniowa ekluzywna skórka z filmu o człowieku w gumowym stroju jednak kusi, na innych sprzętach trzeba przecież przez trzy minuty grzebać przy protonach

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2023 o 21:37, Bzduras napisał:

Mnie tylko zastanawia, dlaczego ta kolekcja na duże konsole nie została potraktowana w odpowiedni sposób :( Najgorszy gamingowy zakup wszechczasów, Asylum w 45FPS (co do kurwy), City w 30fps i Knight w 900p. Jednak rajtuziak najlepiej ma się na komkutrze, zero problemów, nietoperz zwalony, zero potrzeb, 120fps i rozdziałka jaka się chce, powtarzam nietoperz zwalony.

 Właśnie miałem brać  kolekcje na konsole, żeby sobie znowu pograć  ale jak taka jakość to zostaje przy wersji PC.  

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Wredny napisał:

Albo źle rozszyfrowałem skrót, albo wydawcy Ci się pojebali :D

Nie, pierwsze konwersje RE4 i DMC3 na PCta robił Ubisoft, dobrze rozszyfrowałeś. Obie gierki mam w tych wersjach na płytkach z CDA i przed odpaleniem wyświetla się piękne FMV z logiem Ubi, tym z szóstej generacji :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...