Skocz do zawartości

Batman: Arkham - seria


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rozi napisał:

Cold, cold heart super było, reszta to skórki i wyzwania. Na kąkuterach się da kupić to jeszcze?

Jeszcze Initiation jest z tego co widzę, jakiś prolog, gdzie Bruce przechodzi szkolenie na asasyna. Całość jest dostępna do kupienia bez problemów i mam ogromny żal do warnerów, że tak w pompie mają tę część.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Pupcio napisał:

Pewno. Co chwile lata za 20 ziko na steamie i gogu

Ja ostatnio za 5zl kupiłem z jakiegoś key shopu

 

Pykam już 2h i jest świetnie, to moje pierwsze podejście ever do tej części, na decku działa genialnie, klimat super choć kurcze jakoś nie umiem się przyzwyczaić do scenek CGI w tej serii

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

Na Xbąksiku nie da się już kupić :(

Tu musisz się niestety ratować pudełkiem. Jest we wstece, ale digital z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu nie jest dostępny do kupna (co dziwi tym bardziej, że Steam i GOG nie mają problemu ze sprzedawaniem nietoperzaka).

 

https://pl.webuy.com/product-detail?id=5051892141567&categoryName=xbox-360-gry&superCatName=gry-i-konsole&title=&queryID=c225a9e389aa2424ecbd78c975d2a7d9&position=6 35zł w CEX. Jak chcesz to mają jedną sztukę w Szczecinie dostępną, mogę się przejść i wysłać Ci paczkomatem jak masz ochotę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

No ja tez polecam AO. Tyle sie nasluchalem o bugach a mialem jeden i tylko wtedy kiedy zalaczala sie ta animacja szybkiej podrozy z batwing i cos sie je.balo z dzwiekiem.

 

Mi się wydaje, że oni nie ogarnęli zapisu gry, bo zazwyczaj wtedy animacja szarpała i były jakieś drobne problemy z dźwiękiem. Origins przeszedłem 3 razy i nigdy nie miałem jakiegokolwiek buga uniemożliwiającego ukończenie gry,  a ktoś chyba z polygamii dał 1/10 właśnie z tego powodu. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dwa dni temu zacząłem Arkham Asylum z edycji Return to Arkham na XSX. Ta gra broni się do dzisiaj. Widać wprawdzie, że mamy do czynienia z grą z pierwszej dekady XXI w. chociażby po przerywnikach filmowych, które nie są na silniku gry, ale nie zmienia to faktu, że tytuł ma tak niesamowitą i gęstą atmosferę, wprawiającą w zachwyt architekturę i projekty lokacji, znakomitą muzykę oraz dżwięk, a na deser przezajebistą mechanikę walki, że człowiek wsiąka w historię bez opamiętania. Będzie calak jak nic. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...