Skocz do zawartości

Batman: Arkham - seria


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam w Batmanach lubiłem robić i maksować drzewka. Wg mnie nie były szczególnie słabe na tle innych gier typu otwarta mapa ze znacznikami. Origins może trochę zajeżdżał odtwórczością już, ale side missions ze złodupcami typu

Spoiler

Hush albo Mad Hatter

z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pupcio napisał:

A co nie jest łatwo sobie popsuć całą gre maksując ją chujnią poboczną? 

Można, ale moim zdaniem żadne Batmany nie mają chujni pobocznej, tylko ciekawe questy i znajdźki. A jeszcze jak się kocha to uniwersum, to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza

W Arkham Knight najpierw ukończyłem praktycznie całą kampanię i subquesty a dopiero później zabrałem się za znajdźki a i tak było łatwo bo do każdego nowego zagrożenia dostawało się 5 minut później jakiś gadżet czy umiejętność idealnie niwelujące to co się pojawiło. Przykładowo pojawili się przeciwnicy chodzący parami to dostałeś multi-takedown, medycy byli wrażliwi na to elektryczne działko itd. a po dopakowaniu wszystkiego to już hurtem kosiło się wszystkich.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Il Brutto napisał:

Dla mnie do dzisiaj AA najlepszy, mimo ze obiektywnie w AC wszystko bylo nieco ulepszone. Mam nadzieje ze jeszcze powstanie jakas gra z serii.

 

Tak samo uważam, że AA było najlepsze z całej serii, mimo, że w AC wszystko było ulepszone i wszystkiego było więcej. Od Batman Origins się odbiłem, został mi do ogrania tylko Arkham Knight. 

Odnośnik do komentarza

Mi najbardziej podszedl klimat w AC bo dla mnie batman to zawsze otwarta przestrzen, siedzenie na gargulcu i obserwowanie ulic. Biegajacy 80% gry gacek to nie dla mnie, dla mnie nie.

 

No i obowiazkowo batmany koncze w zime wiec skoro juz dorobilem sie ps4 to pewnie w te swieta wleci knight. I jak pozostale zrobie na 100% nawet jesli bede musial klepac 1500 wyzwan ridlera.

Odnośnik do komentarza

Te znajdźki to sama przyjemność i czasem trzeba trochę pomyśleć jak się do nich dobrać. Na plus jest też to, że nie musisz mieć zawalonej całej mapy, wystarczy nie przesłuchiwać ludzi Riddlera. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż np w GTA5 szukanie części jakiegoś statku na gigantycznej mapie, gdzie bez poradnika nie da się chyba tego zrobić, bo na mapce nie znajdziesz żadnej podpowiedzi. A skoro deweloper ma gdzieś czas gracza, to i ja sram na zbieranie takich pierdół. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...