Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod IX: Battle Rogale


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodze właśnie na sylwestra i musze zmieniać gacie.

 

Najpierw @Rayos sprzedaje puncha

 

obraz.png.a7d1279cda819a3fccd819cf2cd6109c.png

 

Cult of the Lamb pieknie wjedzie na OLEDZIE :banderas:

 

Potem pozwolilem sobie rzucic drobiazg w kolege @Bzduras który mi zrobił takie coś.

 

obraz.png.638f387e5e20ee967b0a4ec9b632d45a.png

 

Zdenerwowalem sie bo mam Portala 2 a to jest DIGITAL BOOK, juz mialem wygarniac koledze wklepujac kodzik co on mi tu mó....

 

jackass-jackass3d.gif

 

obraz.png.d5c68f9cdf6fa6ce60e13cc655232934.png

 

 

CO?

 

 

:)

 

I co ja mam napisać teraz, ide zmienić gacie, nie wiem, straciłem przytomność wiec napisze potem. D Z I E K U J E.

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Rozkręcili się, a jeszcze północy nie widać :notlikethis:

@Velius double combo:

obraz.thumb.png.a026aebadc2dcfa91336a068b50dfaf0.png

obraz.png.ee0915456587a0f83dfa97a43573eabd.png

Trafione, trafione :banderas: @Rayos też kupił Shovela, ale był drugi i prezent wrócił do nadawcy. No i chłop długo nie czekał:

obraz.thumb.png.b8f7389e5bfd09d0473d6e116488fcbe.png

 

Teraz można się upijać bezalkoholowym żywcem :obama: Dzięki chłopaki, nowy rok zapowiada się przednio :banderas:

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

@Bzduras to również ogromny wariat i pewnie razem będziemy pić tego bezalkoholowego zywca, jednego, z jednej butelki, bo nikogo już nie bedzie stac na choćby plastikowy kubeczek... Właśnie mi ten psychopata w zaszyfrowanej wiadomości sprezentował kod, a w nim...

 

image.png

 

Dziękuję dziękuję dziękuję!! :pepegasm:

 

@tomzacz tez dowalił świetną gierką, masakra, kiedy to wszystko ograć, wyście powariowali, za dużo tego dobrego, kocham Was wszystkich :wub: 

image.png

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

I ostatni gift który poleciał w moją strone w tej edycji - w nocy jak juz byłem po kilku kieliszkach @Kymel zaatakował i mnie zmasakrował.

 

obraz.thumb.png.ca80e272ef5ea518f61977f8e11736a4.png

 

Pięknie sie zgrało z bomba od Matriksa :obama: Ależ bomba na zakończenie, słowo "dziękuje" to za mało, ale i tak je powiem, DZIEKUJE.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ok tamten jednak nie był ostatni bo @Ukukuki w nowym roku wjechał jeszcze z taką kobyłą jako gierką :obama: Kiedy to wszystko ograć, podobno ŚWIETNA gra wiec bede musial nadrobić reszte Yakuz omijajac side-questy żeby sie wyrobić w tym życiu.

 

obraz.png.7f867b08bed400c11b3fa7495e499199.png

 

Bardzo, bardzo dziekuje!

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Taka akcja jeszcze, odrabiam z synem angielski bo oczywiscie zapomnialem ze ma zaleglosci i mielismy przez swieta nadrobić, ale po co jak można na ostatnią chwile jak każdy normalny człowiek, stoje, pije kawke i dostaje powiadomienie, że ktoś życzliwy znowu podarował mi prezent. Otwieram i tam takie coś:

 

obraz.png.74e91a74bee9a8039bf6d473cb89d239.png

 

Potem widze ze jest kodzik i podpis od ukochanych mikołajów @Rayos i @Grabek, troche sie boje, ale zdaje sobie sprawe ze jestesmy na finishu, portfele puste, nie ma co szaleć przeciez...

 

obraz.png.8020276cf083a149200d3fdda9a9019d.png

 

giphy.gif

 

I w tym momencie szklaneczka z kawą prawie wylądowała na podłodze :obama: Nie potrafie odpowiednio ubrać w słowa jak jestem wdzięczny i jak sie wzruszyłem, jesteście srogie poyeby i nigdy sie nie zmieniajcie.

 

DZIEKUJE!

 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...