Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod IX: Battle Rogale


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

obraz.png.e467ed8fe1d3bd067c6376dd10c041d1.png

 

Co tu sie stało... @Grabeknie dość, że rzuca we mnie jeszcze jednym prezentem i mało zawału nie dostałem to załącza kartke świąteczna z kodzikiem przez która mój syn zaraz narobi w gacie. Forumowe mikołaje wykraczają poza typowe steamowe gifty.

 

Grabek prawdziwy wariat w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nie da sie już nawet poprawnie podziękować za tyle dobroci.

Odnośnik do komentarza

To, co zrobiliście w tym roku przeszło wszelkie pojęcie. Chyba najlepsze mikołajki ever. Tyle różnych, zayebistych gierek, że brak słów. A to wszystko w trochę nerwowym dla mnie okresie (ale na szczęscie wszystko zmierza w dobrym kierunku). Można było na chwilę zapomnieć o wszystkim i cieszyć się rozdawaniem i dostawaniem tych sztosów. Teraz tylko pod kołderkę i granko. Jesteście niesamowici.

Tak jak rok temu, muszę taktycznie skasować wishlistę, bo po prostu tego wszystkiego nie ogram, a głupi mi dostać i nie skorzytać. Dzięki raz jeszcze i smacznego grania :)

00778744-5d87-4b54-91a3-b4434821a90f.thumb.webp.b6030ead5741d0a300d2893e10e2a7fc.webp

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

@Rayos @Velius Wy chore typy, Was trzeba zamknąć w zakładzie i nie wypuszczać! Numer jeden i w kodzie numer dwa z listy, WAS SIĘ POWINNO LECZYĆ! Jeżu złoty, ja się zaraz osram na miętowo, przecież nawet nie wiem co ja teraz w klawiaturę piszę i mam nadzieję, że to ma sens w ogóle

 

Screenshot_2023-12-25-23-05-01-30.jpg

Screenshot_2023-12-25-23-04-36-36_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

@Mild_smoker Pięknie dziękuje! Mam na Switchu ale niestety gierka tam się dusi dlatego wylądowała na liście steam :D już ściągam :lapka:

image.png.e91e5388af29c324e33e0148e5353a08.png

 

Chłopaki jesteście niesamowici z tą inicjatywą! Co roku nie mogę się doczekać zabawy, mam jakieś tam ramy finansowe w których chce się zmieścić i co roku się nie udaje xd 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

obraz.png.a392fc0f601a91ec49895d07833d6731.png

 

O cholera :obama: I we mnie @Bzdurasrzucil prezentem, ale tak dużym że mnie przygniotło i zmasakrowało. Podobno dobrze juz chodzi na steam decku wiec bedzie super grane. No ale ja nie o tym, nie spodziewalem sie jeszcze jednej bomby wiec az podskoczyłem.

 

Dziękuje serdecznie, słów brakuje na to wszystko. Gdy 40 lat temu zakładałem ten event nie sądziłem ze przybierze aż takie rozmiary, miała być jedna symboliczna gierka za 10-20zł, dla tych którzy w świeta dostają tylko skarpety i chcieliby czasem prawdziwy prezent dla GRACZA, a mamy co mamy, mnóstwo cudownych ludzi o wielkich serduchach rzucających w siebie giftami, robiących zrzutki na wieksze prezenty, starannie przebierajacymi listy życzeń i czyste szaleństwo. Jesteście niesamowici i jak każdego roki myśle ze bedzie spokojniej albo dadza na luz to każdego roku coraz większe zaskoczenie.

 

A za rok mamy okrągłą, 10 rocznice eventu, trzeba bedzie przygotować cos specjalnego z tej okazji ;)

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że wejdę w temat ale Ficek odyebał konkret :hi:

 

Screenshot_2023-12-27-18-52-05-96_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6-01.thumb.jpeg.8c1cff2a93dd44ec457958067eff7fe3.jpeg

 

 

Pamiętam jeszcze czasy jak ogrywałem to na PS3, jedna z moich pierwszych platyn. Później kupiłem edycję na PS4, bo tak mi się gra spodobała. A teraz chętnie ogram ją kolejny raz na Decku, bo to zacny tytuł.

 

Dzięki Pan Ficu :hi:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...