Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod IX: Battle Rogale


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

On 12/21/2023 at 9:34 PM, Ukukuki said:

@Labtec Dziękuje pięknie, mam nadzieje ,że wrócisz do aktywnego udzielania się na forumku :lapka: Gierka na liście nie przypadkowo, od dawna żadna odsłona NFS mnie nie interesowała aż do premiery Unbound. 

 

 

@Ukukuki i @Velius pamiętają, wielkie dzięki chłopaki i wesołych świat, na 100% będziemy widzieć się tutaj więcej w 2024

 

ukuku.png.481b6ba49e5bf63fddf01e71e2cd4b87.png

 

velsu.png.8208fad40c3ae92dceca80088c21ddfc.png

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mi właśnie skończył się przed chwilą budżet prezentowy przekroczony swoją drogą ostro więc serdeczne Bóg zapłać za wszystkie Gifty. Cudownie brać udział w tej zwariowanej inicjatywie. Jesteście wariatami z wielkim sercem i nie zmieniajcie się bo dzięki takim ludziom pojawia się przysłowiowy uśmiech na ustach.

 

Za rok doświadczony już drugą edycją w której biorę udział przygotuje jeszcze większy worek prezentowy. Dziękuję za wszystko i przepraszam jeśli kogoś pominąłem z friendlisty na steam

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Mnie również obdarował @Assassins_78 niesamowicie sie zaskoczyłem i bardzo pozytywnie. Będe jednak odrzucał gre bo wiem ze nigdy jej nie odpale a głupio będzie mi przyjmować ze świadomością ze bedzie leżeć i zalegać a mogłaby trafić do kogoś kto z niej skorzysta, tak wiec podaje dalej :santa: Bardzo przepraszam, troche głupia sytuacja, ale uznałem ze tak będzie lepiej.

 

Ale bardzo dziękuje za wspaniały gest!

obraz.png

Odnośnik do komentarza

O żesz Ty, jak juz sie niczego nie spodziewasz i nagle wyskakuje powiadomienie ze wleciał prezent i to jeszcze od mikołaja który już u mnie raz był

 

obraz.png.80b164ad9e65ce6cc3b44dc128fe0b1c.png

 

 @MichAelis Dziękuje bardzo ale bedzie kładzenie kafelków :banderas: No jak zaskoczył.

 

U kolegi widze teraz rozkład jazdy - jazda z giftami

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...