Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, dee napisał:

obecnośc tego pana jest równie na miejscu co serwowanie rzygowin

Zapewne znalazła by się garstka chętnych by go zastąpić i nawet by napisali to lepiej, a do tego - nawet za darmo ;) Ja bym tam mógł dla PE pracować za 0zł, czy tam za przysłowiowy kod do gry przy okazji recki, a i dla samej frajdy przeczytania tego potem na kiblu. Napisałem w życiu prawie 2000 ponad 2500 newsów o grach w różnych serwisach, zrobiłem przynajmniej z 50+ recek, jedynym minusem jest to, że piszę za długie teksty i bym więcej je skracał niż pisał :P W sumie to mnie już nawet dwa razy druknęli, ale w listach...

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

Kweh!
To już ostatni mój post, bo widzę nerwy nie wytrzymały. Dostałem ostatnio info do znajomych z trzech (!!)discordów, że ktoś (jeden/kilku?) loguje się jak opętany i wrzuca linka z tego forum wszędzie gdzie się da. Ludzie przed i po 40-tce – przypominam :)
Aż mnie znajomi pytali – „co tam znowu nawywijałeś?”. Ale, ale, ja grzeczny byłem!


Naprawdę? Zakładacie kolejne konta i spamujecie gdzie się da pod hasłem „oramy Griftera”, "gonimy frajera"? Serio? Kilka kont założonych w jeden dzień i rzut spamu? Życzę zdrowia. Serio! :)
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to wybrane, upośledzone jednostki stąd, niektórzy stąd są fajnymi ludźmi, widzę bardzo fajne przemyślenia.

BTW, orze się na jesień, nie w marcu, kweh! A po drugie – PPE i elita to oksymoron.
 

Na odchodne rzucę cytatem Gulasha, który w Neo+ kiedyś napisał – „Może kiedyś PSX Extreme znajdzie mądrzejszych czytelników”.
25 lat minęło i się ku*wa nie udało. Kweh!
 

Coś na przestrzeni lat w Szmatławcu ewidentnie nie pykło.

Pozdrawiam wszystkich. Życzę powodzenia, by magazyn ukazywał się dalej. Szmata to czasopismo z tradycjami. I jest kultowe! Słowo się przez lata strasznie zdewaluowało, ale w tym przypadku naprawdę tak jest! Dla mnie możecie się ukazywać do końca świata! Nie musicie mnie lubić, ja tam wam życzę dobrego. Hej!
Grifter’s not here, Grifter went away, Grifter’s gone…

  • beka z typa 3
  • WTF 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...