Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy numer od dłuższego czasu gdzie chętnie coś przeczytam, czyli teksty o Arkham Asylum i RE7, bo ostatnio to głównie przeglądałem i numer leci na półkę. 

 

A jeszcze z 15 lat temu czytało się całość, nawet jakieś niszowe chińskie erpegi w które chyba grał tylko Zax i rodziny deweloperów. :ragus:

  • Plusik 2
  • This 3
Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Zwyrodnialec said:

Pierwszy numer od dłuższego czasu gdzie chętnie coś przeczytam, czyli teksty o Arkham Asylum i RE7, bo ostatnio to głównie przeglądałem i numer leci na półkę. 

 

A jeszcze z 15 lat temu czytało się całość, nawet jakieś niszowe chińskie erpegi w które chyba grał tylko Zax i rodziny deweloperów. :ragus:

15 lat temu byl ogień. Tera oprocz kilku ludzi wieje już codziennoscia...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, SlimShady napisał:

No właśnie, co to za okazja, bo jakoś tak dziwnie.

To okazja zeby wykorzystac przywiazanie czytelnikow do marki tekken i zarobic na tych, ktorzy kupia wszystkie 8 wersji pisma "do kolekcji". Mam nadzieje, ze pomoglem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No! W końcu zapowiedź, można odetchnąć. Mam nadzieję że trafię okładkę z jakąś babką, wszystkich nie chcę. Zróbcie kiedyś deal z Rockstarem :) Widzę że jak zwykle będzie co czytać mimo biedy w recenzjach - Lego, RE7, drukarki, no i oczywiscie przegląd premier na ten rok. Jest dobrze!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brolin napisał:

Ło @Konsolite, tekst o druku żywicą widzę się ziścił. To tera czas na historię Warhammera :notbad: 

Wolałem zrobić porządnie a nie na szybko bo trzeba zapchać numer ;)

Mam nadzieje że lektura okaże się pomocna :)

 

Odnosnie wh40k to chciałbym aby materiał towarzyszył premierze/recenzji space marinne 2, ale temat obszerny wiec możliwe że zrobię w częściach, chyba ze Roger przyzna za jednym zamachem odpowiednia ilość stron ;)

 

3 godziny temu, sadiker napisał:

Kto recenzuje The Last of Us: Part II Remastered ? Bo nie wiem czy mam popcorn dokupić.

Niestety nie wpadło w moje raczki wiec pierwsze 10/10 w tym roku? ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Konsolite napisał:

Odnosnie wh40k to chciałbym aby materiał towarzyszył premierze/recenzji space marinne 2, ale temat obszerny wiec możliwe że zrobię w częściach, chyba ze Roger przyzna za jednym zamachem odpowiednia ilość stron ;)

 

 

Ta, najlepiej 3 sezony po 10 odcinków skończymy publikacje w 2026 :) Weź pogadaj z Łapuszem (trigger mode on) i zróbcie se specjala :) 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...