Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, sekciarze jeszcze się nie nauczyli od 320 numerów, że to nie gazeta, a magazyn?
Ale CD-Action nowy kupiłem. Lepsze treści obecnie mają, polecam!
:D
BTW, łatwo was było uruchomić. Ciekaw jeszcze jestem, czy mnie zaraz Gamera pobije :)

Edytowane przez Grif
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2024 o 17:59, Alastor84 napisał:

Pamiętam że jakiś koleś w liście napisał żeby HIV zmienił ksywę na Viking :rofl:  Czy jakoś tak :P To było chyba w którymś z pierwszych numerów.


Dobrze pamiętasz. To był chyba numer 6 czy 7? To brzmiało tak - " Przecież jest tyle lepszych ksywek - Batman, Viking, lub po prostu PSX". Hiv mu odpowiedział, że wolałby Wiesław tudzież Wieprzek, którą to ksywką zresztą się później podpisywał w Szmacie pod pierwszymi "felietonami" (tak, to trzeba było w cydzysłów wziąć), a czytelnicy pytali "kim jest Wieprzek?"

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LeifErikson napisał:

 

Ale to tylko niektórzy sekciarze tej drugiej gazety o której wspominasz mają ból dvpy o takie nazewnictwo. :kekw:

Nie, to regularna riposta HIVa z listów - "tyle nas czytasz i jeszcze się nie nauczyłeś, że PSX Extreme to magazyn nie gazeta". To akurat z Hivem wyjaśniaj, bo on się zawsze o to pieklił.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LeifErikson napisał:

 

Mylisz lore.

Chciałbyś :)
Czytam Szmatę od pierwszego numeru, więc możesz mnie cmoknąć w trąbkę, bo ewidentnie się nie znasz :)
BTW, taką frazę znajdziesz prawdopodobnie w odpowiedzi na list "Hejter z Onetu", coś koło 250+/- numeru. Wiem, bo wracam regularnie do czytania starych numerów Szmatki i to jego stała kwestia w odpowiedzi na listy, gdzie ktoś pisał o "gazecie".

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Grif napisał:

Chciałbyś :)
Czytam Szmatę od pierwszego numeru, więc możesz mnie cmoknąć w trąbkę, bo ewidentnie się nie znasz :)
BTW, taką frazę znajdziesz prawdopodobnie w odpowiedzi na list "Hejter z Onetu", coś koło 250+/- numeru. Wiem, bo wracam regularnie do czytania starych numerów Szmatki i to jego stała kwestia w odpowiedzi na listy, gdzie ktoś pisał o "gazecie".

 

Otóż nie. Z tego triggerowania słowem "gazeta" używanym przez czytelników zasłynął na przestrzeni lat Smg w AR w CDA. 

 

Cmokać cie nigdzie nie zamierzam misiu, ale dobrze wiedzieć jakie zabawy lubisz. :kekw:

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie czytałem CD-Action - pierwszy numer jaki kupiłem to był właśnie ten z tego miesiąca (chociaż znajomi mi pożyczali ten badziew z płytkami już od lat, więc trochę liznąłem temat - chyba nie było gorszego gościa niż ten łysy pedo Mr Jedi od CDA i Kawai, który jarał się 8 letnimi, chińskimi lolitkami, brrr).

Jeśli Smuggler też się złościł to może przybić z HIVem piątkę, a nawet w ślinkę pójść (chociaż HIV groził gejom, że "skuje im mordę", bodajże list z numeru 77, plus minus), więc lepiej Smugi się nie zabiera do niego. Ty lepiej też nie :)

Jak sam widzisz, ja o niebie, ty o chlebie. Obaj goście złoszczą się o to samo w odpowiedziach na listy. To dlaczego piętnujesz tylko jednego, skoro obaj są pacnięci na tym samym punkcie nazewnictwa? Sekta za mocno weszła? :)
Perez widzę przegląda forum - zaraz wam nastawi właściwą częstotliwość. Kto wie, może zamiast Shivy znajdę się w konsolometrze. Czekam na nowy numer - huhu!

 

buuuuuuuuuu.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Leif, nie karm ;-)

 

Za gazetę (podobno) uznaje się coś takiego jak dziennik, tygodnik. Inne, bardziej profesjonalne*, kolorowe, ukazujące się rzadziej nazywa się (podobno) magazynami. A gdzie plasuje się "szmatławiec", które to HIV chętnie stosuje? 

 

Zatem między wódką a zakąską niech będzie, że PE to czasopismo, zwłaszcza że coraz trudniej określić kiedy się ukazuje ;P

 

* z tym "pro" w Szmatławcu to już często bywa mocno na bakier

 

 

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak bodaj któryś ze zgredow pisał w jakimś felietonie albo HP że nazywanie Szmatlawca szmatlawcem jest też właśnie taką autoironiczną kontrą wzgledem tego srania się w CDA, że nie są gazetą. :D

 

Stare dobre czasy jak jeszcze ludzie się szerzej angażowali i interesowali światkiem gazetek o gierkach dla dzieci. A teraz co? Jeden dorosły chłop podnieca się wchodzeniem na relikt przeszłości zwany forum internetowym i słabiutkimi próbami trolowania kilku(nastu?) udzielających sie jeszcze w tym wątku użytkowników. :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...