Skocz do zawartości

Tomb Raider I–III Remastered


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, krzysiek923 napisał(a):

Mam nagrywane płyty, które bezproblemowo działają już 20 lat.

 

Może masz może nie w chacie ci nie siedzę. Fakty są jakie są i wynika to z budowany takiego nośnika która jest inna niż płyty tłoczonej. Sami producenci dla CD-R czy DVD-R podają żywotność po nagraniu 5-10 lat. 

 

I to nie jest tak ,że płyta nie działa tylko znikają bity i nie da się odzyskać wszystkich danych. Im więcej czasu upłynie tym trudniej skopiować wszystko z takiej płyty. O czym przekonałem się kilka lat temu kopiując swoje stare płyty z podstawówki, gimnazjum czy szkoły średniej na NAS które zrobiłem u siebie w domu.  A bity znikają bo się srebro utlenia czy z czego tam wastwa na dane jest zrobiona. No chyba ,że masz złote płytki to nie mam pytań. 

 

 

 

15 minut temu, Wredny napisał(a):

@Ukukuki
Niestety w wielu przypadkach są też jedyną opcją pozyskania fizycznego wydania. BR chyba normalnie tłoczą, całe szczęście, że nie bawię się w takie mocne retro.

 

Nie no takich jaj nie zrobią na popularne konsole ale to nie ich pierwsza afera chociaż najbardziej podła. 

 

No jeszcze ta była w sumie ciekawa https://limitedrungames.com/blogs/news/doom-the-classics-collection-update xd 

 

No i jak robią edycję na PC to specjalnie nie piszą ,że jest kod a nie gra na fizycznym nośniku. Jak jest faktycznie free DRM to napiszą. Jak tej informacji nie ma to wiadomo co się dostanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

@Ukukuki muszę przyznać, że trochę siedzę w wydaniach od LRG od całkiem dawna ale akurat o tym nagrywaniu nie słyszałem. Czy masz jakieś namiary na info, których wydań dotyczyła ta afera ? Czy Sony / MS / Nintendo nie wymaga od LRG produkcji nośników w ściśle określonych ilościach na ściśle określonych zasadach ?
O Doomie słyszałem ale na X tysiędzy wydań wtopa się zawsze zdarzy. Generalnie jako klient byłem przez nich zawsze odpowiednio dobrze traktowany.
Tomb Ridera z sentymentu oczywiście zamówię w pudełeczku z EU dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, giger_andrus napisał(a):

@Ukukuki muszę przyznać, że trochę siedzę w wydaniach od LRG od całkiem dawna ale akurat o tym nagrywaniu nie słyszałem. Czy masz jakieś namiary na info, których wydań dotyczyła ta afera ? Czy Sony / MS / Nintendo nie wymaga od LRG produkcji nośników w ściśle określonych ilościach na ściśle określonych zasadach ?
O Doomie słyszałem ale na X tysiędzy wydań wtopa się zawsze zdarzy. Generalnie jako klient byłem przez nich zawsze odpowiednio dobrze traktowany.
Tomb Ridera z sentymentu oczywiście zamówię w pudełeczku z EU dystrybucji.


 

https://www.ign.com/articles/limited-run-games-apologizes-for-cd-r-discs-after-fan-outcry-says-its-working-on-pressed-disc-solution
 

Była też afera z jakimś indykiem ktory miał mieć DLC a go nie było na nośniku ale nie pamiętam o co tam chodziło już.

Odnośnik do komentarza

Eeee to ogólnie jakiś margines. Dzięki tej firmie na mojej półce stoi na przykład Nex Machina od Housemarque albo Salt & Sanctuary  od SKA albo +100 innych rarytasów także w ogólnym rozrachunku nigdy bym ich nie nazwał corvami. 
Przy tak dużej skali wypluwania fizyków trudno o brak błędów, których z kolei nie popełnia ten co nic nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, giger_andrus napisał(a):

Eeee to ogólnie jakiś margines. Dzięki tej firmie na mojej półce stoi na przykład Nex Machina od Housemarque albo Salt & Sanctuary  od SKA albo +100 innych rarytasów także w ogólnym rozrachunku nigdy bym ich nie nazwał corvami. 
Przy tak dużej skali wypluwania fizyków trudno o brak błędów, których z kolei nie popełnia ten co nic nie robi. 

 

No margines ale wydanie gry na nagrywanym CD to nie jest błąd no kurde xD  Zwykłe oszustwo. Nie da się pomylić nagrywarki z tłocznią w fabryce bądźmy poważni. 

 

Wiadomo z PS4, Xbox, Switch nie będzie problemu bo za mordę ich trzyma korpo bo to tylko i wyłącznie oni odpowiadają za dystrybucję na swoje platformy i zamówienia od LRG idą do nich. Ale zamawianie czegokolwiek od nich na inne platformy to jest loteria jak czekanie kilka lat na realizację zamówienia (Rendering Ranger SNES), po nagrywane gry na domowych nagrywarkach po niedziałające kartridże,przejście z tłoczonych płyt na PC na pendrive gdzie sami te gry kopiują. Pomijam ,że gra na pendrive też po 10 latach może z niego wyparować :reggie:

 

Wiele ludzi liczyło ,że po zakupie ich przez Embracer Group sytuacja się poprawi ale po takim czasie każdy wie jak ten drugi działał więc szans na to nie ma. 

 

No i polecam filmik Josha. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...