Skocz do zawartości

Tomb Raider I–III Remastered


Rekomendowane odpowiedzi

sdkjfhasdf.jpg

 

Chce znów przeżyć te niesamowite eksploracje. Nic juz nie pamietam z tej niesamowitej trójki, wiec wiem że nie bedzie to odświeżenie, ale w pewnym sensie przygoda na nowo. Pamietam tylko jakiś zatopiony statek, jakiś labirynty, ktory zalewala woda i rękę midasa. 

 

Kto jeszcze bedzie ogrywac remastera?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, darkos napisał:

sdkjfhasdf.jpg

 

Chce znów przeżyć te niesamowite eksploracje. Nic juz nie pamietam z tej niesamowitej trójki, wiec wiem że nie bedzie to odświeżenie, ale w pewnym sensie przygoda na nowo. Pamietam tylko jakiś zatopiony statek, jakiś labirynty, ktory zalewala woda i rękę midasa. 

 

Kto jeszcze bedzie ogrywac remastera?

 

Już dawno zakupione w Argentynie :lapka:

Odnośnik do komentarza

Funfact. W jedynce Lara miala krotkie wlosy ze wzgledow technicznych, ale byla od poczatku planowana z warkoczem. W remasterze dodali.

 

Ladnie to wyglada. Jako pciarz az takiego szoku kulturowego nie mam ale jednak. Niedawno konczylem 1-4 to przejde sobie ostatniego z klasycznych czyli Kroniki.

 

 

A o co chodzi z tym komunikatem? Co tam w 1-3 bylo stereotypowe i wysmiewane?

Odnośnik do komentarza

Na reseterze niespecjalnie się tym przejęli. Największe obsranie na steamie:balon:

Imo bez sensu walczyć z poprawnością polityczną. Chcesz dobrze a Karyna_69 i jej armia płatków i tak napisze, że wolałaby cenzurę bo w jej mniemaniu pokazali tym, że są chciwi i $30 cenią wyżej.

Odnośnik do komentarza

Jedynka była w miarę łatwa bez opisu ale trójka to dżungli nie mogłem przejść. Chociaż miałem wtedy z 11 lat to może dlatego. Aleeee przydałoby się mi w remsaterku wciśnięcie gałki i wskazanie celu jak w dead space np :)

8 minut temu, Mejm napisał:

Niedawno konczylem 1-4

O kurla, wspierałes sie jutubem?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Pewnie jakieś płatki śniegu by się spłakały, że indianiny i mudziny mają mocne akcenty w grze. Z grubsza taka plansza dupochronowa żeby nikt się nie doczepił, w MGS Master Collection jest podobnie.

Jak na moje, to mocno na wyrost, bo nie kojarzę, żeby coś tam strasznego się działo. Jedynie, gdzie mógłbym taką planszę zrozumieć(no i jest takowa), to może Mafia 3, bo konkretne realia, gdzie czarnuchy i segregacje na każdym kroku, i zawsze lepsze to, niż cenzura.

Zaraz dojdziemy do tego, że Papu Papu z Crasha kogoś obraża.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...