Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni numer był w skrzynce trzeciego dnia  od daty nadania, natomiast właśnie trzymam w ręce aktualny (jak wyżej tu też w formie banana, ale nie uszkodzony ) i biorąc pod uwagę święto i weekend, to ten przyszedł w czwarty dzień (roboczy) od daty nadania, więc nie ma co porównywać do ‚standardowych’ 14+ dni łapuszowych :balon:

 

 Panie Prezes kontynuuj pan swoją pracę, bo robisz pan nam w ten sposób dobrze :bella:     

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Yankiee napisał:

Poprzedni numer był w skrzynce trzeciego dnia  od daty nadania, natomiast właśnie trzymam w ręce aktualny (jak wyżej tu też w formie banana, ale nie uszkodzony ) i biorąc pod uwagę święto i weekend, to ten przyszedł w czwarty dzień (roboczy) od daty nadania, więc nie ma co porównywać do ‚standardowych’ 14+ dni łapuszowych :balon:

 

 Panie Prezes kontynuuj pan swoją pracę, bo robisz pan nam w ten sposób dobrze :bella:     

 

 

Najgorzej, że między czerwcowym numere zamknięciem a wysyłką Boże Ciało :D. Normalnie w naszym kraju non stop jakieś święta - jak żyć?! Ale na szczęście to krósza przerwa i mam nadzieję, że terminy ogarną, aby wróciła poniedziałkowa wysyłka. Już rozmowy trwają z drukarnią. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kali napisał:

Fakt, bylem nieobecny od ponad miesiaca - sprawy zdrowotne mnie wykluczyły, ale jestem, alvie'n'kickin;). Z EC: HH to u mnie prywatna drama - raz, ze wersje preview testowałem w szpitalu (przy czym dostałem w nocy po glowie od pielegniarek, "ze tu jest szpital, tu się odpoczywa a nie pracuje, prosze to wszystko wyłączyć!";), to przy pełnej... przy 73h na liczniku natrafiłem na błąd krytyczny. Przed ostatnia bitwą - nie odpalił mi sie główny quest. Biegałem przez naście godzin, liżąc ściany, a jak zajrzałem do Sieci - critical, trzeba odegrac wcześniejszy sejw (kiedy wszystkie sloty zapełniłem biegając w te i nazad przez naście godzin). I totalna dupa - czekam, czy może jakiś patch to zmieni, bo nie mam zamiaru przechodzić tej gry po raz trzeci (preview na 12h, restart od zera na pełniaku do 73h na liczniku... i rece mi teraz opadly), nie widząc ani razu końca i endgame.

Tak czy siak - jestem, żyję, działam!:D

 

 

I to jest jeden z przykładów jak zdegradowało się pojęcie nowej gry i całego podejścia na linii wydawca-gracze. Od kilkunastu lat przyzwyczajano nas, że zakup gry z pudełka to nie koniec, bo łatkę  trzeba pobrać, a w ramach przeprosin coś tam jeszcze dorzucą w dlc (cieszymy się, nie?). Jak już tak wszyscy przywykli do tej normy, to już tylko został ostatni kroczek do tego, żeby się pudełek pozbyć i uzależnić od abonamentu albo kupować już tylko w cyfrze. O to producentom i wydawcom chodziło. A mnie nie, więc ani PS5, ani X, (ani następczynie) już przy moim telewizorze nie stanie (chociaż brak czasu to drugi kluczowy argument), bo mam w co grać teraz i na przyszłe lata.

 

 

A tak po prawdzie, to plusik dla łoma, bo to on zauważył Twoją nieobecność, a ja tylko potwierdziłem jego obserwację. Przy wstępnej przebieżce po stronach, to pewno by mi podpadło dopiero gdyby np. Tekken lub Dynasty Warriors recenzował ktoś inny (a świeżaki teraz sporo recek łapią) ;-).

 

W każdym razie: zdrowia! Tych szpitalnych historii już sporo opublikowałeś, co znaczy, że nie jest dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Ukukuki napisał:

Do mnie prenumerata dotarła dzisiaj, także zabieram się za czytanie :D


musze przysiac do tych prenumerat z kalkulatorem. Ta ich opcja wysylki marketingowej to o kant… Teoretycznie potem jest ekonomiczny list i jeszcze wyzej priorytet i sie zastanawiam czy przy calej kwocie prenumeraty to takie 3dyszki robiloby roznice za potencjalnie szybsze dostawy. 

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, Perez said:


musze przysiac do tych prenumerat z kalkulatorem. Ta ich opcja wysylki marketingowej to o kant… Teoretycznie potem jest ekonomiczny list i jeszcze wyzej priorytet i sie zastanawiam czy przy calej kwocie prenumeraty to takie 3dyszki robiloby roznice za potencjalnie szybsze dostawy. 

Takie moje 5 groszy. Ważne żeby się opłacało wziąć prenumeratę w porównaniu z kupowaniem w kiosku. Branding "12 numerów w cenie 11!" zawsze zrobi robotę, bez względu na cenę prenumeraty.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Eskimos napisał:

Takie moje 5 groszy. Ważne żeby się opłacało wziąć prenumeratę w porównaniu z kupowaniem w kiosku. Branding "12 numerów w cenie 11!" zawsze zrobi robotę, bez względu na cenę prenumeraty.

 

Nie no to wiadomo. Teraz to jest nawet jeszcze lepiej, bo masz prenumeratę za 219 zł za 12 numerów, które kioskowo kosztują... 299,88 :D. Tak że no jest konkret różnica, bo to wychodzi bardziej 9 za 12. 

Odnośnik do komentarza

a jak to się rozkłada pomiędzy sprzedaż prenumeraty względem sprzedaży kioskowej? 

 

W samym czasopiśmie kompletnie nie ma zachęty do prenumeraty a kiedyś było to bardzo popularne. Może warto w każdym numerze poświęcić z pół strony na prenumeratę i jakoś zachęcić czytelnika czy to niższą ceną czy gratisem firmowym. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Ukukuki napisał:

a jak to się rozkłada pomiędzy sprzedaż prenumeraty względem sprzedaży kioskowej? 

 

W samym czasopiśmie kompletnie nie ma zachęty do prenumeraty a kiedyś było to bardzo popularne. Może warto w każdym numerze poświęcić z pół strony na prenumeratę i jakoś zachęcić czytelnika czy to niższą ceną czy gratisem firmowym. 

 

Si, będzie strona z info z prenumeratą, kiedyś zawsze taka była. Tylko jeszcze niech te prenumeraty opanuję :D. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, tomoman napisał:

A jak to jest w punktu widzenia redakcji/wydawcy - bardziej korzystane jest kupowanie co miesiąc danego numeru, czy prenumerata? 

 

 

@Shen już w sumie odpisał, to ja tylko potwierdzam. Obecnie najlepiej 50 zł Patronite i wysyłka Extreme Plus, potem prenumerata, na końcu kioski, bo tam z każdego numeru najwięcej odpada na rzecz ich marży. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...