Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Indyki & ukryte perełki, które warto znać

Featured Replies

  • 2 weeks later...
  • Replies 544
  • Views 61.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Trochę taki vibe greckiej trylogii God of War w stylistyce Prince of Persia.

  • Boomcio
    Boomcio

    Doczekają, ja często zakładam tematy z ciekawymi tytułami jak coś.

  • Dziś premiera mojego TOP 2 jeśli chodzi o 2k25. Czekałem na ten tytuł od daaawna, zagrywałem się w demko jak szaleniec, a teraz nie mogę oderwać się od fulla. OST, oprawa i fizyka są tutaj PERFEKCYJ

2 minuty temu, zdrowywariat napisał(a):

 

 

4 minuty temu, Szermac napisał(a):

 


Sorki, nie zwróciłem uwagi, że gra dorobiła się swojego wątku, w takim razie do usunięcia. 

To można w zasadzie przenieść temat do multiplatform, bo w przypływie jaranka gierką takowy założyłem z półtora roku temu:

Gierka zapieprza jak diabeł tasmański po worku koksu, tyle powiem

W nadchodzącym tygodniu zadebiutuje dosyć ciekawa pozycja:

 

 

 

Z ciekawości zerknąłem, kto nam smaży tego Metal Sluga Metroidvanię i chyba będzie bardzo dobrze!

 

 

Spoiler

IMG-8209.jpg

 

Jedyne 4.99e :)

 

Dziś pojawiło się demo na steam, data premiery ten rok

 

 

Ograłem demko, zapowiada się rewelacyjny tytuł, pachnie mi trochę huntdown, a retro oprawa jest oszałamiająca 

Zapowiada się sztos na miarę najlepszych indyków:

 

 

Wygląda to rewelacyjnie z tym strzelaniem 2.5D.

W dniu 31.07.2024 o 19:46, Ukukuki napisał(a):

Obczajcie sobie poniższą gierkę jeśli lubicie Run'N'Gun, ja dodałem do listy życzeń. 

 

Guns of Fury 

 

 


Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale chyba będzie lepiej, niż bardzo dobrze, sorki przegapiłem, że byłeś pierwszy:

 

 

Będzie napierdalane! :banderas:

W dniu 10.02.2025 o 23:01, zdrowywariat napisał(a):

Z ciekawości zerknąłem, kto nam smaży tego Metal Sluga Metroidvanię i chyba będzie bardzo dobrze!

 

 

  Ukryj zawartość

IMG-8209.jpg

 

Jedyne 4.99e :)

 

I jak - grałeś? Bo ciekawi mnie ta gra, już parę razy prawie kupiłem 

16 minut temu, XM. napisał(a):

I jak - grałeś? Bo ciekawi mnie ta gra, już parę razy prawie kupiłem 


Tak, zacząłem, w grze jest 89 leveli, które są dosyć krótkie, ale dodatkowo zawierają sekrety do odkrycia, więc jest co robić. Sterowanie jest responsywne, a gra, jak na razie łatwa, może później zrobi się trudniej, przeszedłem dopiero kilka leveli.

 

Gra jest listem miłosnym do fanów ery 16 bitowej, jest dobrze przemyślana, nie za trudna, w żaden sposób nie frustruje. Moim zdaniem za 4.99e to jak za darmo i tym, co zagrywali się na przykład na Amidze 500, jak najbardziej powinna się spodobać :)

Edited by zdrowywariat

Dobra, można otwierać wątek i szampana, bo mamy hit, run and gun metroidvanię:

 

 

Śniłem o tego typu grze, o czym nie wiedziałem, ale już wiem. Gra została stworzona przez małe studio Gelato Games, które stoi za bardzo przyjemnym Goblin Sword za jedyne 4.99e. Wczoraj grę pobrałem, żeby sprawdzić, czy jest na co czekać i jak się okazało jest, jutro premiera. Dodam jeszcze że ich poprzednią grę wszyscy polecają:

 

„Recommending 'Goblin Sword', a neat and simple pick-up-and-play platformer.”

 

Tak że jutro będzie grane, czy pobije lub choć zbliży się do mojej ulubionej strzelanki Huntdowna? Czy stanie w szranki z najlepszymi metroidvaniami? Wierzę, że tak!

Jest drugi sztos, dwa na dzień zakochanych… w run and gun:

 

 

Już się pobierają :banderas:

Edited by zdrowywariat

13 lutego zapamiętam jako dzień, w którym dostaliśmy dwie perełki run and gun. Pierwsza Guns of Fury już posiada swój wątek, czas na drugą:

 

 

Pierwsze wrażenie? Czuję w kościach, że to będzie sztos, mam to samo uczucie, które towarzyszyło mi przy pierwszym kontakcie z Huntdownem, czy Celeste, sterowanie jest bardzo responsywne i daje frajdę, a pixel art i muza wymiatają. Po prostu są takie gry, po których włączeniu od razu wiesz, że to jest to. Nawet się nie zastanawiajcie! Wracam do gry.

Edited by zdrowywariat

Ze względu na żadne zainteresowanie i wysrywanie przez zdrowego kolejnych podobnych tematów proponuję ten temat przenieść do Indyki I ukryte perełki. 

30 minut temu, Plugawy napisał(a):

Ze względu na żadne zainteresowanie i wysrywanie przez zdrowego kolejnych podobnych tematów proponuję ten temat przenieść do Indyki I ukryte perełki. 


Może poczekaj chwilę, gra dopiero co wyszła, Metal Suits: Counter Attack to taki sam sztos, jak Guns of Fury :banderas:

Edited by zdrowywariat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.