Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jukka Sarasti napisał:

Opłaca, możemy sobie marudzić, ale to bardzo mainstreamowa seria - patrząc po znajomych, co kupili konsolę dla FIFA i dwóch innych gierek na rok, to AC jest bardzo popularne.

Nie grałem w Mirage, ale też nieźle się sprzedał, a nie był jakimś odkryciem, byli zadowoleni, więc pewnie tak będzie.

 

F8LFsksW8AAySAs?format=jpg&name=4096x409

 

Zobaczymy dzisiaj trailer, ale pewnie sam cinematic, jestem ciekaw samego settingu, bo jednak Ubisoft nigdy się za to nie brał, ten murzyn w Japonii to też sama w sobie kontrowersja...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Butt napisał:

Ale co to w ogóle za pierdolenie, że jak już jest parę takich gier teraz, to już nie można zrobić kolejnej? xd To jakby nie robić jeansów, bo Levis i tak robi lepsze.

Raczej chodziło mi o to, że ludzie z forum czekali na Asasyna w Japonii bardzo, ale było to 10 lat temu, a od tego czasu wszyscy się nasycili grami w tym settingu, bo powstało ich przez ostatnie 10 lat bardzo dużo, a nawet w tym roku też się coś znajdzie. 

 

Niemniej jednak pewnie macie racje target Ubisoft jak zwykle sobie znajdzie, poza tym ciekawe, czy niższy próg cenowy walną jak przy Mirage, tam to był strzał w 10, sporo osób kupiło na premierę, bo była za 189 czy jakoś tak. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz Jimmy, jak by to bylo nowe IP to moze, ale tutaj ludzie akurat juz od dawna wiedza czego sie mozna spodziewac - jak Ubirak czyms zaskoczy to spoko, ale szanse na to sa duzo mniejsze niz mogloby sie wydawac. Co do murzyna jako maina to jeszcze inna kwestia. Gdybysmy zyli w innych czasach i jakis porzadny dev cos takiego zrobil to mozna by pomyslec ze szykuja jakis ciekawy background. Tutaj jest Ubisoft, jest spore ryzyko ze to po prostu pierdolone woke bez wartosci ani dla graczy ani historii (w zasadzie podnosi to szanse ze bedzie po prostu zenujaco).

 

Chcialbym sie mylic bo oczywiscie dawno temu jak AC mialo 2 czesci to myslalem ze lepszego pomyslu byc nie moze i sam bardzo takie cos chcialem. Dzis wiem jakie gry robi Ubisoft i wiem ze nie ma granicy spierdolenia jakiej ta firma nie potrafi przekroczyc.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw misji w stylu śledzenia albo wtapiania się w otoczenie. Nie zagłębiałem się w historie Yasuke ale wątpie aby uznano go za jakiegoś honorowego samuraja a raczej zakładam że podobnie jak w serialu Szogun była to "Zabawka" nadworna. Ale od akcji z The Crew tępie te firme i jak gra naprawde się okaże dobra to albo wciągnie sie za 20-30% ceny albo z zatoki. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Observer napisał:

 

 

Jak kogoś oburza seksowna dupa to jest pierdolnięty, jak kogoś oburza nachalna lewacka propaganda to jest normalny.

 

wybaczcie, ale ile my tutaj mamy lat na tym forum, czy ty observer jesteś pryszczatym 13-latkiem, żeby jarać się wirtualną, wyrenderowaną postacią? będziesz się z nią wiązać do końca życia, przytulać i całować? jakoś nie kojarzę, żeby na forum ktoś się pruł o wirtualną mordę faceta i tylko nie piszcie mi, że on może być brzydki, bo nie jesteście gejami, bo to wciąz tylko wirtualny model

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...