Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Josh napisał:

To naprawdę urocze kiedy hardkorowe, skrajne lewaki, które już dawno zatraciły kontakt z rzeczywistością myślą, że tacy nie są, a skrajności doszukują się w zwykłych centrakach. Nyu, jesteś słodki, nie zmieniaj się <3 

Ale właśnie o tym mówię, byczku. Ja znam Twoje poglądy, bo je wysrywasz po różnych forach i na onecie, ppe i pudelku w komentarzach, to na pewno bardzo centrowe xd. A ja? Ja tylko czasem dyskutuję z Tobą, podważam pewne hipotezy. Nieomylny na pewno nie jestem, ale właśnie udowodniłeś to o czym pisałem

 

Zwykły centrak wg Kazuo:
- "Kobieta z nadwagą? Zeżarła wszystkie pomysły na grę HEHEHE"

- "Tom Holland mierzy się w gorylem HEHEHE"

- "Jestem rasistą"

- Rzyganie po internecie

- Antyszczepionkowizm i przyjaciele

 

Mordeczko, prędzej ja się zmienię niż Ty kiedykolwiek xD

Edytowane przez Nyu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Nyu napisał:

Ale właśnie o tym mówię, byczku. Ja znam Twoje poglądy, bo je wysrywasz po różnych forach i na onecie, ppe i pudelku w komentarzach, to na pewno bardzo centrowe xd. A ja? Ja tylko czasem dyskutuję z Tobą, podważam pewne hipotezy. Nieomylny na pewno nie jestem, ale właśnie udowodniłeś to o czym pisałeś.

 

Zwykły centrak wg Kazuo:
- "Kobieta z nadwagą? Zeżarła wszystkie pomysły na grę HEHEHE"

- "Tom Holland mierzy się w gorylem HEHEHE"

- "Jestem rasistą"

- Rzyganie po internecie

- Antyszczepionkowizm i przyjaciele

 

Mordeczko, prędzej ja się zmienię niż Ty kiedykolwiek xD

Nie chcę nic mówić, ale za transfer treści w sprawie żuromegate w drugą stronę zostałem zlinczowany na nikogo swego czasu. No niefajnie, kolego.

image.thumb.png.0e138c636a012a9f5c5848ea12438247.png

http://nikogoforum.pl/topic/10354-assassins-creed-shadows/page-2

 

Nie trzeba mieć konta, żeby to podejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Homelander napisał:

Josh to Kazuo? No ładna historia

To nie wiedziałeś? Parę razy było o tym wspominane w ciągu ostatnich 5 lat.

Teraz, Nyu napisał:

Dwa publiczne miejsca, więc o co chodzi? :) Repost czegokolwiek publicznego w internecie jest git, chyba że o czymś nie wiem.

Czyli standardy się pozmieniały :) Okej, luzik, chociaż dziwne, że z własnej woli siedzisz w tym "ścieku" z tymi "ciut mniej bystrymi" użytkownikami rodem z fanpage Korwina na FB. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy standardy się pozmieniały i nie znam Twojej historii, ale repost i sharing rzeczy publicznych w internecie jest i powinien być ok. To nie prywatne treści zasłonione blokadą i nie wymagają zgody na podanie dalej.

 

Co do tego, gdzie siedzę, to lubię tu kilku ludzi, w tym Ciebie, i Twoje posty czytam z przyjemnością, a moje generalizowanie mogło być krzywdzące, przepraszam. Chciałem rzucić pewien obraz na to, jak wygląda rzyganie w tym temacie i jakie szambo się wylało, a IMO ściek tutaj jest jak najbardziej podobny do komentujących frustratów na fejsie.

 

Ale tak, mimo że mało udzielam się gdziekolwiek, to więcej siedzę tam.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Nyu napisał:

Taki hint na przyszłość: nikt z centro czy z lewej strony nie ma wątpliwości, że czasy sprzyjają obsadzaniu mniejszości, buduje się odwaga w takich decyzjach, a i z finansowej strony się to pewnym ludziom opłaca.

 

Czyli jakby np. w zrimejkowanym filmie Krzyżacy, nagle wkroczyłyby wojska angielskie i powiesz, że tam ich nie było to.... nienawidzisz Anglików? No tak wynika, z tego co mówisz. Przecież nikt nie zakazuje kręcenia takich filmów, ale chyba krytykować wolno -  że na przykład ten fragment mi się nie podobał. Czy nie wolno, bo obrazisz Anglików? 

 

Brzmi to absurdalnie, ale ciężko jest mi na ten temat rozmawiać, bo kompletnie nie rozumiem logiki i sensu w tym co jest mówione. Ja jestem przeciwnikiem rasizmu, ale pewne rzeczy są dla mnie dziwne. Stworzenie gry, w której jest czarnoskóry samuraj jest ok, nawet może być ciekawe. Natomiast czepianie się ludzi, że chcą Japończyka, jest moim zdaniem przesadą, po prostu inaczej widzieli tę grę. Sam jestem przeciw rasizmowi, ale oprócz skrajnych opinii (zawsze takie będą w internecie) go nie ma.

Edytowane przez KJL
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KJL napisał:

A już mówienie o, że są rasistami (przecież nie są Japończykami, to jak mogą być rasistami) to jakiś nonsens. 

Samo to nie dowodzi rasizmu, oczywiście. Ale w 90% przypadków wszystko wokół, albo niewiele później, zaczyna dowodzić. Patrz: gość przed chwilą sam się przyznał.

 

Pierwszym problemem jest to, czy w filmie/grze podłożenie postaci innej rasy jest bezsensowne czy nie, jest kwestią indywidualną. Ale nie dla niektórych - pewna grupa odezwie się ZAWSZE, i o to chodzi, w tym problem drugi problem.

 

Anyway, proponowałbym założyć inny wątek o tym, ale na zasadach kultury i banowania osób, które po prostu będą wulgarne, chamskie, prostackie czy agresywne w swoich poglądach. Wtedy podyskutują ludzie, którzy różnią się poglądami, ale nie są skrajnymi przedstawicielami pewnych poglądów, i dyskusja może przynieść coś każdemu. W innym przypadku stworzy się prostacki ściek jak w tym wątku. I tacy ludzie jak Ty na tym ucierpią, bo jak widać, można rozmawiać normalnie.

Edytowane przez Nyu
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Pupcio napisał:

Ale żeby neo śmierdziele wchodziły na nasz kochany forumek? :// ugh, skręca na samą myśl  

Myslalem, ze sie z Bzdurasem ekolegujecie. Bo z Wezyrem to nie.

 

I tak od czystosci rasowej mozemy teraz swobodnie przejsc do czystosci forumowej.

 

W ogole to 13 stron o murzynie i nikt nie zauwazyl, ze baba bedzie skakala po dachach i machala lancuchami, a w FEUDALNEJ JAPONII mogla co najwyzej pomachac lyzka w garze i oddalic sie od kuchni na odleglosc wychodka. To dopiero wypaczanie faktow historycznych (info dla tych ktorzy lubia tak pisac - to pleonazm).

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SlimShady napisał:

Za takie mizoginistyczne, świńskie wstawki, macie gwarantowanego bana i zakaz wstępu do przyszłego tematu założonego z inicjatywy neowca.

Po prostu wnosicie mniej do dyskusji niż myślicie i wyciągacie z niej mniej niż myślicie. Taki dyskurs jest więc pozbawiony sensu z natury. Zniechęca do wymiany poglądów, argumentacji i robi się śmietnik jak tutaj. Dlatego taki temat, żeby miał jakikolwiek sens, musiałby być moderowany - nie w myśl cenzury, tylko w myśl jakościowej dyskusji, z której każdy może coś wynieść i czegoś się nauczyć. Po prostu żółta kartka za przejaw chamstwa - czy to dużo?

 

Wtedy można naprawdę rozmawiać, co jest przesadą, a co nie? Czy czarny w Krzyżakach by przeszedł? Czy czarny jako samuraj? Czy czasy sprzyjają takim motywom? Kto na tym zarabia i dlaczego te decyzje się opłacają? Dlaczego twórcy Afro Samurai mogli sobie na to pozwolić, a Ubi nie może? Dlaczego skrajne przykłady a'la czarny JP2 lub biały Obama nie wnoszą nic do dyskusji i są prostackie?

 

A tak, to wszedłby Observer i Kazuo, i sraliby dalej, frustrując, robiąc śmietnik, obniżając poziom dyskusji, myśląc że cokolwiek do niej wnoszą.

 

Ale to tylko mój punkt widzenia. Może taki temat wcale nie miałby sensu. Może nie na gierkowym forum.

 

Ale wierzę, że jakkolwiek prędzej niż temat niemoderowany, w którym będzie panował taki rynsztok #jbzd #sadistic #kwejk

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Typie zesrałeś się tak, że aż poszedłeś jak dziecko na inne forum naskarżyć że tu nie chcą murzyna w grze ubi, a potem zgrywasz wyważonego rozmówce chcącego kulturalnej dyskusji. Nikt się na to nie nabierze, z tych niczym wygenerowanych przez chat gpt pozujących na biedaintelektualne postów aż czuć łzy który z wkurwienia leciały na klawiaturę.

 

No patrz, niektórzy nie chcą wciskania wszędzie czarnych przez lewactwo. Musisz sobie z tym jakoś poradzić w życiu. Pogadaj z terapeutą jak to przepracować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Sep napisał:

Baba skacząca po dachach.

Murzyn z kataną.

Nic się nie zgadza. Brakuje jeszcze nie binarnego samuraja i kogoś na wózku z wyłupanym okiem i było by diversity na 100%.

 

Zapomniałeś jeszcze że aby dopełnić całość, brakuje otyłego transseksualnego karła satanisty albinotyka mającego problemy z określeniem swojej płci. Muszą to dodać aby poprawność polityczna była w 100%tach zachowana

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...