Opublikowano czwartek o 12:225 dni Ja znalazłem biały czerwony i zielony jak do tej pory. @elvis004 wciśnij R3
Opublikowano czwartek o 12:375 dni Ja szukam czegoś z w miarę normalną szerokością nogawek, żeby ninję z Atsu zrobić.Póki co naprzemiennie biegam w takich wdziankach:Wdzianka
Opublikowano czwartek o 12:465 dni Mi się tam nigdy takie pancerze nie podobały. W Tsushimie biegałem jak na fotce. Tutaj też bym taki najchętniej widział. Albo ten podstawowy na 2 poziomie wyglądu.
Opublikowano czwartek o 13:215 dni ja lubię podstawowy i sobie kolorystycznie dobierać bounty master mało kolorków jak narazie mam do wyboru, szmatki roninowe mercenary fajne i dużo opcji do wyboru no ale tam perki słabe
Opublikowano czwartek o 13:375 dni Gra się sprzedała mocno w Jp pudełkowo, dla porównania drugi wielki ex na S2, Bananza miał 130k, a SH f 57k.
Opublikowano piątek o 05:004 dni Ghost of Yotei is a success as Battlefield 6 sells 1.8M o...Today we’re looking at our estimates for two of Q4’s biggest games – the year's hottest PS5 exclusive and the most anticipated Battlefield launch ever.
Opublikowano piątek o 07:024 dni Ta fabuła z szóstką Yotei zwłaszcza ONI i Kitsune ciekawie poprowadzona, nie jest to typowe UBI. Już na liczniku 25h a dopiero ich obszary dodam urozmaicone terenowo pokonałem. Ciekawe ile jeszcze do końca
Opublikowano piątek o 07:184 dni Ten śnieg statycznie słabo wygląda niestety, tyle dobrego że tam też jest właśnie mix innych kolorków. Za to walka na śniegu spoko, fajnie się też brudzą ubrania bohaterki.
Opublikowano piątek o 07:234 dni Co rusz się o ten czarny proch potykam, a broni palnej dalej nie mam. Dwie katany i tak robią robotę, odachi jest też spoko, ale dość powolne. Trochę jak miecze dwuręczne w soulsach. Brudzenie się chyba takie samo jak poprzednio jest.
Opublikowano piątek o 07:264 dni Też nie mam a miałem dwa takie etapy że myślałem że to chyba będzie już xD Dziś się po kusarigamę pojedzie.
Opublikowano piątek o 07:424 dni 15 minut temu, messer33 napisał(a):Też nie mam a miałem dwa takie etapy że myślałem że to chyba będzie już xD Dziś się po kusarigamę pojedzie.Bardzo dobra broń i fajnie używana do cichych zabójstw. Teraz biegam w stroju Shinobi
Opublikowano piątek o 11:384 dni 22 godziny temu, PiotrekP napisał(a):Mi się tam nigdy takie pancerze nie podobały. W Tsushimie biegałem jak na fotce. Tutaj też bym taki najchętniej widział. Albo ten podstawowy na 2 poziomie wyglądu.Będziesz miał fajny, nieco podobny na pewnym etapie robienia fabuły w górach na północy, ale trzeba go ulepszyć na maxa żeby fajnie wyglądał.
Opublikowano piątek o 13:554 dni Godzinę temu, PiotrekP napisał(a):@Qbon jak on się nazywa?Zbroja dziewięciu ogonów
Opublikowano piątek o 21:194 dni Ciężko mi się w to gra, jak GOT byłem zachwycony tak tu 2h grania i mam dość.
Opublikowano sobota o 09:243 dni No proste. Kusarigama jest op. Ciche zabójstwa lub zwykłe z daleka z przyciąganiem łańcuchem wroga, rozbijanie tarczy. To była moja druga broń zdobyta i od razu ją zrobiłem na maksa. Co do samej gry wybitna nie jest, ale gra mi się bardzo przyjemnie, 20h na liczniku i dalej chce mi się grać.
Opublikowano sobota o 10:053 dni 24h na liczniku i ocena wzrasta. Coraz lepiej sie bawię. Fabułka tez mi sie podoba. To jak gra potrafi sie prezentować na zwykłym ps5 utwierdza mnie w przekonaniu ze nie ma po co kupować pro ( chyba, ze gta6 bedzie duzo lepiej działać i wyglądać w co watpie). Exy Sony dadzą radę do końca generacji na zwykłej ps5.
Opublikowano sobota o 11:293 dni U mnie z 40+h i jest git. Kusarigama wczoraj zrobiona potwierdzam bardzo fajnie się korzysta, a co będzie jak się zainwestuje w skille. Mam tylko wrażenie że te treningi z mistrzami to odachi i kusarigama takie trochę uboższe od tego co było przy yari.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.