Opublikowano 15 godzin temu15 godz. O grze w pewnym sensie wiemy sporo, z racji przecieków hehe. Dużo wysp, eksploracja open world, w tym podwodna. Grafika W ZAŁOŻENIU dostała mniej więcej spodziewany upgrade - nie lepszy, nie gorszy - acz jak zwykle pytanie będzie takie, ile z tego trzeba będzie obciąć, by utrzymać framerate, gdy pojawią się dynamiczne pokemony na tych lokacjach.Reszta na razie oficjalnie niewiadoma.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Mi się podoba, szczególnie ten podwodny świat. Jest nadzieja, że wrócę do serii. Szkoda tylko, że 2027
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Graficznie chyba juz jestesmy w generacji x360/ps3 wiec postęp jest. Oby to tylko miało 60fps i jakis sensowny draw distance a nie poksy spawnujace sie przed ryjem jak do tej pory.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. obstawiam premierę w styczniu 2027, moze uciekli przed gta VI :) ciekawi mnie na jaki rodzaj walk postawią, czy klasycznie czy może zaciągną coś z ZA
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Niezła sraka te startery, ale przywykłem, ostatnie ciekawe były w XY.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Ptak wyglada jak z angry birds.Mam nadzieje, że do premiery wyjdzie juz s2 oled.Wyglada na to, że nurkowanie bedzie.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Wygląda bardzo obiecująco. Cieszy mnie że premiera 2027, pierwszy raz GF nie musi się spieszyć z premierą bo przykaz z góry.Trzymam kciuki, jest potencjał. SV to dobre choć zrushowane gry. Jest na czym budować. Niech gotują.
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. No... jest średnio. Startery mocno takie se. Ciekawe, co z nich będzie: te z Paldei też były urocze i słodkie, a wyrosły na okropne brzydactwa (jedynie Meowscarada się w miarę trzyma). Póki co jestem team gekon.Graficznie dużo lepiej. Ja nie jestem jakoś super wymagający w tej kwestii, ale mogliby poprosić Monolith o pomoc z optymalizacją: przecież ci ludzie zrobili Xenoblade Chronicles 3 na starym Switchu xdŚwiat wydaje się ciekawy, chociaż boję się, że będzie zbyt podobny do Aloli. Zobaczymy.
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. Te tropikalne klimaty dla mnie spoko. Byle kurwa klatki trzymało i przed ryjem mi się nie wczytywały pokemony i budynki xd
Opublikowano 9 godzin temu9 godz. Nawet ładnie się prezentuje, podoba mi się woda. Ale startery to tragiczne są.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.