Opublikowano 27 lutego27 lut O grze w pewnym sensie wiemy sporo, z racji przecieków hehe. Dużo wysp, eksploracja open world, w tym podwodna. Grafika W ZAŁOŻENIU dostała mniej więcej spodziewany upgrade - nie lepszy, nie gorszy - acz jak zwykle pytanie będzie takie, ile z tego trzeba będzie obciąć, by utrzymać framerate, gdy pojawią się dynamiczne pokemony na tych lokacjach.Reszta na razie oficjalnie niewiadoma.
Opublikowano 27 lutego27 lut Mi się podoba, szczególnie ten podwodny świat. Jest nadzieja, że wrócę do serii. Szkoda tylko, że 2027
Opublikowano 27 lutego27 lut Graficznie chyba juz jestesmy w generacji x360/ps3 wiec postęp jest. Oby to tylko miało 60fps i jakis sensowny draw distance a nie poksy spawnujace sie przed ryjem jak do tej pory.
Opublikowano 27 lutego27 lut obstawiam premierę w styczniu 2027, moze uciekli przed gta VI :) ciekawi mnie na jaki rodzaj walk postawią, czy klasycznie czy może zaciągną coś z ZA
Opublikowano 27 lutego27 lut Ptak wyglada jak z angry birds.Mam nadzieje, że do premiery wyjdzie juz s2 oled.Wyglada na to, że nurkowanie bedzie.
Opublikowano 27 lutego27 lut Wygląda bardzo obiecująco. Cieszy mnie że premiera 2027, pierwszy raz GF nie musi się spieszyć z premierą bo przykaz z góry.Trzymam kciuki, jest potencjał. SV to dobre choć zrushowane gry. Jest na czym budować. Niech gotują.
Opublikowano 27 lutego27 lut No... jest średnio. Startery mocno takie se. Ciekawe, co z nich będzie: te z Paldei też były urocze i słodkie, a wyrosły na okropne brzydactwa (jedynie Meowscarada się w miarę trzyma). Póki co jestem team gekon.Graficznie dużo lepiej. Ja nie jestem jakoś super wymagający w tej kwestii, ale mogliby poprosić Monolith o pomoc z optymalizacją: przecież ci ludzie zrobili Xenoblade Chronicles 3 na starym Switchu xdŚwiat wydaje się ciekawy, chociaż boję się, że będzie zbyt podobny do Aloli. Zobaczymy.
Opublikowano 27 lutego27 lut Te tropikalne klimaty dla mnie spoko. Byle kurwa klatki trzymało i przed ryjem mi się nie wczytywały pokemony i budynki xd
Opublikowano 27 lutego27 lut Nawet ładnie się prezentuje, podoba mi się woda. Ale startery to tragiczne są.
Opublikowano 28 lutego28 lut Nie interesuje mnie gierka ale naprawdę dobrze to wygląda jak na Pokemony.
Opublikowano 28 lutego28 lut Graficznie wygląda jak gra godna switcha 1 :), nadal teren mało wielokątów, płaskie tekstury kwiatków/liście/trawy rozmemłane na ziemi itp. Ta woda troche nadrabia wrażeniem. Edytowane 28 lutego28 lut przez Kangus
Opublikowano 28 lutego28 lut Skoro to się nazywa Winds i Waves i pokazali w pierwszym trailerze tereny podwodne to liczę też na przestworza
Opublikowano 28 lutego28 lut Autor Według leaków (a wszystko na tym wideo dokładnie je odzwierciedla), nie ma czegoś takiego. Mapa jest oparta na Indonezji i okolicach. Możliwe, że będzie tylko jedno duże miasto, oparte na Kuala Lumpur. Przekaz zwiastuna "jedziemy na wakacje" wydaje się pasować do leakniętej opowieści o dzieciaku z dużego miasta jadącego na wakacje po wyspach i morzu. Przypomnijmy dla trzeźwości, że według tychże leaków, budżet produkcji gry to ok. 20 milionów dolarów. Jak na dzisiejsze czasy, to może gra się załapie na nagrody dla gry indie hehe.
Opublikowano 28 lutego28 lut Ale to wszystko generycznie wygląda. Kiedy oni zmienią w końcu ten wszechobecny blur i ten silnik graficzny? Ciągną go chyba od sword i shielda (a moze nawet od X i Y).19 godzin temu, Shen napisał(a):Niezła sraka te startery, ale przywykłem, ostatnie ciekawe były w XY.Poza ptaszkiem to mamy jedynie przemodelowanie dwóch pozostałych.A tutaj zestawienie wszystkich starterów:Moim zdaniem to, żeby gra nie nudziła to powinni się skupić na wielu animacjach tego samego ataku przy różnych rodzajach pokemonów. Przy shield już czułem znużenie gdy królik robił voleya ognistym kamieniem za kazdym razem gdy trzeba było zakończyć kolejny gym.Cała formuła gameplayu pokemonów jest do przemodelowania tak naprawdę. Podziwiam ludzi, którzy wciąż widzą w tym cokolwiek ciekawego.
Opublikowano 28 lutego28 lut Autor Styl i treść przygotowanych grafik i zastosowanego cieniowania to nie "silnik", a silnik pewnie jest nowy, na ile może być nowy silnik w dzisiejszych czasach. Poprzedni silnik faktycznie był mocno oparty jeszcze na czasach 3DS-a i przygotowany dość autorsko przez Game Freak na potrzeby nowego wyzwania w postaci grafiki 3D, zaś ten który przygotowano na WiWa (w leakach opisany jako "Engine X") jest oparty na UE4.
Opublikowano 28 lutego28 lut W dniu 27.02.2026 o 15:57, Shen napisał(a):Niezła sraka te startery, ale przywykłem, ostatnie ciekawe były w XY.Ostatnie startery, ktore mi sie podobaly to 4 generacja.Te co pokazali to wyglada jak z palworld czy innych nexomonow. Fanarty juz ludzie lepsze robia Edytowane 28 lutego28 lut przez Pierre Deck
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.