Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mile zaskoczenie Tysonem. Jak na swoj wiek fajna szybkosc, widac swietne przygotowanie, dobrze sie ruszal.Widac ze potraktowal to wszystko powaznie jesli chodzi o przygotowanie. Chlop naprawde chcial walczyc i z checia bym go obejrzal jeszcze.

Szkoda ze Roy zupelnie na minus, a wydawalo mi ze to on skoro niby tam walczyl jeszcze niedawno z tymi kelnerami po barach bedzie faworytem. Okazalo sie zupelnie na odwrot. Gosc po pierwszej rundzie juz nadawal sie pod tlen. Non stop klinczowal. Slabo fchu.j. W wywiadzie zaraz po walce Tyson ledwo zmeczony, Jones ledwo mowil. 

 

Oczywiscie absolutnie nie warte to bylo wstawania badzmy powazni ale przed chwila leciala powtorka na polsat sport :)

Odnośnik do komentarza

Widzialem to i sie zastanawialem o chu.j chodzilo w tym pojedynku xD Ale potem powiedzieli ze to koszykarz (zabawne bo nizszy glowe od przeciwnika) a ten drugi to jakis milioner ktory obral sobie za hobby bicie koszykarzy.

Cale szczescie wszystko sie zakonczylo w pierwszej rundzie. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Pewnie, że wstałem w środku nocy, ale nie opłacało się, bo Roy nie chciał walczyć i widać było, że jest zesrany. Tyson całkiem spoko jak na 54 latka, który ostatnio walczył 15 lat temu(RJJ z kolei w 2018 r.). Jednak Mike mimo, że dążył do walki, to też nie widziałem w nim tego zwierzęcego instynktu, żeby zrobić rywalowi krzywdę, wręcz czułem, że nie chciał kolegi legendy zamknąć w trumnie i bardziej koncentrował się na biciu w schaby niż w głowę.

Podsumowując wstydu nie było, ale nie wiem, czy to materiał na ligę oldboyów, bo takie były i pewnie są plany, żeby jeździć i bić się z innymi legendarnymi dziadkami.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze kwestia przygotowania. Roy wydaje mi sie olał sprawe. Nawet w tym wywiadzie zaraz po jak stali razem nawet laik po samej posturze zauwazy kto cos robil na treningach a kto sie opier.dalal. 

Wydaje mi sie ze na 99% zrobia walke z Holyfieldem. Z tym ze to tez troche moze juz inaczej wygladac. W druga strone. Holyfield nakur.wial sie 9 lat temu jeszcze w najwyzszej lidze i na swoj wiek wygladal rewelacyjnie wiec dobrze przygotowany mysle ze z taka przewaga warunkow fizycznych raczej obilby Tysona a to tez niepotrzebne w ich wieku. Ale np Tysona z Golota to moglbym obejrzec :D

 

Zeby robic z tego jakas lige to raczej bez sensu ale raz na jakis czas obejrzec jako fajna ciekawostke czemu nie. Oczywiscie z chlopami ktorzy wzieli sobie to do serca nie na odwal jak Roy

Odnośnik do komentarza

Naszego Andrzejka, to niezbyt lubisz, co? Już raz przytomnie spierdolił ratując resztki zdrowia/życie, a tutaj widzę, że masz psychopatyczne zapędy.

Z Holyfieldem jeszcze może być spoko, może z Riddickiem Bowe jeżeli się do czegoś nadaje, bo gdyby nie byli ziomkami z  Tysonem, to pewnie taką walkę ludzie by dostali wiele lat temu. Chłop cisnął nieźle z Holym, polecam sprawdzić chociaż Highlighty, z Gołotą pewnie znasz, bo to też piękne rąbanki były.

Najbardziej nie mogę przeboleć, że nie było walki Tiger vs Roy kiedy byli w swoim prajm tajmie, ale to taka chuyowa przypadłość boksu, że nie zawsze najlepsi walczą ze sobą, nie zawsze masz walki, które powinny się odbyć, ale z różnych względów ich nie dostajesz, albo dostajesz kiedy już jest za późno(Pacman vs Floyd).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Teraz, ofsajd napisał:

Nie widziałem jeszcze takich reakcji na ciosy, one nawet nie były jakieś mega mocne... nie wiem z kim on się wcześniej bił że nastukał taki rekord, ale te 4min wyglądały strasznie

Gibał się jak pyerdolony rezus, ot co...Główka na pewno by się Angolowi postawił, może nawet by wygrał, a ten Jeżewski to niech wraca na gale w Wielkim Klinczu.

Odnośnik do komentarza

No i po zabawie. Jozue po serii uppercutów, które innych bokserów wysłało by do grobu, ale nie Pomidora, w końcu po liczeniu skosił go mocarnym prawym:obama: Bardzo fajna walka. Warto było się przemęczyć na słabej jakości streamie.

2 minuty temu, ofsajd napisał:

Długo się z AJ bawił z Pulevem, teraz dawać walkę z Furym i niech cygan zgarnia wszystkie paski.

Joshua to dobry bokser, ale Fury póki co przewyższa go we wszystkim...

Odnośnik do komentarza

Nasz waciak bez ciosu Szeremeta poległ z królem nokautu GGG, co było łatwiejsze do przewidzenia od tego, że jak wypuścimy przedmiot z ręki to on spadnie na podłogę.

Gra do jednej mordy i tyle. Za to polecam oblookać skrót z tej walki:

Co za armageddon!:obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...