Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Woodley dawno się skończył. Ostatnie jego walki to śmiech.

Tutaj jego walka animowana u Mojaheda. 

Po prostu wykorzystał szanse na czek życia.

 

I ten jego kawałek falling in love :lol: nie wiem czy słyszeliście na jego mediach społecznościowych. 

 

Dorzucę jeszcze wczorajszą walkę. :lol:

 

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
24 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Zauważyliście, że 12 rundę zakończyli jakoś 5-6 sekund przed końcem? Pewnie nie chcieli, żeby Joshua dechy zaliczył. 

Ogólnie bardzo dobra walka. Usyk bardzo dobre przygotowanie mentalne i fizyczne. Joshua bez szans. 

zauważyliśmy, ale jak się zaczęła runda to sędzia przy nich długo stał i czas uciekał a licznik pojawił się bez ujęcia tego momentu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trzymać tam kciuki jutro (pojutrze) za Adama. :good2: Dla niego być, albo nie być. W ogóle karta walk wygląda wspaniale. Bedzie oglądane.
Fury VS Wilder zapowiada się elektryzująco. Mimo wszytko stawiam na Tysona. :shieeet: stracił moją sympatie po tym cyrku w jaki się bawił po ostatnim laniu od Króla Cyganów. No minimum honoru po przegranej powinno się mieć. Co ciekawe znowu ma wyjść w jakimś kosmicznym stroju :yao:

Usyk.jpg

Natomiast ten widok bardzo mnie ucieszył.:yahoo: Oglądałem całą walkę i to nieprawdopodobne co Oleksandr zaprezentował. Pięknie też utarł nosa wszystkim ekspertom, którzy stawiali w boju z AJ nań krzyżyk. Pamiętam, jak oglądałem "W Ringu" i w sumie nikt nie postawił na Ukraińca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja idę się na chwile kimnąć i pobudka przed 3, bo wtedy mają się zacząć 4 ostatnie walki. Kciuki za Adamem, ale może być ciężko, musi zachować zimną głowę i nie podpalić się jak w pierwszej walce. No i mam nadzieję że Fury wyjaśni ostatecznie tego foliarza od teorii spiskowych.

Odnośnik do komentarza

Kownacki jednak, przegral przez TKO. Było trochę zamieszania w ringu, bo komentatorzy mówili o dyskwalifikacji. 

Tak czy siak strasznie mi smutno. Zazwyczaj w momencie przegranych reprezentów naszego kraju czuję rozczarowanie. Tym razem jest mi mega smutno, bo to niewątpliwie ostateczny upadek naszych ciężkich. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Walka mega, szkoda, że Wilder miał sił na 4,5? rund, chociaż szacun, że i tak tak długo dał radę stać. Na tą chwilę nie widzę nikogo kto może wygrać z Furym. Usyk chyba nie da rady, a Joshue Tyson skończyłby szybciutko. 

Kwestia tylko czasu kiedy Fury będzie miał wszystkie pasy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...