Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra, sam troche wierzyłem że może kiedyś powalczy o mistrza świata ale wygląda to fatalnie, zjazd niesamowity, niby trochę zrzucił ale poprawy kondycji absolutnie to nie przyniosło.
Adam mówił że 3 miesiące bardzo intensywnie trenował, kur.wa jak mógł 3 miesiące intensywnie trenować jak nadal wygląda jak ulany wieprzek? Stracił tylko atut w postaci siły ciosu, praca nóg w porównaniu do np Usyka kompletnie nie istnieje, wygląda jakby dopiero zaczynał swoją przygodę w boksie. Cały sztab Adama jest do wypierdolenia. 
Szkoda go tylko i jego zdrowia, nie da mu się odmówić charyzmy oraz ciężko po ludzku, Adasia nie lubić :(

Odnośnik do komentarza

No cóż.... A mógł postawić wszytko na jedną kartę i spróbować się z AJ, jak Ruiz, który wirtuozem przecież nie jest, miał być rzucony na pożarcie, a wygrał i zarobił grube miliony plus zgarnął tytuł mistrza.:dunno:
Ale nie, bo nie był przygotowany w pełni - tak jakby Andy był w reżimie treningowym i dietetycznym cały rok :isee:
Generalnie Adaś swój chłop, ale odpłynął nazywając debilami kibiców, którzy po dwóch KO od Roberta stwierdzili, że nie ma szans na MŚ.
Ten dalej swoje. Powiedział, że jeżeli z Ali przegra odpuści sobie boks. Teraz, po przegranej z Demirezenem stwierdził, że jednak będzie walczył dalej, bo walka była bliska i jest szansa.... Chyba będzie kończył jak Tomek Adamek. :unknown:
W sumie dobrze, że nie skusił się na pojedynek z Derekiem. Raczej byłoby trzecie KO z rzędu.



 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W najbliższą sobotę Joshua vs Usyk 2, transmisja w Polsce na DAZN. W tym roku niestety podnieśli cene subskrypcji z 8.99 na 39.99/m-c, czyli ok 400% :rayos:

Jeśli ktoś planuje wykupić dostęp, to polecam wstrzymać się do piątku, to będzie można się jeszcze załapać na Canelo vs GGG 3. Wówczas te 4 dyszki z 2 walki takiego kalibru nie wychodzi źle, szczególnie jak się porówna np do Szpilka - Wach w ppv za 40 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla takiego widowiska lepiej byłoby gdyby wygrał Joshua. I na Wembley Joshua - Fury przy wypełnionym całym stadionie.  Z całym szacunkiem dla Usyka, ale on nie ma warunków na taki pojedynek. Fury jest zbyt cwany, spokojnie utrzymałby go na dystans, a gdyby nawet Ukrainiec skrócił dystans to by klinczował opierając się na nim by tracił siły. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Joshua jak widać po raz kolejny nie ma mentalności zwycięzcy. Taki Fury, czy nawet Wilder robią go szybko. Usyk niestety też raczej nie ma większych szans z Furym, ale czuje ze by nas zaskoczył. 

Fajnie, że boks ma tak charakternych zawodników. Cała czwórka mogłaby przywrócić boksowi dawny blask i fame, ale chyba już o to za trudno w obecnych czasach durnych organizacji.

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ludwes napisał:

115:113 Joshua :pawel:

 

7 godzin temu, Sylvan Wielki napisał:

Dobra bitka to była, ale ten jeden sędzia .... :shok:

Jak by to powiedział klasyk- Stevie Wonder by lepiej wypunktował :)

 

7 godzin temu, Zwyrodnialec napisał:

Z całym szacunkiem dla Usyka, ale on nie ma warunków na taki pojedynek. Fury jest zbyt cwany, spokojnie utrzymałby go na dystans, a gdyby nawet Ukrainiec skrócił dystans to by klinczował opierając się na nim by tracił siły. 

Wyglada na to, że będziemy mieli okazję się przekonać 

SmartSelect_20220821-082207_Chrome.thumb.jpg.89364311843d12b6dcae7fc21c2d74c0.jpg

Edytowane przez second
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze wracając do wczorajszej walki to taki Fury wydaje mi się obecnie nie do pokonania dla całej czołówki, najlepsze warunki fizyczne i siłe ciosu miał do tego Wilder. Aj po wpadce z Ruizem i po dwóch przegranych z Usykiem, gdzie fizycznie ich porównując, powinien go zmieść z ringu również nie ma co do Furego startować. Sam Usyk wydaje mi się jednak za słaby fizycznie dla Furego. Ok, dysponuje najlepsza chyba obecnie techniką, plus do tego ma świetną kondycję a jednak AJ znalazł u niego słaby punkt w postaci ciosów na korpus. Taki większy, silniejszy Fury sądzę że by go wykończył oderzeniami na wątrobę. 
Dla mnie boks nadal wygrywa z jakims chujowym ufc czy innym mma, nie da się patrzeć na te walki w parterze dla mnie 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2022 o 18:01, standby napisał:

Dla mnie boks nadal wygrywa z jakims chujowym ufc czy innym mma, nie da się patrzeć na te walki w parterze dla mnie 

Trafić w kurwę, też mnie nie jarają popisy parterowe.

Na KSW się trafiła dobra walka Wrzoska z Sararą, chyba naprawdę pierwszy main event od dawna warty zobaczenia. 

Wracając do boksu - odklejka Joshuy po walce na zawsze w naszych sercach, a pamiętam jak te parę lat temu robili z niego inteligenta i ogarniętego chłopa XD 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe walki odbyły się dzisiejszej nocy. W pierwszej z nich wystarczyła chwila nieuwagi by Nordycki Koszmar przeniósł się do krainy zwanej Valhallą:

 Natomiast w drugiej Devin haney po wsze czasy odowodnił, że jest od Kambososa po prostu lepszym bokserem:

 

Odnośnik do komentarza
Wilder teraz będzie klepał jakichś ogórów? W sumie Furego już nie ma, to może powalczyć o pas. Chętnie zobaczyłbym go z tym małym, grubym meksykańcem, co sprowadził na ziemię Joshue, nieobliczalny typ wg mnie. 
Wilder ubije meksykańskiego ulańca jeszcze szybciej jak tę nordycką saunę...
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...