Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, chris85 napisał:

Nie no serio płakać mi się chce. Grubas miał to wygrać. (pipi)a jak ja zazdroszczę ojcu, który nastawiał budzik na 3 nad ranem, żeby obejrzeć triumf Andrzeja :/

 

 

Może to dobrze, bo Grubas  zlekceważył przeciwnika i dostał mocną nauczkę. Przy jego stylu  efektownym stylu, 2-3 wygrane walki i znów może pojawić się w czubie kategorii ciężkiej i sposobić  do walki o pas. Z drugiej strony, ten jego styl polegający na ostrych wymianach to broń obosieczna, nie wiem, czy czasem się na tym nie przejechał po raz pierwszy z wielu.

 

Swoją drogą, on ma dziwna technikę, wielokrotnie przy wyprowadzaniu prawego prostego zostawia tylną nogę w górze, generalnie dobrze trzyma dystans, ale jednocześnie jest wtedy niestabilny, gdy zadaje cios w pełnym dystansie. Obawiam się, że szybki bokser, który będzie dobrze skracał dystans, jest w stanie prędko podejść do niego i go zmieść.

 

Tak czy inaczej szkoda tej porażki, chciałoby się, żeby zarobił dużo pieniędzy w boksie i się ustawił, bo patrząc na to jak mu łeb obijają i jak gada, to długo się nimi nie nacieszy. 

Odnośnik do komentarza

No Kownaś i tak mistrzem by nie byl, bycie pretendentem to max. Wlasnie przez to ze lubi byc bity po twarzy. Niestety dalej jedyny  mozliwy mistrz swiata hw to byl Andrzej :/ Badzmy obiektywni z takim stylem walki pojedynek z Wilderem moglby sprawic ze zostawi boks i wyjedzie w bieszczady rozmawiajac z korą drzewa.

 

Swoja droga ciekawe kto sie bedzie Arturem na emeryturze opiekowal jak juz pies umrze. Toc on se nie poradzi dzieciak

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kanabis napisał:

Swoja droga ciekawe kto sie bedzie Arturem na emeryturze opiekowal jak juz pies umrze. Toc on se nie poradzi dzieciak

 

No przecież ma jeszcze glonojada. 

 

Niesamowite jak jeszcze kilka lat temu wszyscy wróżyli mu niesamowitą karierę, a teraz walczy z jakimiś nołnejmami, bo prawdziwi bokserzy wybili mu boks z głowy. 

Odnośnik do komentarza

Troszkę nie rozumiem Wasilewskiego. To że walka była kupiona no to oczywiste. 

Tylko po co? Można przepchnąć boksera i kupić walkę gdy wynik jest niejednoznaczny, albo gdy stawka jest tytuł. A tutaj tak

 

1 Szpilka nie poradzi sobie z hejtem po tym totalnie 

2 spory spadek zainteresowania gałami Wasyla być może, po (pipi) na to jechać 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, kanabis said:

No tak ale beke mam z porownania do skokow narciarskich bo sedzia z bulgarii nie dal 19 Stochowi xd

IMO styl powinien być zniesiony. Coś jak kiedyś karano za v style, odejmujac punkty np. Niech sobie każdy skacze jak chce, odległość ważna. Jeśli ktoś wymyśli lot dup. a do przodu i wygra to czemu nie. Można telemark zostawić np. 

 

Arcio też prze choj, od wstałem i wygrałem po "jestem za tym by walkę anulować o dać rewanż". 

 

Swoją droga dziwny świat mamy. Miał sporo braków ale mimo wszystko sporo umiał. Dostał szanse walki o MŚ z Panem Murzynem. I walczył spoko, Wilder niszczył IMO lepszych sporo od Artka. 

 

Dostał ko i co się stało? Banda nieudaczników zaczęła po nim jeździć, że aturdej sandej i chooj w dupę twojej mamie"

Retardy robiące za najniższa szydzili z typa co walczył z MŚ i dostał chyba 500 tys za to, w ogóle zarobił tyle że już sobie może skończyć 

 

No i dziwne jest też co się stało z nim. Zablokował się mega bo dawny Artek by rozniósł Radczenke, a tu nabierał się na ten sam ruch 

Edytowane przez Tarantino
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tarantino napisał:

Pewno tak, choć to śmieszne. Wildera przebolał, ale śmiał się z Grubasa a Adam go za(pipi)ał no i pewność siebie poszła do zera.

 

Z drugiej strony kurde... Pokonał Wacha potem na stykowej walce, a tu idzie na totalnego średniaka i srogo

Wachowi należało się zwycięstwo nie mniej niż Ukraińcowi. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...