Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

W całkowicie niepotrzebnej do jednej mordy walce mającej na celu li tylko nabicie kabzy Fury wygrał z Chisorą dopiero w 10-tej rundzie, choć gdyby tylko chciał mógłby skończyć oponenta już w pierwszej. Po prostu postanowił  sobie posparować i tyle:

https://www.youtube.com/watch?v=8PdHb8tPrs4&ab_channel=FightVibe

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przed chwilą skończyła się naprawdę znakomita i wyrównana walka o mistrzostwo świata w półciężkiej Beterbijew-Yarde. Faworytem był ruski chujek, ale Yarde tanio skóry nie sprzedał i prawdopodobnie sprawił mu dużo więcej problemów niż się wszyscy spodziewali. Niestety ruska kurew ubiła Angola w ósmej rundzie. Szkoda:sadkek:

PS: W ramach ciekawostki dodam, że transmisja na Polszmacie Plus Extra odbyła się bez polskiego komentarza w proteście przeciwko barbarzyńskiej i niesprowokowanej agresji ruskich śmieci na Ukrainę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Kurwa ale fajna gala i tak. Całkiem mi się te walki podobają, super walka Cieślaka! Dużo gwiazd. Tylko ten Adamek, nie wiem po chuj kto go bierze do studia i daje mu pierdolić. Koleś 3x powtarzał to samo. Bokser świetny ale łeb to ma srogo zryty. Współczuję jego żonie 

W dniu 17.04.2023 o 17:05, Hubert249 napisał:

Ech :reggie:

 

Jeszcze hala w Rzeszowie, która mieści śmieszne 3k widowni. 

 

 

Bo Rożański jest z Rzeszowa

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2023 o 23:47, standby napisał:

Ale nie bardzo czaje o co chodzi z tym Babicem? Może czuł że nie jest w najlepszej dyspozycji? Dlatego tak przedłużał to wyjście z szatni? Przecież on w ringu nie zrobił absolutnie nic.

Chooj wie, najważniejsze że był na tyle uprzejmy żeby do nas przyjechać i dać sobie wpierdol spuścić :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nawet nie wiedziałem, że Adam walczył. Podobno dobre starcie, szkoda tylko , że kolejna przegrana z rzędu. 

No trudno, ale plusy są takie, że Mati będzie miał zawodnika wagi ciężkiej, na swoje gale w Ustrzykach Górnych. 

 

 

Trudno się to ogląda,  wszedł o jeden "pancz" za dużo. Nawet Kostyra momentami ma bardzo smutny wzork, słuchając tego bełkotu :/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Fanów boksu zawodowego informować nie trzeba, pozostałych zaś nie zaszkodzi uprzedzić, że dzisiejszej nocy odbędzie się bez najmniejszej wątpliwości walka roku, a być może nawet dekady, ponieważ na przeciw siebie staną bodaj najlepsi bokserzy bez podziału na wagę, na dodatek w szczycie swoich karier. Rzecz równie rzadka jak oznaki logicznego myślenia u putina. Ja mam już kły naostrzone:

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Czezare napisał:

Fanów boksu zawodowego informować nie trzeba, pozostałych zaś nie zaszkodzi uprzedzić, że dzisiejszej nocy odbędzie się bez najmniejszej wątpliwości walka roku, a być może nawet dekady, ponieważ na przeciw siebie staną bodaj najlepsi bokserzy bez podziału na wagę, na dodatek w szczycie swoich karier. Rzecz równie rzadka jak oznaki logicznego myślenia u putina. Ja mam już kły naostrzone:

 

O której polskiego czasu wyjdą, bo dzisiaj dla mnie główne danie, to nasz Wiedźmin w UFC. Wiem, że o 2 w nocy, ale nie wiem, czy to początek gali, czy sama walka wieczoru

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...