Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rewanżyk musi być, żeby wyjaśnić wszystkie niejasności. Widziałem, że tam narożnik Dibuła sapał mocno, w studiu też stwierdzili, że go czysto trafił, a ogólnie to zjebał sędzia, bo brytol nie dostał punktu ujemnego, czyli nie trafił go poniżej pasa, ale też Usyka nie liczył, no pojebana akcja :notlikethis:

Odnośnik do komentarza

Przekręt i woda na młyn tym którzy twierdzą że to była gala narodowościowa dla dezerterów i wynik mógł być jeden, na necie już lecą komentarze xddd

 

Z drugiej strony w takiej sytuacji varowac się nie da, a bez powtórek tak jak sędzia myślałem że to był gong prosto w krocze, a tam liczenie trzeba byłoby zacząć natychmiast i nie można czekać na sygnał z wozu.

Odnośnik do komentarza

Sobie jaja robicie czy trollujecie? Przecież Brytol lał poniżej pasa i to nie raz. Ten najmocniejszy faul z piątej rundy widać dokładnie w 1:52.

Jeśli to nie jest cios poniżej pasa to co nim jest? Jedyny błąd jaki popełnił sędzia to taki, że natychmiast nie ukarał Dibuła ostrzeżeniem.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Na ten moment to wygląda tak, że jak murzyn się nie zmęczy, a wygląda, że powoli brakuje mu sił, to Fury będzie musiał mocno ryzykować, bo tak zachowawczo nie wygra. 

 

Po 7 rundach niewiele tam celnych ciosów, tutaj bez nokautu będzie przekręt jeśli jakimś cudem Fury wygra na punkty. 

Odnośnik do komentarza

W życiu nie myślałem, że ta walka się tak potoczy. Sądziłem, że to będzie zwykłe świniobicie, a tu zonk! Ngannou pokazał doprawdy znakomite umiejętności bokserskie, był świetnie przygotowany. Fury jak dostał gonga w trzeciej rundzie to już do końca miał respekt. Brytol zadał ciut więcej ciosów, dlatego wygrał. Jedna z najbardziej zaskakujących walk jakie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Jakby Fury był w takiej formie jak dzisiaj w obojętnie której z walk z trylogii z Wilderem to by Bronze Bomber mu głowę urwał.

 

Grubcio niech jeszcze doprowadzi do tej walki z Usykiem i niech kończy karierę bo kolejny raz w karierze ewidentnie już mu się nie chce.

 

Ngannou pokazał się z wyśmienitej strony, jakbym go nie znał w życiu bym nie powiedział że to nie zawodowy bokser z świetnym rekordem

Edytowane przez Daffy
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...