Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Clannad ,ciekawe anime z ciekawą fabuła rózniace sie od tych któe widzialem.Duzo chumoru jak zarazem z rozwinięciem sie fabuły watki melodramatu.Warte ogladniecie Polecam 8)

Chryste. Nudne jak flaki z olejem. Naprawde sie staralem, obejrzalem calosc, ale tam nie ma niczego interesujacego. Dopiero chyba bonusowe epki nadawaly sie do ogladania. Nie tykac paluchem.

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza

Zalezy jak dla kogo ,mam wielu znajomych którym sie Clannad spodobał a mnie wręcz bardzo biorąc pod uwage ze mnie interesowało tylko anime typu DB i wszystko co szło w tym kierunku.Dla mnie to jest cos innego i bardzo interesującego.Uwazam wręcz ze te własnie anime potrafi odkryc u człowieka delikatnosc duszy i okazac ukryte w głębi uczucia.A skoro u mnie sie tak stalo to cos w tym jest bo nie łatwo jest sprawic zeczywistosci u mnie takie doznania a temu własnie Anime sie to udało

Odnośnik do komentarza

Jakieś dobre anime o samurajach? Gatunek dowolny. Widziałem już Afro Samurai, Rurouni Kenshin, Bleacha (nomen omen także anime o samurajach) i kinówke Sword of the Stranger, a teraz kończę Samurai Champloo oraz Bakumatsu Kikansetsu. Najbardziej spodobały mi się chyba klimaty Kenshina, znacie coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza

Chmm wiesz co, slyszalem o czyms Kenshinopodobnym ale nie pamietam. W kazdfym razie gdy znajde odrobine wecej czasu, rozejze sie.W miedzy czasie mysle, ze powinienes sobie zoabczyc samurai 7 chociaz nie gwarantuje, ze ci sie spodoba( widzialem dwa, trzy odcinki kiedys i pamietam, ze mnie wkrecily). Opowiesc o kilku samuraiach wyrzutkach zrekrutowanych przez wiesniakow by uporali sie z najezdzcami rabujacymi ich plony. Klimat feudalnej japonii+ mechy( roboty?). Mysle, ze warto sie zainteresowac. Poczytaj sobie o Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto ( nie wiem czy fajne, ale cos o samurajach... gdybys zobaczyl daj znac co i jak), sprawdz sobie gdzies w internetowych recenzjach czy nie zainteresuje Cie Otogizoushi( podobno niezle, ale tez jeszcze nie mialem okazji sie przekonac). Pozycje raczej nie Kenshinowe ale napewno samurai style.

Odnośnik do komentarza
Jakieś dobre anime o samurajach? Gatunek dowolny. Widziałem już Afro Samurai, Rurouni Kenshin, Bleacha (nomen omen także anime o samurajach) i kinówke Sword of the Stranger, a teraz kończę Samurai Champloo oraz Bakumatsu Kikansetsu. Najbardziej spodobały mi się chyba klimaty Kenshina, znacie coś w tym stylu?

 

Shigurui, najlepsze anime i manga o samurajach, koniec przekazu.

Odnośnik do komentarza
Chmm wiesz co, slyszalem o czyms Kenshinopodobnym ale nie pamietam. W kazdfym razie gdy znajde odrobine wecej czasu, rozejze sie.W miedzy czasie mysle, ze powinienes sobie zoabczyc samurai 7 chociaz nie gwarantuje, ze ci sie spodoba( widzialem dwa, trzy odcinki kiedys i pamietam, ze mnie wkrecily). Opowiesc o kilku samuraiach wyrzutkach zrekrutowanych przez wiesniakow by uporali sie z najezdzcami rabujacymi ich plony. Klimat feudalnej japonii+ mechy( roboty?). Mysle, ze warto sie zainteresowac. Poczytaj sobie o Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto ( nie wiem czy fajne, ale cos o samurajach... gdybys zobaczyl daj znac co i jak), sprawdz sobie gdzies w internetowych recenzjach czy nie zainteresuje Cie Otogizoushi( podobno niezle, ale tez jeszcze nie mialem okazji sie przekonac). Pozycje raczej nie Kenshinowe ale napewno samurai style.

Z tym Samurai 7 to nie wiem, na widok mechów mam odruch wymiotny. Ale spróbuję, może akurat mnie wciągnie, roboty jakoś się przeboleje. Bakumatsu Kikansetsu właśnie oglądam i jak na razie bardzo mi się podoba (niezły klimat, charyzmatyczny główny bohater, rozsądnie dawkowane walki, praktycznie brak komedii, ładna kreska i świetna muzyka), o Otogizoushi jak dotąd nie słyszałem, ale z pewnością też obczaje.

 

Shigurui, najlepsze anime i manga o samurajach, koniec przekazu.

Chętnie to zweryfikuje.

 

Btw, słyszeliście może o Samurai Deeper Kyo?

Odnośnik do komentarza
Jakieś dobre anime o samurajach? Gatunek dowolny. Widziałem już Afro Samurai, Rurouni Kenshin, Bleacha (nomen omen także anime o samurajach) i kinówke Sword of the Stranger, a teraz kończę Samurai Champloo oraz Bakumatsu Kikansetsu. Najbardziej spodobały mi się chyba klimaty Kenshina, znacie coś w tym stylu?

Shigurui jest świetne, ale dosyć ciężkie jeśli chodzi o klimat, niektórym może nie przypasić. Poza tym dosyć fajny jest The Hakkenden , Seirei No Moribito podobno daje radę no i świetny jest jeszcze Basilisk, ale to już raczej o ninjasach. A Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto osobiście średnio mi się podobał, tak na 7/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...