Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Kukles, to była ironia. Nienawidzę Code Gayass i celowo podałem inne popularne a zarazem beznadziejne produkcje ostatnich lat.

 

Ale tak, są podobne...

Gundam Seed Destiny to nieudany sequel Gundam Seed - beznadziejna fabuła, nędzne postacie i (za) dużo walk mechów.

Sky Girls i Strike Witches... powiedzmy, że "mechy" i podobnie jak w Geass duża ilość ecchi/fanservice'u.

Lucky Star - podobna do Geassa nieuzasadniona popularność.

 

Wybacz. Po prostu do dziś nie rozumiem co ludzie w CG widzą...

 

Tak na poważnie, jeśli chcesz dobre anime z mechami i zarazem ciekawą, sensowną fabułą to obejrzyj sobie Gundam 0080, Full Metal Panic, Macrossa czy też starego dobrego Neon Genesis Evangelion. Zobaczysz, że CG to kiepska papka i nieudana kompilacja wszystkiego co popularne (mechy, szkolne życie, negatywny bohater, cycki, fanservice itp.). Tak, seria ma swoje dobre momenty, ale jako ogół jest to niestety przereklamowany crap.

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o mechy to Tengen Toppa Gurren Lagann :> Dobra kreska jak i muzyka, oryginalni bohaterowie ( przynajmniej Kamina, ktory mnie rozwala za kazdym razem jak go widze/slysze ;> ) , ogolnie dobra beka jest.

Jezeli ktos szuka dobrej wrecz nieustajacej akcji i przy tym duzej dawki humoru to polecam z calym sercem ta serie ;P Imo epic ;>

Odnośnik do komentarza
Jezeli chodzi o mechy to Tengen Toppa Gurren Lagann :> Dobra kreska jak i muzyka, oryginalni bohaterowie ( przynajmniej Kamina, ktory mnie rozwala za kazdym razem jak go widze/slysze ;> ) , ogolnie dobra beka jest.

Jezeli ktos szuka dobrej wrecz nieustajacej akcji i przy tym duzej dawki humoru to polecam z calym sercem ta serie ;P Imo epic ;>

 

 

Popieram ;]

Odnośnik do komentarza

Samurai Champloo- 26 epizodow o trojce calkowicie odmiennych charatketerem postaci( rozwydrzona 15sto latka, nierozwazny lobuz, obibok oraz bardzo zrownowazony ronin) wyruszaja w podroz w poszukiwaniu samuraja pachnacego slonecznikami. Wiecznie glodni, wiecznie skloceni przemeirzaja feudalna japonie platajac sie w tarapaty na kazdym kroku. Wszystko( jak do tej pory dotarlem do dziewiatego epizodu) oglada sie wybornie, walki sa swietnie przemyslane, gagi idealnie dobrane, a w tle co noz hiphopowe podklady. Naprawde jest to seria warta zwrocenia na nia uwagi. Graficznie prezetuje sie to to swietnie a calosc choc w tak odmiennych klimatach troszke kojazy mi sie z Cowboyem Bebopem.

Odnośnik do komentarza
Samurai Champloo- 26 epizodow o trojce calkowicie odmiennych charatketerem postaci( rozwydrzona 15sto latka, nierozwazny lobuz, obibok oraz bardzo zrownowazony ronin) wyruszaja w podroz w poszukiwaniu samuraja pachnacego slonecznikami. Wiecznie glodni, wiecznie skloceni przemeirzaja feudalna japonie platajac sie w tarapaty na kazdym kroku. Wszystko( jak do tej pory dotarlem do dziewiatego epizodu) oglada sie wybornie, walki sa swietnie przemyslane, gagi idealnie dobrane, a w tle co noz hiphopowe podklady. Naprawde jest to seria warta zwrocenia na nia uwagi. Graficznie prezetuje sie to to swietnie a calosc choc w tak odmiennych klimatach troszke kojazy mi sie z Cowboyem Bebopem.

 

 

tez widziałem pare epków i miałem własnie nieodparte wrażenie, że oglądam bebopa w klimacie feudalnej japonii :P ale cąłości jeszcze nie obejrzałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...