Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dopiero po 9 latach dotarło do mnie jaka mapa z San Andreas jest mała. No, może "mała" to złe słowo, bo porównując do takiego LIberty lub Vice City jest gigantyczna, ale rozumiecie o co chodzi. Trzeba przyznać, że bardzo malutki dystans rysowania robił swoje. 
Zobaczcie co mi się udało uzyskać przy pomocy kilku modów (a szczególnie mam tutaj na mysli - zasieg widzenia ustawiony na 3600 (domyslny bodajze byl 300) oraz prawie maksymalny FoV) 
Dzień
USfMZv3.jpg
Noc
P6ORaJl.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ostatnio bardzo zaskoczyla mnei informacja, ze GTA: SA ma pojawic sie na smartfonach i tabletach. To nie do pomyslenia, ze w taka gre bedzie mozna zagrac na tego typu urzadzeniach, mogliby przy okazji zrobic wersje na PS Vita bo tam brakuje GTA, a port tej wersji nie trwalby tak dlugo jak tworzenie nowej gry, wiec lepsze to niz nic.

Na tej konsoli po ponad 1,5 roku od premiery brakuje dobrych gier.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ciekawostka dropsa:
Zastanawialiście sie kiedyś jak wysoko da sie polecieć w GTA nim cokolwiek się stanie? Nie? Ja tez nie, aczkolwiek z nudów to sprawdziłem. A więc - odpowiedzią jest -  bedziemy lecieli tak długo, aż umrzemy z głodu: (widzicie ten mały dziurawy kwadracik w tle? To własnie stan San Andreas)
rEdvikx.jpg

Natomiast jeżeli będziemy używali kodu na odnowienie paska zdrowia za każdym razem gdy nam się obniży i poświęmy baaaardzo dużo czasu to stanie się to:
aaXUUhg.jpg

Moja teoria jest taka, ze na pewnej wysokości gra najzwyczajniej głupieje : )

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Szkoda że nie wydali chociaż portu z androida. Świetnie czułem się biegając po san andreas siedząc na tronie( nie zapomniane doznanie naprawdę). Tylko paluchami w to grać się nie da i nawet nie widzi mi się misji robić bo wiem jak co niektóre na tym sterowaniu dadzą w kość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...