Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie mówić, SA z lepszym draw distancem i w full hd pociągnie naprawdę słabiutki PC, więc na ten moment poza trofeami i aspektem czysto kolekcjonerskim nie widzę za bardzo powodu do kupowania tego na past geny. Choć widzę, że magia tytułu i tak już działa.

 

San Andreas na PC nie jest jakimś cudownym kawałkiem kodu, na dodatek gra troszkę stara, nie wspiera dobrze kontrolerów od X360 (wtedy to jeszcze taki standard chyba nawet nie istniał). Jeśli będzie w przyjemnej cenie to ja jestem jak najbardziej na tak, szczególnie, że grę przeszedłem, ale nie na 100%, jak to ostatnio mam w zwyczaju z GTA robić. Chętnie to nadrobię na PS3.

Odnośnik do komentarza

 

Co by nie mówić, SA z lepszym draw distancem i w full hd pociągnie naprawdę słabiutki PC, więc na ten moment poza trofeami i aspektem czysto kolekcjonerskim nie widzę za bardzo powodu do kupowania tego na past geny. Choć widzę, że magia tytułu i tak już działa.

 

San Andreas na PC nie jest jakimś cudownym kawałkiem kodu,

 

 

Co ty gadasz, SA na PS2 to była biedawersja, a z pecetowym portem nie przypominam sobie żadnych problemów poza chmurami (framerate mi drastycznie spadał do wartości jakie na ps2 są... bez przerwy.

 

I tak najlepszy rozstrzał jest z Vice City na PS2 i PC, VC na ps2 to niegrywalne gó.wno obesrane z AUTO AIMEM, a port pecetowy pozwolił mi uznać vc za jedną z ulubionych gier.

Odnośnik do komentarza

Tzn pozwolisz, ze zacznę od początku:
San Andreas pierwotnie ukazało się na PS2. Potem przekonwertowano je (dodając pare bajerów) na Xboxa; a nastepnie z Xboxa na PC (niechlujnie, z z wieloma błedami). Mobilna konwersja bazuje na wersji PC.
A co do różnic między PC a Mobile: (pierwsza cześć)

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...