Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się dzisiaj aktualizacja do gry.

No update dodał nowy tryb gry : Acid trip mode, po 3h na ekranie pojawia się takie coś i możemy tylko zresetować grę...

 

 

tsMm6.jpg

 

 

Ja miałem nawet gorzej , twarz CJ'a na środku x 69  :facepalmz:

 

Wszystkie bugi sprzed patcha są nadal:

spadek do 10fps po wjeździe do SF

Urywanie się dźwięku

Brak tekstur na pojazdach - np. Cheetah nie ma świateł a Refeer podłogi

Przewijanie się radia i pierdyliard innych bugów których nie powinno być....

Odnośnik do komentarza

Heh przeglądałem sobie folder z screenami i już w 2007 roku miałem 720p i to wcale nie port z smartfonów

 

<Snip>

 

twórcy powinni czasem ogarnąc sie bo moderzy robią lepszą robotę od nich

Wystarczy pare minut szukania modów w sieci i gra wygląda o wiele lepiej niż te wszystkie mobilne wersje, wliczają w to Xboxową : >

ND0vMg4.jpg

xjWccfA.jpg

 

Więcej screenów ze zmodyfikowanej PeCetowej wersji tutaj: http://www.psxextreme.info/topic/21131-gta-san-andreas/?view=findpost&p=2951931

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na GTA IV rowniez bardzo sie zawiodlem, a bylo dla mnie pewniakiem, niestety hype zrobil swoje. Postanowilem jednak dac szanse GTA V i dobrze bo bawilem sie swietnie, gra bardzo przypominala mi San Andreas dzieki lokalizacji i duzym terenom pozamiejskim.

 

GTA V mozna kupic na PS3/X360 w dobrej cenie, wiec na prawde warto je sprawdzic, polecam bo szkoda byloby pominac ta czesc tylko dlatego, ze GTA IV bylo slabe.

W piatej czesci wszystko jest lepsze - od lokalizacji, przez glownych bohaterow, az po same misje.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sterowanie momentami ssie, ale nie mam żadnych zwiech,  bugow wplywających na gameplay też. Jestem w San Fierro i jak na razie dośc dobrze sie bawię. Raczej irytuje pewna archaiczność gameplayu, ale te osławione kaszaniące się stacje radiowe czy brak wibracji-dla mnie żaden problem. Animacja też jak na razie daje radę. Plusy ujemne (liczne) po prostu nie przesłaniaja mi liczniejszych plusów dodatnich. Przypominam że ja to dorwałem za 11 zeta, teraz ponoć po 5 dyszek (co już by było cena nieakceptowalną)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...