Skocz do zawartości

GTA San Andreas


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze większa jest z tego jak blisko rysują się elementy kiedy jedziemy samochodem. Malo tego - samochody maja specjalnie ograniczoną prędkość żeby przypadkiem nie jechac za szybko : ) 

Natomiast z rzeczy które mi sie podobają - fajnie prezetują sie karoserie pojazdów. Technicznie lepiej niż na PS2, ale estetycznie minimalnie gorzej : P 

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Najlepsza wersja na pierwszego Xboksa. Ech, podbić tylko rozdzielczość, wrzucić nowe tekstury i bajery z wersji na telefony i voila, ale nie, lepiej było zatrudnić kilku studenciaków, którzy na kolanie przeportowali wersję mobilną.
 
 
 

Chvj z błędami i bugami.

 
 
Hahahaha, nie. Urywający się dźwięk w przerywnikach. Brak rzeczy, które były nawet na PS2 i Xboksie. Zacinanie się gry. Brak oznaczenia czasowego przy ręcznym zapisywaniu. Brak wibracji. I największe WTF, czyli losowo odtwarzające się stacje radiowe. Włączam K-Rose i w ciągu 3 minut słyszę z 6 różnych kawałków piosenek. Przełączam na WCTR i słyszę początek jakiejś audycji. Mija dosłownie sekunda i słyszę jej koniec. Za chwilę znowu początek. Reklama. Koniec innej audycji. I tak na każdej stacji radiowej.
 
Takie kwiatki przy zrobieniu wszystkich tagów, skoków w Los Santos i dopiero jednej misji.
 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza

Ja troche pograłem, kilka godzin, doszedłem do misji  z OG Loc, i ten świat na powrót mnie wessał, właśnie mimo tych niedoróbek. Braku wibracji nawet nie zauważyłem, serio :D

Urwany dźwięk, miałem jeden raz, to chyba jakos randomowo się chrzani. Wkurza mnie jedynie kamera, ma jakies tendencje do "objeżdżania" postaci, zamiast tkwić za plecami. W oryginale chyba tak nie było, nie pamietam, zbyt wiele lat minęło.

Jak za 15 zł to fajny powrót, sentymentalny trochę, ale da się spokojnie pograć, oczywiście skonczenie całości to może być zbyt wiele jak dla mnie. Świat gry, humor, misje wciąż mają wielki potencjał i jak dla mnie równoważą te niewątpliwe minusy i bugi.

Może Rokcstar dołoży jakąś łatkę? Ciekawe czy jest na to szansa.

Odnośnik do komentarza

To co piszecie o "remasterze" to w sumie kpina (ten draw distance xd), całe przedsięwzięcie ratuje jedynie cena.

 

Swoją drogą, w Europie premiera SA miała miejsce równe 10 lat temu (parę dni po USA). To był piątek i pamiętam, że wyniknęły jakieś jaja z dostawami i przesyłkami, potem zaczął się długi weekend związany z Wszystkich Świętych i ogólnie chyba mało kto w Polsce zagrał w to przed 2 listopada (pomijam piratów, zresztą miał miejsce głośny wyciek, tak z tydzień, dwa przed oficjalną premierą). Ludzie się napalali na pre-ordery, zamawiali z ultimy kurierem po 249 zł , po czym czekali tak samo jak wszyscy albo i dłużej. Ja dzwoniłem codziennie do MM i pytałem, no i w końcu się udało. Jedyna gra w moim życiu, którą kupiłem na premierę. Warto było.

To tak wspominkowo.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja przez praktycznie całe LS miałem urywanie się dźwięku na filmikach ,teraz w San Fierro ani jednej. 

Niestety w porównaniu z wersją z PS2 ten port to gó.wno obesrane... i jeszcze ta cena 15$

 

Digital foundry - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-gta-san-andreas-on-xbox-360-is-a-mobile-port

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...