Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

MGS jedynka jest bardziej skomplikowana, a gameplay bije na "glowe" ot choćby trójeczkę - litości ;-)

 

 

To samo dotyczy innych gier które podałeś, no może z wyjątkiem VS.

Zagadki np. Tomb Raiderów opierały się na prostym schemacie : znajdź klucz - otwórz drzwi, przesuń blok, naciśnij dźwignię, włącz przełącznik - a otworzą się następne drzwi- koniec poziomu.

Co do Soul Reavera to nie korzystałem z opisów (chyba tylko raz, bo tak nie wiedziałem co mam dalej zrobić;-)), generalnie samo bieganie Razielem i zwiedzanie tak mistrzowsko zaprojektowanego świata było baardzo przyjemne.

 

MGS1 nie bije pod względem skomplikowania MGS'a3, ale bije dużo gier z tej epoki, tzn. X360/PS3/Wii. I owszem na tej generacji znajdziesz dużo ciekawych i rozbudowanych produkcji, ale rynek zalała fala klonów CoD'a i całe mnóstwo niczym nie wyróżniających się FPSów. A zagadki w Tomb Raiderze, Resident Evil czy Silent Hill na pewno są bardziej skomplikowane i satysfakcjonujące niż w RE5, Dead Space czy nowy TR.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, można zauważyć w obrębie każdej generacji rozkwit różnych gatunków. Na SNESa królowały RPGi, PSX to np. zalew  bijatyk, N64- platformery i gry "dla młodszego odbiorcy", DC - to oczywiście arkade itd,itp. Na przestrzeni lat zmieniają się gusta i wiek graczy, co prowadzi do tego że zmieniają się oczekiwania względem gier.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zgadzam się, można zauważyć w obrębie każdej generacji rozkwit różnych gatunków. Na SNESa królowały RPGi, PSX to np. zalew  bijatyk, N64- platformery i gry "dla młodszego odbiorcy", DC - to oczywiście arkade itd,itp. Na przestrzeni lat zmieniają się gusta i wiek graczy, co prowadzi do tego że zmieniają się oczekiwania względem gier.

 

Sorry że odświeżam ale nie moge na to patrzeć. Grałeś chociaż w silent hill? Widziałeś tam poziom zagadek? Nie przypominam sobie gry na obecne platformy o tak wysokim poziomie zagadek logicznych. Wszystkie są przewidywalne i rozwiąże je średnio ogarniety siedmiolatek.

Odnośnik do komentarza

Dlatego kiedyś były w gazetach opisy i cheaty, dziś tego nie ma, bo gry są łatwe dla każdego (w Beyond nawet nie trzeba sterować w czasie pościgu na motorze). To wszystko już było walkowane setki razy. O tym przecież marzylismy grając na PSXie: żeby jak najwięcej ludzi grało, reklamy w tv, gadżety growe, polonizacje. Więcej osób gra = więcej niedzielnych graczy, tatusiów którzy grają w call of Duty albo fife.

Odnośnik do komentarza

Ja licytuje konsolke ładną, nieprzerobioną co ważne.

 

I crash team racing w bardzo dobrym stanie :)

 

Już sie nie moge doczekac jak przyjdzie, pamietam jak czekałem na swojego własnego psxa jakieś 16 lat temu od ciotki z niemiec. chyba 800zł wtedy kosztował. Piękne czasy

Wiem nawet która to aukcja :) , odpuszczam ją sobie więc daję Tobie wolną rękę :)

Odnośnik do komentarza

Mój PSX (a raczej PS one) zdechło ładnych kilka lat temu,ale ostatnio u kumpla robiliśmy małe porządki i trafiliśmy na jego PSX-a gdzieś w piwnicy. Konsola była sprawna. A że miał do niej jeszcze dwa pady i ISS Pro Evolution(!!!!)-to zaczeliśmy ciąć w ISSa bez chwili wahania. Mimo upływu wielu lat gameplay tu nadal urywa tyłek i co najważniejsze-stare wspomnienia wróciły. : ) : ) :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...