Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

No dlatego naopisałem, bo strasznie chu.jowy dylemat :/

 

Kupuj Chinola, mam u siebie bo wstawiłem do SCPH 5502 i działa bez zarzutu. Raz że tani około 30 zł jak znajdziesz do swojego modelu a dwa że nie szkoda jak się okaże szmelc, ja przynajmniej bym nie płakał po laserze ale dlatego że nie miałbym gdzie znaleźć zamiennika z oryginalnej i nie katowanej PSX

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio odkurzyłem szaraka, ale jakoś tak lipa grać bez memorki, bo co za frajda z gry, gdy po każdym odpaleniu musisz grać od nowa. Na szczęście dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z kartą pamięci i pierwszą grą którą odpaliłem był Darkstone. Ta gra wciąż tak samo przyciąga mnie do PSXa jak mało która. Mimo upływu lat i ogrania kilku nowszych platform, po odpaleniu Darkstone jakbym cofnął się w czasie i serio mnie ta gra wciągnęła :3

Odnośnik do komentarza

Fakt, patrząc z perspektywy tamtych lat to te 6 bloków było niczym dzisiejsze 40gb patche do gier :P Nie mniej jednak myślę, że warto poświęcić tyle miejsca na memorce, bo gra ma dość ciekawy gameplay i w porównaniu do pierwszego Diablo nie jest tak "powolna". Diablo też lubię, a drugą część to ubóstwiam, lecz w pierwszej części zawsze irytowało mnie tempo poruszania się postaci i fakt, że pokonani przeciwnicy nigdy się już nie odradzali.

Odnośnik do komentarza

Widziałem ją kiedyś w lokalnym sklepie z grami, wyglądała nieźle a cenili sobie tylko 20zł :O Żałuję, że wtedy nie kupiłem, bo potem sklep zlikwidowali i nie wiem co było dalej z tą grą...

Swoją drogą znalazłem lokalny sklepik konsolowy, gdzie o dziwo mają masę gier na PSXa. Szkoda, że większość to crapy...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Siostrzeniec pochwalił się, że kupił od kumpla Spyro Year of the Dragon i wiedząc, że chłopak raczej sam gier nie kupuje jeno je dostaje, zapytałem ile dał za szpila. Okazało się, że zapłacił 5zeta za grę w bdb stanie XD węsząc dobrą okazję zapytałem czy kumpel ma jeszcze jakieś gierki to może bym kupił od niego, ale niestety nic już nie ma. Pograłem sobie trochę i... :banderas: Zawsze wolałem Crasha od Spyro (mimo że w demko grałem jak gupi), ale jak zacząłem biegać smokiem to ciężko było się oderwać. Ten odgłos zbieranych klejnotów, ten sprint i danie komuś z byka, sam miód.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...