Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to żadną pełną wersje nie grałem, tylko męczyłem mocno dema i to z dwójki najbardziej mi się podobało. Był tam poziom badlands, pamiętam, że nieźle zaprojektowany i graficznie fajny. Z pełniakiem trójki właśnie u siostrzeńca miałem styczność pierwszy raz. Na Vicie na małym ekranie musi się to nieźle prezentować.

Odnośnik do komentarza

Spyro urzekał mnie rozwojem w kolejnych częściach. Z każdą bliżej jej było do Jaka i Ratcheta.

 

Ciekawostka - na płycie Spyro 3 jest demo Crash Bash. Czy wiecie że to tak naprawdę ograniczona systemowo beta wersja gry? A teraz najlepsze. Można ją odblokować legalnie! Praktycznie jest to pełna wersja Crash Basha za darmo w Spyro 3. Na szczęście dla wydawcy, fakt ten wyszedł po latach. Dawniej byłoby to pewnie wyrokiem śmierci dla poczciwej party game i powodem masowego wykupywania Spyro 3 ;)

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Siostrzeniec pochwalił się, że kupił od kumpla Spyro Year of the Dragon i wiedząc, że chłopak raczej sam gier nie kupuje jeno je dostaje, zapytałem ile dał za szpila. Okazało się, że zapłacił 5zeta za grę w bdb stanie XD węsząc dobrą okazję zapytałem czy kumpel ma jeszcze jakieś gierki to może bym kupił od niego, ale niestety nic już nie ma. Pograłem sobie trochę i... :banderas: Zawsze wolałem Crasha od Spyro (mimo że w demko grałem jak gupi), ale jak zacząłem biegać smokiem to ciężko było się oderwać. Ten odgłos zbieranych klejnotów, ten sprint i danie komuś z byka, sam miód.

 

Year of the dragon to trzecia czesc? Najlepsza była. Sweitny szpil, najlepsze platformowki z otwartym swiatem zjadające raymany bez popity. 

 

5zł , ja je.bei owiedz mu ze z checia odkupie za 50 :)

Odnośnik do komentarza

Mnie też naszło na "retro".

Przeszczep lasera z kupionej na allegro PSOne do mojej starutkiej SCPH-1002 z 1997, podłączony wygrzebany ze strychu CRT Hercules 14" po RGB i jest żyleta. Na pierwszy ogień idą Spyro 1 i Parasite Eve1.

I dopiero na CRT człowiek przypomniał sobie jak gry z PS1 i PS2 naprawdę wyglądają ;)

Odnośnik do komentarza

He he, bo:

1. Sentyment do swojego modelu, duży....

2. PSOne kupiłem jakieś chyba ze strychu wyciągnięte, śmierdzące stęchlizną, ale plomby wszystkie miała oryginalne :)

3. Mój model 1002 jest awaryjny ale z max ilością złączy i ponoć ma jakieś lepsze chipy audio. Ponoć jest  rarytasem wśród audiofli...

 

Wiec zrobiłem przeszczep, a pomiędzy laserem a zasilaczem wpakowałem "ściankę" ze styropianu. Powinna trochę ciepło odizolować... :D

 

Zobaczymy ile pochodzi

Odnośnik do komentarza

 

Siostrzeniec pochwalił się, że kupił od kumpla Spyro Year of the Dragon i wiedząc, że chłopak raczej sam gier nie kupuje jeno je dostaje, zapytałem ile dał za szpila. Okazało się, że zapłacił 5zeta za grę w bdb stanie XD węsząc dobrą okazję zapytałem czy kumpel ma jeszcze jakieś gierki to może bym kupił od niego, ale niestety nic już nie ma. Pograłem sobie trochę i... :banderas: Zawsze wolałem Crasha od Spyro (mimo że w demko grałem jak gupi), ale jak zacząłem biegać smokiem to ciężko było się oderwać. Ten odgłos zbieranych klejnotów, ten sprint i danie komuś z byka, sam miód.

Year of the dragon to trzecia czesc? Najlepsza była. Sweitny szpil, najlepsze platformowki z otwartym swiatem zjadające raymany bez popity.

 

5zł , ja je.bei owiedz mu ze z checia odkupie za 50 :)

Tak to ta trzecia czesc. Nie chce sprzedac, bo on lubi stare gierki. Ma nawet Crashe cyfrowe i pocina w nie na ps3.

Odnośnik do komentarza

Problem z 1002 był taki że tam laser jest po lewej stronie, bardzo blisko zasilacza, ten się nagrzewa i cewka lasera nie działa przez to prawidłowo z czasem przestawała działać całkowicie, dlatego kolejne modele od 5002 zaczynając mają laser po prawej stronie co całkowicie wyeliminowało problem przedwczesnego umierania lasera. 

 

55411.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...