Skocz do zawartości

PSX not dead!


Kimari

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem czytelnikiem PSX Extreme od 1999 roku. Wasza gazeta jest super! Mam także jedno nurtujące mnie pytanie.
Jaką grę wybrać? Gran Turismo 1, czy Gran Turismo 2? W demówkę GT1 grywam na okrągło, a z tego co czytałem u konkurencji w PSM, GT2 ma dodatkowy tryb z jazdą po błotku:) no i więcej fur.
Która gra zrobi na mnie większe wrażenie i jest przystępniejsza? Myślałem o "jedynce", ale część druga posiada w sumie więcej bajerów. No właśnie, czy nie będzie jednak za skomplikowana? Gdzie jest bardziej arcade'owy model jazdy?
grzybiarz, lat 12

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

o Ty trollu :D

 

Jako dumny posiadacz wszystkiego... Hmmm, zacząłbym od 1 a potem 2. Chyba, że od razy chcesz mieć masę fur, więcej wyścigów i nieco lepszy gameplay ;) Jak znajdziesz gdzieś okazyjnie drugą część, to bierz od razu drugą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkiego jeszcze niestety nie masz... :) Brak Ci GT na PSP oraz wersji NTSC GT4... :P

A całość wygląda tak: 1 i 2. Od tamtego czasu wymieniłem jeszcze GT1 na wersję premierową oraz dokupiłem GT5 Prologue...

 

Ja również polecałbym zacząć od GT1, bo później w GT2 mając save'a z GT1 dostajesz coś w grze, tylko już nie pamiętam co...

Odnośnik do komentarza

A to nie wyszło na płytce tylko w Japonii? Zresztą zrobił się już trochę mały off-topic... :D

 

Tak ale sadze ze tytul warty uwagi do kazdej GT kolekcji, bo to można powiedzieć ze rarytas dzisiaj

 

a tak naprawdę Gran Turismo całość z całości? to tak wygląda http://www.assemblergames.com/forums/showthread.php?23021-edward_v12-s-GRAN-TURISMO-collection

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ludziska i inni gracze, którzy grali niegdyś na PSXie. Zainspirowany filmikiem Lain, http://www.psxextreme.info/topic/82540-ciekawe-filmiki/page-362?do=findComment&comment=3331219, mam pomysł na mały, retro filmik na YT.
Zastanawiam się, jaka muza w intrze lepiej pasuje?
Ta z Wipeouta (1), czy ta z utworu eurodance, lat '90-tych 9 (2)?
[ciach, wycięto]

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...