Skocz do zawartości

Resident Evil 4


konsola

Rekomendowane odpowiedzi

No jeszcze nie skończyłem, ale póki co jest dobrze. Jest dużo rzeczy, które można by było zrobić lepiej (zbieranie zielonego żelu? serio?), ale dla fanów RE 4 to Evil Within jest najlepszą rzeczą jaka ich mogła spotkać, taki powinnien być RE 5.

Poważnie ? Kurde będę musiał sprawdzić w takim razie

Odnośnik do komentarza

na niego tylko

fire i szybkie podpalanie jeszcze nieprzemienionych ciał

w TEW już "normal" brutalnie uczy jak należy oszczędzać to co najważniejsze na czarną godzinę

Wiem jak go pokonać, ale ten śmieć ma mnie na hita i zawsze coś się zyebie, że mnie albo dogoni albo wyskoczy na górze przy dźwigni. :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Kto gra w 2016 ten łapka w gure!

 

Jaki ten tytuł jest wyśmienity. Nie nuży ani przez chwilę, to wspaniałe sterowanie, to zarządzanie i układanie rzeczy w walizce, ta mądra Ashley, ten hiszpański język, ci cholerni mnisi, ten najlepszy w grach kupiec! Dobrze, że jest ta promocja -17 złotych, to można było ten tytuł ograć po raz enty. 

 

PS Nigdy nie ukończyłem Mercenaries, Assignment Ada i Seperate Ways, taki ze mnie fan xd

Odnośnik do komentarza

Gameplayowo najlepszy moment to oczywiście winda jadąca do góry. Te wykorzystywanie całego wachlarza ruchów na tak małej powierzchni. Jezus.

 

RE4 wyszedł na GC, PS2, PS3, PS4, 360, XO, PC, Wii. I wiecie co?

 

I bardzo dobrze.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Striker tylko z powodu ilości naboi. Red9 to wiadomo dmg, ale ja lubiłem biegać z tym ostatnim pistoletem albo tym za medaliony.

 

Co do Strikera, to w sumie zgodzę się. Mimo najlepszych parametrów, ma najgorszy zasięg, duży rozrzut i celuje się tylko z biodra.

 

Punisher (ten za medaliony) jest bezużyteczny. Teoretycznie jeden pocisk może trafić kilka celów jednocześnie gdy stoją jeden za drugim, ale  w praktyce zazwyczaj atakują rozproszeni, więc walka skupia się  na strzale w głowę/nogę i poprawienie kopniakiem, rozbijającym tłum.

 

Blacktail mógłby konkurować z Red9, bo niewiele słabsze obrażenia.  nadrabia szybkością i większym magazynkiem, ale jest dostępny dopiero od zamku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...