Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

no ja swoich pieniędzy do skarbonki tym cwaniakom na pewno nie wrzucę ;) jeszcze żeby była taka opcja żeby dać te 1000zł i używać tego samego kółka na PS4 i na xbonie to bym sie zastanowił, a tak to niech spadają na drzewo

od 8 lat jeżdże na DFGT, za którego dałem wtedy jakieś 400zł i jest to całkiem nienajgorsze kółko, chociaż może w końcu kupie G25/G27 bo już tanio chodzą

Odnośnik do komentarza

no, ale taki ręczny to można sobie zrobić chyba tylko z gumek i 4 biegu. w jakieś montaże przedłużki na sprzęgło nie będę się bawił :) myślę, że lewa łopatka za kierownicą będzie ok na ręczny. jakiś protip gdzie najtaniej kupić g29? na allegro są zestawy z shifterem po 1580 w promocji, cena kosmiczna. jakby kupić ten w uk z linku spizganygutek to byłby kompatybilny z naszymi konsolami? cena niższa o ponad 300zł...wysyłkę ogarnąłbym inaczej, bo shipują tylko w uk.

Odnośnik do komentarza

No a dlaczego miałby nie być kompatybilny? Będzie działać, tylko że za niecałe 1300zł masz lepszą kierownicę http://m.ceneo.pl/32895165

 

Na T300 nie patrzyłem, ale widzę, że tak jak w T150 nie ma sprzęgła, no i kiera nie jest ze skóry (chociaż to już ma mniejsze znaczenie). Gdybym chciał dokupić do niej biegi to cenowo wyszłoby podobnie jak G29 z shifterem, a wciąż miałbym tylko dwa pedały.

 

Lewa łopatka nie zda egzaminu. Już lepiej używać jej jako biegu w dół, a ręczny dać na 4 bieg na gałce.

 

 

Nie chcę zmieniać biegów na łopatkach, a jak przyjdzie wheel stand to będę chciał go zmodyfikować, żeby skrzynia była tak jak w prawdziwym aucie na dole po prawej, a nie zamontowana przy kierownicy. Trudno, ręczny albo łopatka albo kółko, zobaczymy w praniu.

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

Panowie uswiadomcie mnie proszę skąd osobny ręczny na konsoli? Najlepiej od razu na przykładzie T300 poproszę?

Dodam że mam wersję alcantara + shifter a chce full real czyli shifter sekwencja plus osobny reczny a nie na lopatce

Na PC widziałem ze shifter ustawiają na sekwencje i uruchamiają jako ręczny a biegi na łopatki ale to też polsrodek

Trzeba by dwa shiftery, jeden biegi sekw. drugi jako ręczny, tylko jak to podłączyć

Edytowane przez BlukeR
Odnośnik do komentarza

Na PC podłączasz Shifter przez USB i wgrywasz sterownik i już w grze programujesz jego działanie. Na konsoli to nie zadziała, nie ma dedykowanych dźwigni dla hamulca ręcznego. Więc jedyna opcja to ustawić Shifter na sekwencyjną skrzynię biegów i ręczny zaprogramować na 4 bieg, gdy ciągniesz dźwignie do siebie. 

Odnośnik do komentarza

W domu mam elegancki setup do kierownicy w postaci deski na prowadnicach przywierconej do ściany, ale na stancji niestety wiercenie w ścianie nie przejdzie. Mam Logitecha DFGT więc osobnego miejsca na shifter nie potrzebuję.

Jakies pomysły poza kupowaniem wheel standów za kilka stówek? Deska do prasowania? :D

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...