Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem na kierownicy bez FFB grać się nie da.

Odłączcie zasilacze od swoich kierownic, a zobaczycie, że wychodzenie z zakrętów stanie się trudniejsze jak na padzie :)

 

Szkoda kasy na taki badziew i już lepiej pozostać przy padzie. Szkoda, że obecnie nie ma na rynku czegoś pokroju T100, bo to była jedyna opcja taniej kierownicy, która daje już należyty fun i kontrolę nad wirtualną furą :) 

Odnośnik do komentarza

Jak wypada porównianie DFGT do T150? Poza brakiem lewarka, są różnice w sile FFB, wykonaniu pedałów itp? Zastanawiam się nad kierownicą do PS4, mam DFGT i nie chciałbym aby nowe kółko było gorszej jakości. :)

Siła FFB to nie wszystko, precyzja się liczy ;).

Akurat nie wiem jakie jest T150, ale z mojej przesiadki z DFGT czy tam G27 na T500, to jedno jak i drugie jest nieporównywalne. 

Śmiało możesz sobie zakupić T150, a jak nie podpasi, to oddasz i tyle ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie! Jeszcze jedno pytanie: czy jak mam stojak wheel stand gt, który jest kompatybilny ze starszymi kierownicami Thrustmastera (T80- mocowanie na śrubę), to czy z T150 również będzie kompatybilny?

 

Nie jestem do końca pewien ale T-150 już nie ma mocowania na śruby, zamiast tego jest w komplecie taki specjalny "Szczypiec" którym mocujesz kierownice od dołu do blatu. Mnie to nie przekonuje bo już przerabiałem takie mocowania u Logitecha i zawsze musiałem zastosować pewien rodzaj kawałka gumy który podkładałem pod plastik który dociskał się do blatu. 

 

t150_07.jpg

 

acs57fJQ999uE5xZT63ZB9q_Fehk3lcwqUVBgT4f t150b.jpg

 

irt-t150-set.jpg

 

 

Edytowane przez u55r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z instrukcji faktycznie wynika że mocowanie jest tylko imadłowe, nie ma śrub na T150.

W sumie ja swoją T500 też mam tylko przymocowaną do blatu za pomocą tego imadła i jest stabilnie. Chciałem sobie wywiercić otwory, ale nie było takiej potrzeby i jak dla mnie w blacie o grubości 2cm z litej deski trzyma bardzo mocno i nie było jeszcze że coś mi się poluzowało. 

Sporo zależy do czego się montuje, czy blat ma odpowiednią grubość, czy jest z śliskiej okleiny czy nieco szorstkiej deski.

Na dfgt miałem większy problem, od spodu tej kierownicy nie ma żadnych gumowych podkładek ( tylko goły plastik ) i trzeba było kombinować, same mocowanie przy dość kopiącym FFB też czasami lubiło się poluźnić i trzeba było dokręcać w locie.

Więc jak dla mnie imadłowe mocowanie Thrustmastera jest przynajmniej o 2 klasy lepsze niż zastosowanie w Logitech ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Panowie, ma może któryś z was na sprzedaż stojak pod Logitecha DFGT?

coś takiego http://allegro.pl/stojak-wheel-stand-logitech-driving-force-gt-hit-i5780060282.html

 

Mam kierownicę, a gram na padzie jak lamus obesrany, bo na stancji nie mam do czego jej przymocować.

 

Ja mam ten stojak i DFGT, na dniach okaże się czy jest kompatybilny z T150, jeśli nie to mogę sprzedać :) Kierownicę w sumie pewnie też :)

 

 

Panowie, ma może któryś z was na sprzedaż stojak pod Logitecha DFGT?

coś takiego http://allegro.pl/stojak-wheel-stand-logitech-driving-force-gt-hit-i5780060282.html

 

Mam kierownicę, a gram na padzie jak lamus obesrany, bo na stancji nie mam do czego jej przymocować.

Pojęcia nie mam, jak takie coś może być stabilne. Lepsze zwykłe biurko.

 

Nonsens, jest duuża różnica między graniem na biurku a ze stojakiem, nawet takim najtańszym. Wczuwka jest większa, komfort, większa możliwość regulacji pod siebie, po skończonej zabawie wystarczy komplet złożyć i postawić w kąt- nie ma porównania jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Witam !  Gra zakupiona  Jest MOC ! 

Gra na padzie -tak sobie, teraz przymierzam się do zakupu Thrustmaster T150 i z tego co czytam posty i lukam na allegro  to T150 nie ma specjalnego mocowania strikte do stojaka Wheel stand Pro De Lux tylko za pomocą 'Imadła' ?

Niedawno też pisałem posta i nie dostałem odpowiedzi  odnośnie tejże kiery czy przyszłościowo będzie działać z Gran Turismo Sport , może to być trudne pytanie ale dobrze by było aby działała (może dotrzyma do tego czasu :) )

Odnośnik do komentarza

Panowie, ma może któryś z was na sprzedaż stojak pod Logitecha DFGT?

coś takiego http://allegro.pl/stojak-wheel-stand-logitech-driving-force-gt-hit-i5780060282.html

 

Mam kierownicę, a gram na padzie jak lamus obesrany, bo na stancji nie mam do czego jej przymocować.

Mam taki do sprzedania. Jak jesteś zainteresowany wal na priv Edytowane przez oddball66
Odnośnik do komentarza

Niedawno też pisałem posta i nie dostałem odpowiedzi odnośnie tejże kiery czy przyszłościowo będzie działać z Gran Turismo Sport , może to być trudne pytanie ale dobrze by było aby działała (może dotrzyma do tego czasu :) )

Dostałeś przecież odpowiedź.

Będzie działać, bo jest oficjalnym kółkiem do ps4.

Odnośnik do komentarza

Orientujecie się może, czy WSP pod T80 będzie też kompatybilne z T100 i T300?

 

Dużo teraz gram w Dirta, ale wkurza mnie już ciągłe rozkładanie i składanie kiery, przestawianie stołów itp.

Chciałem sobie teraz kupić jakiś stojak, ale po opisach na allegro widzę, że większość jest przystosowana do T80.

Obecnie mam T100 i jeszcze chwilę na niej pogram, ale niebawem chciałem się przesiąść na T300 lub T500 i fajnie by było, jakby dało się je przykręcić do tegoż stojaczka :) 

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby się wypowiedzieć jakiś użytkownik T300 jak to z awaryjnością jest?. W internetach krążą opinie że to dość awaryjny sprzęt. Stoje przez wyborem między T300 a G29, przeboleje brak sprzęgła w zestawie i prawie trzy razy droższy gearbox, ale jeśli będę się bawił co chwilę w serwisowanie to chyba lepiej wybrać sprawdzone rozwiązania Logitecha.

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby się wypowiedzieć jakiś użytkownik T300 jak to z awaryjnością jest?. W internetach krążą opinie że to dość awaryjny sprzęt. Stoje przez wyborem między T300 a G29, przeboleje brak sprzęgła w zestawie i prawie trzy razy droższy gearbox, ale jeśli będę się bawił co chwilę w serwisowanie to chyba lepiej wybrać sprawdzone rozwiązania Logitecha.

 Awaryjność w tej kierze występuje i nie jest ona wyssana z palca, znam osobiście dwóch takich którym się z(pipi)*** ta kiera. Oczywiście możesz trafić na egzemplarz który pozwoli na bezproblemową jazdę.

Logitech od lat się nie zmienia, stare rozwiązania są niezawodne, ale porównując z rozwiązaniami Thrusta są 100 lat za murzynami, jak ci to nie przeszkadza to tylko się cieszyć :).

Ale najlepszym obecnie rozwiązaniem jest zakup T500, sprawdzona konstrukcja, uznawana za pancerną i w zestawie masz już jakieś porządne pedały a nie zabawki z T300, w sumie T300 z lepszymi pedałami przekracza kosz T500, jak dla mnie jest to jedyny obecnie najsensowniejszy zakup do kwoty niecałych 2k. Może T500 nie jest oficjalną kierownicą pod Ps4, no ale wiadome jest to, że najlepsze ścigałki znajdziemy i tak na Pc.

 

 

Obecnie mam T100 i jeszcze chwilę na niej pogram, ale niebawem chciałem się przesiąść na T300 lub T500 i fajnie by było, jakby dało się je przykręcić do tegoż stojaczka :)

Jakoś tego nie widzę by taka T500 była stabilna na WSP, to kawał kloca jest. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...