Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Budżetówka, na pierwszą kierownicę w życiu nada się doskonale. Beznadziejne pedały gaz / hamulec ale za to na plus że jest w pełni kompatybilna z ekosystemem Thrustmastera i możesz kupić jakiekolwiek inne lepsze pedały i będą pasować. 

 

Jeśli to ma być twoja pierwsza kierownica to za cenę 800 zł warto kupić. 

Odnośnik do komentarza

Kilka slow ode mnie na temat mojego doswiadczenia z serwisem Thrustmastera, bo troche sie naczytalem (min. na tym forum) jaki to choojowy poziom reprezentuje. 

Musze przyznac, ze po poczatkowym rozgoryczeniu faktem, ze moj egzemplarz T300RS okazal sie wadliwy, zostalem pozytywnie zaskoczony sprawnoscia jak i podejsciem do klienta kolesi z serwisu. Od momentu wyslania do nich pierwszej wiadomosci z opisem problemu do momentu kiedy przyslali mi nowa baze kierownicy minal niecaly miesiac. Po drodze kilka formalnosci typu wyslanie zdjecia dowodu zakupu, zdjecia naklejki na spodzie bazy swiadczacej o tym, ze kiera nie byla wczesniej demontowana, filmiku obrazujacego problem z kalibracja. W serwisie stwierdzono powazniejsza usterke i oznajmiono mi ze nie beda sie bawic w naprawianie tylko wysla mi nowa baze, co mnie bardzo uradowalo :)

Propsy nie tylko za sprawna wymiane zepsutego sprzetu ale rowniez za obsluge bo przez caly ten proces utrzymywali ze mna kontakt mailowy i ochoczo odpowiadali na kazde zadane przeze mnie pytanie. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Siemka, Panowie pisze z pewnym problemem kupiłem ostatnio kierownice Logitech g 29 i mam problem związany z ręczną skrzynią biegów mianowicie chodzi mi o to ze w Gran Turismo 6 wogole nie działa tylko biegi moge wrzucać łopatkami przy kierownicy miał ktoś juz taką przypadłość? juz nie wiem jak mam próbować i co mam robić :P (jest to moja pierwsza kierownica) nie wiem moze jakos to przeba konfigurowac czy cos  Proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ogólnie kupno kierownicy to dobry wybór i zupełnie inne doznania z gry. Tym bardziej, że w tej cenie znajdziesz dfgt jak podają koledzy albo dfpro, które sam posiadam. Natomiast jeśli o gry chodzi to do grida w zupełności pad wystarczy bo na kierze raczej słabo. Bardziej pod arcade podchodzi. Co do Toca to nie testowałem, ale pewnie bedzie lepiej. Niemniej jeśli zainwestujesz w koło to rozejrzyj się też za innymi tytułami, bo chodzą za grosze simy na pieca, a zobaczysz co nawet starusieńki logitech jest w stanie pokazać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hej, nigdy nie grałem na kierownicy, a podejrzewam, że sprawiłoby mi to ogromną frajdę. Mam łana, póki co bez żadnej gry wyścigowej. Pewnie jakbym kupił kierownicę, to do Forzy Horizon 2, ew. po jakimś czasie FM6. Powiedzcie mi proszę, jaką na start byście polecili? Odpadają sprzęty po 1500 złotych, w stylu g27, ale tak do 5 stówek bym chyba przełknął. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...