Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, adasiulko said:

Nie przyjechali bo Neapol zamknęli i nie chcieli ich wypuścić, na eleven wczoraj mówili, że mieli już podstawiony samolot, ale ich cofnęli. Powiedzieli też, że Milik zdążył zwiać na chwilę przed zamknięciem miasta.

 

Pewnie podpisać kontrakt z United/Spurs/Romą/Fiorentiną/Evertonem/Piastem Gliwice.

Odnośnik do komentarza

No już dawno uznał, że jednak zostaje, co po całym tym roku przyprawia mnie o śmiech. Powiedziałbym, że no straszny matoł z niego, ale taka sytuacja, aż takie zachowanie - to naprawdę sugeruje mi, że może coś jest nie tak w jego życiu i są jakieś powody, bo to jest już bez sensu. Koleś ma 26 lat i przez ostatni rok zdemolował sobie karierę, która jednak mogła być na naprawdę wysokim poziomie, zależnie od zdrowia. 

 

Już nie mówię o kadrze, gdzie do swoich 22. urodzin strzelił 10 goli, a od tego czasu - 4 gole.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie to Borek podsumował, wersja do czytania https://weszlo.com/2020/10/06/arkadiusz-milik-napoli

 

W skrócie Milik nie przedłużając kontraktu w(pipi)ił prezesa, który mu zaczął robić pod górkę, bo te 20 mln€ za niego to mu akurat trochę zwisa. Jeszcze dochodzi ciekawa sprawa z biznesami Milika i prawem do wizerunku, które ma Napoli. Oczywiście chytry Milik dwa razy stracił, ale to też nie tak, że sam rezygnował z kolejnych klubów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2020 o 08:16, Bartg napisał:

Gdzieś mi mignęło, że odrzucił ofertę Fiorentiny bo za 3.5mln € za sezon nie będzie wstawał z łóżka. Czyli pewnie nigdzie nie odejdzie i skończy w rezerwach Napoli, albo będzie jak Bale spał na trybunach.

 

W dniu 5.10.2020 o 13:35, ogqozo napisał:

No już dawno uznał, że jednak zostaje, co po całym tym roku przyprawia mnie o śmiech. Powiedziałbym, że no straszny matoł z niego, ale taka sytuacja, aż takie zachowanie - to naprawdę sugeruje mi, że może coś jest nie tak w jego życiu i są jakieś powody, bo to jest już bez sensu. Koleś ma 26 lat i przez ostatni rok zdemolował sobie karierę, która jednak mogła być na naprawdę wysokim poziomie, zależnie od zdrowia. 

 

Już nie mówię o kadrze, gdzie do swoich 22. urodzin strzelił 10 goli, a od tego czasu - 4 gole.

 

Godzinę temu, Kaczi napisał:

Bale2.0 naprawdę nie rozumiem o co mu chodzi, chyba ze chce zgarniać hajsy i tylko trenować z młodymi chłopakami 

 

Wiecie co, fakt łatwo oceniać ten transfer przez pryzmat własnie doniesień mediowych ale z tego co mówił Borek na Kanale Sportowym to sporo z tych negocjacji zostało pokrzyżowanych przez prezydenta Napoli a jak sami wiecie jaki to jest człowiek i na przykład takiego Juve po prostu temat odpuściło i wzięło ponownie Morate a cięzko mi uwierzyć, że stawiali by Morate nad Milika (tak, serio Morata to jest padaczny napastnik i nadal dziwie się, że ktoś się na niego nabiera) 

 

Ustawiłem wam timestampa gdzie Mati opowiada o całej sadze związanej z Milikiem - Atletico, Juve, Roma to wszystko było w miarę w zasięgu Arka i raczej cięzko uwierzyć, że on sam pod sobą kopał dołki i przed Euro skazał się na nie granie. Jesli chodzi o Fiorentine to ponoć jeśli miałby tam pójść do musiałby przedłuzyć o rok kontrakt z Napoli aby De Laurentis przytulił za niego jakieś euraski

 

 

Odnośnik do komentarza

No jak mówię, nie ma mi co mówić o detalach negocjacji bo może one nie dotyczą piłkarza i mają różne przeszkody, ale przez cały sezon śmiałem tu z jego zachowania - bo było to ewidentne, że ono się prosi o takie problemy. Każdy z nas ma chyba pracę i jak chce z niej odejść za dwa lata, to chyba wie, że do tego czasu powinien zachować przynajmniej pozornie profesjonalizm i zaangażowanie, a nie zaczynać superewidentne kryzysy i fochy. Oczywiście kryzys nie wybiera, pewnie on sam wolałby inaczej to zrobić, ale nie wyszło. Na pewno cały sezon kłótni i słabej gry rozwalił Milikowi możliwości negocjacyjne. W takiej sytuacji to on może sobie mówić "ja bym wolał grać z Cristiano Ronaldo", jak on wcale nie grał dużo lepiej niż Higuain w ostatnim czasie mdr, ambicje i marzenia piękna rzecz, no ale fani mogą z tego lekko śmiać.

 

Teraz nie wiem, czy Juventus go nawet na wolnym transferze weźmie. Koleś ma za sobą świetne okresy w Serie A, ale teraz nie tylko nie będzie grał, nie będzie nawet trenował z żadną profesjonalną drużyną. Chyba że z polską kadrą raz na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przegapił dwa mecze z powodu korony, ale już jest spokojnie liderem strzelców. Milan mógłby pewnie mieć w tym sezonie już 6-0-0 (i 5-0-0 w Europa League), gdyby nie wypadł Donnarumma, ale we Włoszech inne kluby mają tyle braków, że i tak nie mogą narzekać. 

 

 

A teraz Napoli-Sassuolo, czyli dwa kluby, które grają może najodważniejszą, najbardziej ofensywną ostatnio piłkę we Włoszech. Kto by pomyślał. Z powodu kryzysu, to może być jeszcze całkiem zaskakujący sezon w Serie A.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...