Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Kanabis, nie przegra.

 

Zauważ, ze w sezonie drużyny zawsze przechodzą kryzys. prędzej czy później on nastąpi również w Realu. 

 

A jesli Barca przechodzi kryzys własnie teraz i to w sposob, który daje im spokojnie szanse na awans w pucharach, to moze byc tylko za(pipi)iscie w tym sezonie.

 

I przypomnę nie tak odległa historie. W tamtym sezonie Barcelona ustanawiała ten sam rekord, i tez wygrała KMS, i tez grałą za(pipi)iscie w tym okresie, A potem przyszedł marzec i kwiecień i sie zrobiło słabo.

 

Odnośnik do komentarza

Przeciez real to ma kryzys od poczatku sezonu xd Te prowadzenie w tabeli to chyba tylko dzieki temu ze barca ma jeszcze wiekszy kryzys i pecha. No i nie ma Ramosa.

 

Ja z przymruzeniem oka to napisalem, jeszcze duzo moze sie zdarzyc, tyle ze tak jak pisal ore zwalanie ciagle na pomylki sedziego ktore byly, sa i beda zawsze jest smieszne. Takie cos jest wliczone w futbol.

Odnośnik do komentarza

Ale kto zwala całą winę na sędziów?

 

 

Musiałbym być głupi, żeby to robić, patrząc na to, jak Barca prezentuje się w tym sezonie. Grają słabo, a dodatkowo sędziowie robią w chuya (choć to nie tak, że mylą się tylko przeciw Barcelonie, ale jednak dwa mecze pod rząd to już jednak niefajna sprawa). Choć jeśli ten sezon ma być przeciwieństwem wcześniejszego, gdzie Barca była najlepsza od sierpnia do lutego, to jestem za.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Kanabis, nie przegra.

 

Zauważ, ze w sezonie drużyny zawsze przechodzą kryzys. prędzej czy później on nastąpi również w Realu.

 

A jesli Barca przechodzi kryzys własnie teraz i to w sposob, który daje im spokojnie szanse na awans w pucharach, to moze byc tylko za(pipi)iscie w tym sezonie.

 

I przypomnę nie tak odległa historie. W tamtym sezonie Barcelona ustanawiała ten sam rekord, i tez wygrała KMS, i tez grałą za(pipi)iscie w tym okresie, A potem przyszedł marzec i kwiecień i sie zrobiło słabo.

 

 

A i tak wygrali Puchar Króla i Ligę, nie mam nic przeciwko żeby Real to powtórzył.

Odnośnik do komentarza

No wygrali , bo kryzys dobiegł ich po półfinałach pucharu króla ( a finał jest rozgrywany na samym końcu)

I jednoczesnie stracili cała przewage i mistrzostwo obronili tylko dlatego ,ze Benitez roz(pipi)ał wszystko co było w tym Realu i trzeba było czasu na poskładanie.

 

Dokładnie tak jak powiedziałem. 

 

Zobaczcie na sezony Pepa, zawsze mieli kryzys w Styczniu , Lutym. I to jest najlepszy czas. Bo w lidze nadal jest duzo czasu na odrobienie strat , a w pucharze króla grasz z ogórkami i raczej drugim składem. 

 

Jak sie zaczyna LM , to jeszcze można miec końcówkę kryzysu bo w 1/8 raczej Barcelona sobie radzi ( teraz tez sobie poradzi bo PSG jest słabsze niz w tamtym roku)  ale potem to juz trzeba być dobrym.

Zobaczcie Pierwszy sezon Luisa - I pamiętna porażka na Anoeta i potezny kryzys. 

 

Zobaczcie poprzedni sezon - krojenie wszystkich okrutnie od Sierpnia do Lutego - no musiało sie ze(pipi).

 

 

Natomiast co do Realu - kryzys musi przyjść, dłuższy lub krótszy ale musi byc. I dla kibiców realu sugerował bym aby nadszedł on jak najszybciej, zeby zdazyli go przezyc teraz kiedy teoretycznie jest najłatwiej

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

No mogliby, ale nie wszyscy mają takie samo zdanie. Niektórzy piłkarze Realu są przeciw na przykład.

 

 

Swoją drogą ciekawe, ile meczów zawieszenia dostanie Pique za to, co powiedział po meczu z Bilbao i wczoraj do Tebasa. Bo że dostanie to już pewne.

 

Powiem więcej, niektórzy gracze Barcelony są przeciw powtórkom. Szczególnie gdy sędzia myli się na ich korzyść. Braku protestów w takiej sytuacji nie jestem w stanie zinterpretować inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli przez kryzys okres fatalnej gry i bicia głową w mur, to Real już w tym sezonie miał takich meczów wiele. Teoretycznie, powinien był je przegrywać bądź remisować, ale zawsze udawało się wepchnąć coś do siatki. Jak jest dobra gra i są wyniki, to jest super. Jak jest słaba, wymęczona gra i są wyniki, to jest mistrz.

 

 

Mistrzostwo wraca w tym sezonie do Madrytu ;)

Odnośnik do komentarza

Niezły cyrk w tej Valencii. Prandelli zrezygnował bo ten azjatycki właściciel, Peter Lim, nie chciał mu sprowadzić Zazy, a teraz właśnie ten sam Zaza został wypożyczony. Ale z drugiej strony nie wiem czemu Prandelli był tak napalony na niego, w West Hamie był obiektywnie najgorszym napastnikiem w lidze, w Juventusie nie istniał za bardzo, a nawet w Sassuolo, gdzie był wielką gwiazdą, nie wykręcał jakichś niesamowitych statystyk.

Odnośnik do komentarza

Pewnie masz rację co do oceny jego gry w Sassuolo, bo oglądasz więcej Serie A, ale tak czy inaczej uważam że w Valencii są inni piłkarze do ciągnięcia gry (Enzo Perez, Nani czy Parejo chociażby), a Zazę właśnie chcą tam wykorzystać do bycia typowym target-manem, a wiadomo jak sobie w tej roli poradził w West Hamie, gdzie też miał sporo niezłych piłkarzy wokół siebie. Chodzi mi o to że to już nie będzie one-man team jak w Sassuolo, nie będzie jako jedyny stanowił o sile ofensywnej całego zespołu i nie wiem jak sobie poradzi, bo jak go widziałem w WHU to kompletnie zatracił jakikolwiek zmysł, instynkt napastnika. 

Odnośnik do komentarza

Zaza ma jedną niezaprzeczalną zaletę względem reszty zawodników Valencii. W przeciwieństwie do Rodrigo Moreno (który złamał nogę i wypadł do końca sezonu) i pożal się boże Munira jest typową dziewiątką. Co znaczy, że być może znajdzie się wreszcie ktoś kto będzie potrafił zamienić na bramkę choć część z licznych okazji. Jeszcze jakiś defensywny pomocnik, którego również próżno szukać w obecnej kadrze i Valencia może śmiało walczyć o utrzymanie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...