Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiem,że dość już mam tych spotkań pomiędzy Realem a Barceloną. To już się naprawdę niezdrowe robi. Przecież brakuje tego,żeby oni się tam pozabijali na tym boisku -_-

Do momentu głupiego faulu Marcelo hmm mecz był naprawdę świetny,no ale skończyło się jak się skończyło.

Gratulacje mimo wszystko dla Barcelony i oby czas do następnych Gran Derbi płynął jak najwolniej...

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

On raczej taki nie jest. Każdy zapytany piłkarz i współpracownik mówi o tym, że to miły, serdeczny człowiek, traktujący wszystkich w klubie jak rodzinę, ciężko pracujący, ale też wiedzący, że najważniejsze są dzieci, żona i Bóg. No cóż, na boisku jest inny.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Jose, ten gość jest autentycznie genialny. „Czy włożyłem palec w oko Tito Vilanovy? Nie znam żadnego Pito Vilanovy.” „Pepe i Marcelo zbyt ekscytują się w wielkich meczach? Zagrali znakomite zawody, resztę pozostawiam sędziom.” Chyba już wiemy na czym ma polegać praca sędziego w meczach Barcy z Realem według Jose, czyli jak w spotkaniu jest choćby jedna sytuacja(jak w przedostatnim meczu) która mogła, ale nie została odgwizdana na korzyść Realu, to mamy złych sędziów i szopki na konferencjach (pomijając to, że odwrotnych decyzji było o kilka więcej), za to, jak Jose nie ma się do czego doczepić (a właściwie może dziękować, że dopiero w końcówce Real znowu zagrał w 10 i miał szansę nie przegrywać tak długo) to nagle oddaje losy meczu w ręce tych gości do których zawsze ma pretensje :sorcerer: Pewnie wchodząc na odpowiednią stronę znowu dowiemy, się, że jest podatny grunt, który łyka takie teksty święcie przekonany, że Mou ma 100% i Barca znowu wszystkich oszukała. Teraz jest "Drugie sezony? Zawsze powtarzałem, że dotychczas, dotychczas w drugim sezonie moje ekipy były zawsze lepsze. Być może tak będzie z resztą, być może nie. Ten drugi rok zaczęliśmy od siedmiu meczów ze słabszymi rywalami, ale w tych dwóch ostatnich pokazaliśmy, że dotychczas jesteśmy lepsi niż rok temu. Jednak trzeba poczekać na to czy wygramy więcej, czy mniej" rok temu było coś w stylu "dajcie mi dwa lata, a wygram wszystko". Serio uwielbiam go :yes:

 

edit. za kilka tygodni zobaczymy w końcu Barce w odpowiedniej dyspozycji :)

edit. Shagohad- uściślijmy, Real był zdecydowanie lepszą drużyną w pierwszym meczu(postawa Valdesa i Benzemy zaważyły na końcowym wyniku), w drugim był zdecydowanie gorszą drużyną (i gdyby nie Iker, to wynik by to też odzwierciedlał). Były momenty, gdy Barca się gubiła i Madryt przyciskał, ale w pierwszym meczu bywało i tak, że to Real się gubił.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Jose, ten gość jest autentycznie genialny. „Czy włożyłem palec w oko Tito Vilanovy? Nie znam żadnego Pito Vilanovy.” „Pepe i Marcelo zbyt ekscytują się w wielkich meczach? Zagrali znakomite zawody, resztę pozostawiam sędziom.” Chyba już wiemy na czym ma polegać praca sędziego w meczach Barcy z Realem według Jose, czyli jak w spotkaniu jest choćby jedna sytuacja(jak w przedostatnim meczu) która mogła, ale nie została odgwizdana na korzyść Realu, to mamy złych sędziów i szopki na konferencjach (pomijając to, że odwrotnych decyzji było o kilka więcej), za to, jak Jose nie ma się do czego doczepić (a właściwie może dziękować, że dopiero w końcówce Real znowu zagrał w 10 i miał szansę nie przegrywać tak długo) to nagle oddaje losy meczu w ręce tych gości do których zawsze ma pretensje :sorcerer: Pewnie wchodząc na odpowiednią stronę znowu dowiemy, się, że jest podatny grunt, który łyka takie teksty święcie przekonany, że Mou ma 100% i Barca znowu wszystkich oszukała. Teraz jest "Drugie sezony? Zawsze powtarzałem, że dotychczas, dotychczas w drugim sezonie moje ekipy były zawsze lepsze. Być może tak będzie z resztą, być może nie. Ten drugi rok zaczęliśmy od siedmiu meczów ze słabszymi rywalami, ale w tych dwóch ostatnich pokazaliśmy, że dotychczas jesteśmy lepsi niż rok temu. Jednak trzeba poczekać na to czy wygramy więcej, czy mniej" rok temu było coś w stylu "dajcie mi dwa lata, a wygram wszystko". Serio uwielbiam go :yes:

 

edit. za kilka tygodni zobaczymy w końcu Barce w odpowiedniej dyspozycji :)

edit. Shagohad- uściślijmy, Real był zdecydowanie lepszą drużyną w pierwszym meczu(postawa Valdesa i Benzemy zaważyły na końcowym wyniku), w drugim był zdecydowanie gorszą drużyną (i gdyby nie Iker, to wynik by to też odzwierciedlał). Były momenty, gdy Barca się gubiła i Madryt przyciskał, ale w pierwszym meczu bywało i tak, że to Real się gubił.

Lol co ty pier.dolisz Barca wiele lepiej nie da rady zagrać tak samo Real ;)

 

Pierwszy mecz ze wskazaniem na Real wczorajszy wyrównany z tym że macie Messiego

 

Swoją drogą czy ty aby nie przerzuciłeś się z kibicowania Valencii na Barce? :potter:

Odnośnik do komentarza

wow, Meesi ma przyśpieszeni jak bolid Ferrari! A beznema to tagiczny koleś, powinien poprosic Frankowskiego choby o poradę jak sie ustawiac i jak nie marnowac akcji,,,przecież nawet druiego gola strzeliłfartem niezwykłym bo z dobitki - za pierwszym razem z 5 metrów trafił w środek, w Valdesa!

 

 

Aha...klub, który nazywa siebie "Królewskimi" nie powinien zatrudniac piłkarzy jak Pepe czy Marcelo. Obydwaj powinni zagrac w reprezentacji narodowej "głupoty i chamstwa'

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak, Codename, kibicowałem Valencii... Nie poczekaj, to był sen... :ph34r:

Ja widziałem lepiej grającą Barce, mieliśmy więcej okazji do strzelenia gola, a Real sporo atakował, ale kończyło się to co najwyżej odbiorem piłki przed polem karnym lub biciem na pałę, byle leciało w stronę bramki.

Zakładam, że Real też nie jest w optymalnej formie i będzie grał lepiej. Barca na 100% jeszcze jest w stanie z siebie wykrzesać sporo więcej. Powrót Puyola i ciut więcej spokoju w defensywie (. Cesc zagrał kilka minut, zaprezentował się w nich bardzo dobrze, a to piłkarz który ma nieco inną charakterystykę niż Xavi i Iniesta i może dać kilka nowych zagrań w repertuarze Barcy. Aklimatyzacja nie jest problemem, bo on ma w genach ten system gry. Kwestia formy. Sanchez z kolei ma problemy z tym systemem, co było widać w pierwszym meczu, ale co trzeba obiektywnie stwierdzić, jest piłkarsko wyżej od Pedro i to też było widać w pierwszym meczu (taki Pedro 2.0). Jeżeli jeszcze Messi, Xavi i Villa ustabilizują formę, to dojdą dodatkowe atuty, których wczoraj zabrakło ( tzn. płynność gry).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...