Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

edit. Biedny Xavi, pewnie teraz czyta to forum i sobie myśli: " na ch*j mi te dziesiątki pucharów, tytułów o których inną mogą tylko pomarzyć, skoro w na FPE piszą, że nie przejdę do historii? "

 

Myślisz że czemu Messi w niedzielę wymiotował? Ktoś mu przetłumaczył co o nim piszą na FPE.

Odnośnik do komentarza
jak miałem naście lat.

 

Do pewnych prawideł życiowych należy zwyczajnie dorosnąć

 

ile trzeba mieć lat, żeby takie pierdoły pisać?

 

:empathy2: Brakło tylko "za moich czasów.." :) vitasteron już kupiony czy jednak jesteś młodszy? Bo ******* jak 220V.

 

Wracając do tematu to na forumie występują tacy, którzy myślą podobnie. Możesz wylewać frustracje kolejnymi wrzutkami, ale taki hint: podobno dorośli trzymają się tematu, a nie piszących.

 

Osobiście bardziej lubiłem Barcelonę za Rijkaarda z Ronaldinho. Mogę?

Odnośnik do komentarza

heh, nie wiem czy to jest typowe dla kibica Realu czy dla hejtera FCB, ale pokazałeś filmik gdzie Tito drze ryja w kierunku mou, równie dobrze mógł coś na idiotę Marcelo krzyczeć, ale nie ważne.

z drugiej strony jest mou który depcze po twarzy Cesca i wkłada palec w oko drugiemu trenerowi Barcy...

kto tu manipuluje? :sorcerer:

 

mnie cieszy, że mimo testowania nowych zawodników i powrotu niektórych z wakacji, Barca poradziła sobie z Realem. teraz mogą grać już tylko lepiej:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Och te argumenty wypływające z Twojej strony. Możemy w następnym Twoim poście jakichkolwiek doczekam się. Proponuję przygotować kolejne zmanipulowane przez sport.es albo El Mundo Deportivo materiały :sorcerer:

Jak ktoś nie widzi różnicy,między darciem ryja(a nie wiemy co krzyczał Tito,ani nawet na kogo) a pchaniem pazurów w oczy to albo jest głupi,albo takiego udaje i żadne argumenty tu nie pomogą.

Odnośnik do komentarza

Pewnie obraził mu siostrę, jak Materac Zidanowi. Naprawdę słowne zaczepki, to powód do wsadzania komuś palca do oka? W większości meczów musiałyby grać drużyny ślepców, zwłaszcza na polskich boiskach. Pomijam bohaterstwo Mou, który zaatakował oczodół Vilanowy, gdy ten stał obrócony w drugą stronę.

 

Grabar- Nie wydaje mi się zwyczajnie, żeby dorosły człowiek, stawiony pod ścianą faktów, mógł pisać takie pierdoły. Możesz sobie psioczyć na piłkarzy Barcy, każdy może(Mou jest w tym mistrzem, nie pamiętając jak wyglądała jego własna droga do tytułu z Interem i dlatego dla mnie facet od kilku lat wygrywa wszystkie rankingi komedii romantycznych- bo czasami brzmi to wzruszająco-śmiesznie) , ale pisanie o jednej z najlepszych drużyn w historii, że w tej historii się nie pojawią... No wybacz, na forumie może być wielu frustratów (nazywanie mnie frustratem w takiej sytuacji- znowu wybacz, ale się pomyliłeś, ja nie jadę po żadnym klubie, to Ty dajesz upust emocjom pisząc wbrew faktom, to jest właśnie frustracja; osobiste wrzutki? kolejny raz wybacz, ale nie jestem wstanie pojąć zwyczajnie jaką logiką się kierujesz ), którym Barcelona w gardle ością staje, mogą mieć bardzo wybiórczą pamięć i klapki na oczach, mogą uwielbiać kogo tylko chcą, ale pisanie bzdur, to pisanie bzdur, bez względu na okoliczności.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Mimo że połowa kraju żąda głowy Mourinho, Madryt nadal wspiera swojego trenera. Uważa się, że gest wobec Tito Vilanovy był odpowiedzią na serię prowokacji, których dopuścił się Pep Guardiola, szkoleniowiec Barcelony.

 

Według informatorów madryckiego klubu Katalończyk po jednym z goli strzelonych przez jego zespół zbliżył się do ławki rezerwowych Królewskich i krzyknął: „Jesteście (pipi)ą bandą!”. Świadkami tego zajścia byli różni piłkarze, między innymi Lionel Messi, który także przesyłał sygnały w stronę zawodników z Madrytu. Argentyńczyk miał położyć rękę na ustach, sugerując, że za dużo mówią i nadszedł czas, by zamilczeć.

 

Królewskim zarzucano też, że po zakończeniu meczu od razu udali się do szatni i nie pogratulowali Azulgranie zwycięstwa w superpucharze. Okazało się, że ich ochrona zaleciła im takie zachowanie, żeby zapobiec ewentualnym zamieszkom. Podobno doktor Serratosa, jeden z klubowych lekarzy, chciał zostać na murawie, by pogratulować kolegom po fachu, jednak nakazano mu opuszczenie placu gry.

 

Jeśli chodzi o incydenty z końcówki pojedynku, Madryt przyznaje, że Marcelo pomylił się, popełniając faul na Cescu Fábregasie, ale podkreśla, iż Özil został najpierw uderzony przez Villę, a później przez Messiego. Klub jest oburzony również postawą Piqué i Xaviego, którzy w pomeczowych wypowiedziach zarzucili Realowi antyfutbol.

 

Z kolei Iker Casillas wyraził niezadowolenie z powodu odgrywanego przez graczy Barçy teatru i ciągłego symulowania fauli. Wojna trwa, Madryt się broni.

Odnośnik do komentarza

Mourinho niewinny. Manipulacja katalońskich mediów. :mellow:

 

Bardzo dobrze,że mu oddał,chociaż wcześniej tego nie widziałem.Zasłużył na plaskacza w lapę za tego palucha :)

 

Co za hipokryta :o

 

Pownieneś go krytykować i hejcić bo jak tak można TO SKANDALICZNE :o :o

Jak by mi ktoś palca w oko wsadził,też bym oddał,Ty nie?

Mou zachował się jak dziecko,to dostał po lapie.

 

Prawda jest taka,że nigdy nie hejciłem Madrytu,dopóki Mou go nie przejął,kiedyś GD to był czysty futbol,nie było tyle chamstwa co teraz,mecze kończyły sie uściskiem dłoni,nie bójką.

Wina leży po obu stronach oczywiście i tak jak nienawidzę Mou,bo on to wszystko jeszcze bardziej nakręca i podjudza,tak samo nienawidzę prowokacji ze strony Katalończyków.

Odnośnik do komentarza

no bo jesli Mou został okrzyknięty przymiotami z których "geniusz taktyczny" miało najsłabszy wydźwiek to w takiej sytuacji naprawde trzba wielkiego , wielkiego człowieka by sodówa nie uderzyła do głowy.

 

Mou kiedyś powiedział "nie jestem geniuszem ale nie znam lepszego" <od siebie>

 

zapomina, ze do dziś aktywnie w życiu piłkarskim uczestniczy chocby Sir Alex Ferguson, który ma dłuższą listę trofeów na swoim koncie niż Portugalczyk

 

 

Co zrobi Mou? barca wydaje sie nie do zatrzymania, real skazany jest (wydaje się) na bycie drugim....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...