Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

5:0 i po raz kolejny potwierdzają się moje super dokładne prognozy: Cesc wnosi nową jakość już w pierwszych meczach i jak na razie spłaca swój transfer. Sanchez gra coraz lepiej, ale to jeszcze nie to. Reszta po staremu i chyba historyczny wynik z Villareal.

Odnośnik do komentarza

"Po co tej Barcelonie jeszcze Cesc, mało mają pomocników? Będzie tylko grzał ławę i zmarnuje swój wielki talent. Na dodatek zahamuje rozwój Thiago."

 

 

 

Zdaje się, że Barca i Real uciekły nie tylko wszystkim klubom Primera Division, a całemu piłkarskiemu światu. Ten odwieczny wyścig zbrojen obu ekip doprowadził je na kosmiczny, nieosiągalny dla pozostałych, poziom.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Barca w ogóle grała praktycznie 3-4-3 i miała w składzie max 2 nominalnych obrońców, jeśli do takowych zaliczymy Busquetsa. W skladzie na boku obrony wpisany był Alexis Sanchez :ph34r: A i tak Villareal sobie w ataku nei pohasal nic a nic. Ciekawe, kiedy będzie pierwsza dwucyfrowka Realu czy Barcy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

12 minuta, dwie identyczne akcje i 2:0 prowadzi Barca. Fabregas uparł się, że będzie strzelał w każdym meczu. Na ławce Puyol, Iniesta, Villa, Abidal, Mascherano (Messi też nieobecny). Właśnie sędzia oszukał Barcelonę i nie pozwolił jej strzelić 3 identycznego gola.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

W sumie bez znaczenia, chociaż teraz Sociedad miał okazję na gola.

 

Już tylko 2-1, hehe, 2-2 i messi na boisku :D

 

(lekka załamka)Myślę, że na tym meczu skończył się czas eksperymentów ze składem i pora na poważne podejście do tematu. Nie jest tak różowo, jak się wydawało po 15 minutach. Mam nadzieję, że Madryt doceni taki prezent i wyśle pocztówkę z podziękowaniami

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Real wygrał,ale równie dobrze mógł być remis gdyby nie niesłusznie podyktowany karny dla Realu po faulu na Ronaldo.

 

pro_photo1315684138.jpg

 

Jak widać Ronaldo był faulowany przed polem karnym. Ale pomijając to to Real pozostaje liderem La Liga i ma 2 punkty przewagi nad zespołem z Katalonii.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Początek lepszy niż przed rokiem;)

 

 

Chociaż to, jakie teraz mecze czekają Barcę w lidze (a w dodatku Milan), to głowa mała. Bardzo niewdzięczny terminarz, jak na początek sezonu.

 

 

Real zrobi wszystko, co w jego mocy, by utrzymać pozycję lidera do grudniowego klasyku na Bernabeu. Z takim komfortowym kalendarzem spotkań nie powinno być im trudno to osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Cesc idzie po króla strzelców PD ;). To co zrobił przy 5 golu dla Barcy, to małe mistrzostwo świata. Dzisiaj Barca gra naprawdę ładny futbol, Thiago powinien dostawać częściej szanse gry na skrzydle, a Sergio już nie straszy na obronie,bo Pep mnie posłuchał.

 

No i Xavi coś duzo strzela jak na niego. 6-0

 

7-0 ale chyba było zagranie ręką Cesca, trochę przypadkowa akcja

tzn. 8-0 Messi piękna akcja

 

Boli tylko jak bezmyślnie gra linia obrony bez Puyola i Pique, gdyby piłkarze Osasuny tak się nie palili, to ze 2 bramki mogli by spokojnie pyknąć

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No generalnie byłem w błędzie w kwestii Fabregasa. Cesc był absolutnie wart tej kasy. Gra chyba lepiej, niż kiedykolwiek w Arsenalu, nie tylko w poprzednim sezonie. Można odnieść wrażenie, że u Anglików z konieczności był playmakerem, bo w Barsie od pierwszego meczu wygląda jak stworzony do roli napastnika. Cyferki zabójcze: 3 gole i 4 asysty w trzech spotkaniach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No generalnie byłem w błędzie w kwestii Fabregasa. Cesc był absolutnie wart tej kasy. Gra chyba lepiej, niż kiedykolwiek w Arsenalu, nie tylko w poprzednim sezonie. Można odnieść wrażenie, że u Anglików z konieczności był playmakerem, bo w Barsie od pierwszego meczu wygląda jak stworzony do roli napastnika. Cyferki zabójcze: 3 gole i 4 asysty w trzech spotkaniach.

Ja też nie widziałem Cesca w Barcy,ale w niej jest innym piłkarzem.Czasem zastanawiam się na jakiej pozycji on gra - pomocnika czy napastnika :) Co on wyprawia to szok, chyba strasznie męczył się w Arsenalu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...