Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Valencia grała, ale rywal byle jaki. Getafe już się chyba posypało ostatecznie, albo ten mecz da im trochę do myślenia (w co wątpię). Także co do Los Che to nie byłbym aż taki pewien , że wrócili na właściwe tory bo rywal naprawdę niewiele wymagał.

 

Pożyjemy zobaczymy.

Lepsze to niż dostać z Numancią. Dostali kasę, to grają.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po wczorajszym meczu Barcy nie wiem, czy Webb to taki słaby sędzia ;). W Hiszpanii są gorsi :D. Tak czy siak trzeba pochwalić bramkarza Getafe (co wyciągał to kosmos) i zganić Barcelonę za brak skuteczności. Valencia pokazała, że potrafi wygrać z każdym.

Odnośnik do komentarza

Mój boże.......Ależ mecz na SB.Na pierwszą połowę w wykonaniu Królewskich nie licząc bramki należy spuścić zasłonę milczenia,ale druga...To był ten Real z końcówki sezonu za Cappa.Kilka z(pipi)anych setek+niepodyktowany karny a w odpowiedzi karny z dupy dla Getafe i z punktu widzenia na boisku debilna reakcja Pepe,ale patrząc z perspektywy kibica mogłem mu tylko przyklasnąć.W międzyczasie mieliśmy gol Albina i wyrównanie grającego mega piach Gutiego po kapitalnym strzale z wolnego.Casquero bawi się w niepełnosprawnego Panenke i Iker nie ma z jego strzałem problemu.No ich duch Cappa daje o sobie znać i Gonzo ładuje golazo w ostatniej min doliczonego czasu....Ehhh pikawa wysiada..

BTW:Z tego co widzę ruski też na Anfield dostarczył emocji...

Odnośnik do komentarza

Karny z dupy dla Getafe? Wydaje mi się, że Pepe go odepchnął wysuniętą ręką, przeciwnik stracił równowagę i karny.

 

Ale zachowanie Pepe... Wpierw kopnął leżącego rywala w nogi, potem w plecy (bez piłki). Całkowicie zasłużona czerwień.

Powinien być zawieszony przynajmniej do końca sezonu, bo tylko skończony debil się tak zachowuje.

Odnośnik do komentarza

Dla tych co nie widzieli : http://www.youtube.com/watch?v=2bT4dIuauSw...re=channel_page

 

Pepe to zwyczajny w świecie burak ze wsi mazurskiej zaa cos takiego najlepszą karą było by publiczne skopanie ryja przez pokrzywdzonego.

 

a w odpowiedzi karny z dupy dla Getafe i z punktu widzenia na boisku debilna reakcja Pepe,ale patrząc z perspektywy kibica mogłem mu tylko przyklasnąć

 

Prawdziwa szczera i dogłębna wypowiedź kibica Realu . Skoro się zdenerwował boski pepe na sędziego to czego kopie piłkarzyne Getafe?? Gdzie tu logika ? Wielokrotnie bitki na boiskach mnie cieszyły ale to było zwyczajne buractwo i zadziałało w odwrotną strone :lol: Do spania!!

Odnośnik do komentarza
Karny z dupy dla Getafe? Wydaje mi się, że Pepe go odepchnął wysuniętą ręką, przeciwnik stracił równowagę i karny.

 

Ale zachowanie Pepe... Wpierw kopnął leżącego rywala w nogi, potem w plecy (bez piłki). Całkowicie zasłużona czerwień.

Powinien być zawieszony przynajmniej do końca sezonu, bo tylko skończony debil się tak zachowuje.

Dwa ewidentne karne były dla Realu,ale sędzia ich nie odgwizdał.Ale już dla Getafe tak.Sędziowie ewidentnie im pomagają.Gdyby nie oni Getafe byłoby na ostatnim miejscu w tabeli z tego co wyliczyła Marca.

 

Z Pepe miałem niezły ubaw :P Szkoda,że do końca sezonu już go nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Umarłem :)

 

Ramos defends Pepe after kicking incident

 

"Pepe lost his cool but he did not mean to attack Casquero," Ramos explained.

"He was more upset with himself and he only wanted to kick at the air in anger but at no moment did he intend to hurt his opponent."

 

Czy Ramos sądzi, że ludzie są ślepi albo tępi ? Brutalny atak na leżącego piłkarza, a ten pierdoli jak po haluckach.

Kopnąć w gniewie piłkę? Dwukrotnie - po nogach i placach - spudłować?

I nie wnikam czy należał się karny czy nie. Tego idiotę powinni zawiesić do końca sezonu jak domaga się prezes Getafe.

 

Odnośnik do komentarza
Umarłem :)

 

Ramos defends Pepe after kicking incident

 

"Pepe lost his cool but he did not mean to attack Casquero," Ramos explained.

"He was more upset with himself and he only wanted to kick at the air in anger but at no moment did he intend to hurt his opponent."

 

Czy Ramos sądzi, że ludzie są ślepi albo tępi ? Brutalny atak na leżącego piłkarza, a ten pierdoli jak po haluckach.

Kopnąć w gniewie piłkę? Dwukrotnie - po nogach i placach - spudłować?

I nie wnikam czy należał się karny czy nie. Tego idiotę powinni zawiesić do końca sezonu jak domaga się prezes Getafe.

Kopnął go w noge,ale w ochraniacz.A nad plecami to mu bardziej machnął niż kopnął.

Odnośnik do komentarza

Co z tego że go kopnął lekko czy w ochraniacz ?? Chodzi bardziej o jegop zamiary a nie wierze że chciał go tylko drasnąć ....

 

 

he only wanted to kick at the air in anger

 

 

Jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie widziałem , już to widze że ludzie jak się w(pipi)iają kopią powietrze ehe prosze was toż to śmiech na sali :lol:

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Zgadza się ;] Tylko że zachowanie Etoo to nic nowego i ta wielka indywidualnośc nas już do tego przyzwyczaiła (to samo np. zlatan )Co do Pepe to wsumie po tej wiadomości nawet troszke żal mi się go zrobiło :

 

http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,1957430,wiadomosc.html

 

A tu następny agent pan marcelo (od 40 sekundy oglądać ) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=oRBhsQQxPpo

 

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Kiedys tak gral Milan, ktory w skladzie mial 3 genialnych Holendrow...

Grał lepiej, i nie wspomnę o Barcelonie za czasów Cruijff'a.

 

To nawet starzy wyjadacze z Katalonii (piszący teraz felietony) twierdzą, że ta Barca już gra lepiej od tej czasów z Dream Teamu. Samu potrafi zrąbać setę, ale i strzelić gola z niczego również. Gdyby nie maścił setek, to by zdobywał po 60 goli na sezon, więc tak jest dobrze ;). Real walczy zaciekle, ale to się nie może już udać... :1pl:

Odnośnik do komentarza

szczęśliwie dla Barcelony zakończyło się remisem 2-2.

Barcelona powinna się cieszyć z tego remisu, bo nic konkretnego w ofensywie nie pokazała, mając 1-2 sytuacje do strzelenia bramki w pierwszej połowie. Valencia od początku do końca grała konsekwentnie w obronie i wychodziła z groźnymi kontrami.

Odnośnik do komentarza
Wszystkie teamy,który zostały rozgromione przez Barcelonę,nie stawiały żadnego oporu.A jak już się Barcelonę lekko przyciśnie od razu mają kłopoty...co pokazały mecze z Getafe czy teraz z Valencią.

 

Taaa.Wychodzili na boisko i sie kladli.Potem czekali az barca stuknie im pare brameczek a przed sezonem jeszcze zrobili losowanie ktore zespoly "troszke" przycisna.Geeezzz chyba nikt nie sadzi ze mozna isc od zwyciestwa do zwyciestwa?

Od razu mam q.rwe jak czytam takie brednie.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...