Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Barca grała sobie testując różne kombinacje w składzie, w zasadzie to był skład eksperymentalny dosyć, więc nie patrzyłbym na to jako zapowiedzi przyszłych klęsk.

 

Real za to się nie patyczkuje, chociaż z niemieckimi zespołami to tak jest, że czasami są łatwe do ogrania, a czasami ten sam zespół gra bardzo dobrze. Jedynie Kuby szkoda.

Odnośnik do komentarza
"as-salam eleikum Kaka al-hwrabia mahlahkador!!!!"

 

Jeśli dobrze kojarzę, to Real chce sprzedać Robbena. Jesli to zrobią, to będzie jedno z głupszych posunięć tego lata, bo koleś jest o klasę lepszy od Cristiano "dawaj moje sto milionów" Ronaldo.

 

Jasne. Robben, ktory nie widzi zadnego partnera tylko biega jak idiota z pilka i strzela z kazdej pozycji niezaleznie od ustawienia innych zawodnikow?

Wybacz ale juz nawet porownywanie go z Ronaldo to dla niego pochlebstwo albo przyklad kompletnego nierozumienia pilki noznej...

Odnośnik do komentarza
"as-salam eleikum Kaka al-hwrabia mahlahkador!!!!"

 

Jeśli dobrze kojarzę, to Real chce sprzedać Robbena. Jesli to zrobią, to będzie jedno z głupszych posunięć tego lata, bo koleś jest o klasę lepszy od Cristiano "dawaj moje sto milionów" Ronaldo.

 

Jasne. Robben, ktory nie widzi zadnego partnera tylko biega jak idiota z pilka i strzela z kazdej pozycji niezaleznie od ustawienia innych zawodnikow?

Wybacz ale juz nawet porownywanie go z Ronaldo to dla niego pochlebstwo albo przyklad kompletnego nierozumienia pilki noznej...

Bramkę na 3-0 widziałeś?

 

Mendrek - Pelle też próbował różnych kombinacji szczególnie jeśli chodzi o obronę.Lass na prawej,Pepe na DMF czy później Albiol też na prawej.

 

Odnośnik do komentarza
"as-salam eleikum Kaka al-hwrabia mahlahkador!!!!"

 

Jeśli dobrze kojarzę, to Real chce sprzedać Robbena. Jesli to zrobią, to będzie jedno z głupszych posunięć tego lata, bo koleś jest o klasę lepszy od Cristiano "dawaj moje sto milionów" Ronaldo.

 

Jasne. Robben, ktory nie widzi zadnego partnera tylko biega jak idiota z pilka i strzela z kazdej pozycji niezaleznie od ustawienia innych zawodnikow?

Wybacz ale juz nawet porownywanie go z Ronaldo to dla niego pochlebstwo albo przyklad kompletnego nierozumienia pilki noznej...

Bramkę na 3-0 widziałeś?

 

Mendrek - Pelle też próbował różnych kombinacji szczególnie jeśli chodzi o obronę.Lass na prawej,Pepe na DMF czy później Albiol też na prawej.

 

Naszła mu to kopł...

 

A tak poza tym to zgadzam sie z grzes_|...Robben to znany boiskowy egoista (wiekszy niz Ronaldo moim zdaniem) ze sklonnoscia do strzelania niesamowitych bramek :)...zreszta obaj sa siebie warci...wydaje mi sie ze dla dwoch tak podobnych pilkarzy nie ma miejsca w jednym zespole, dla Robbena najlepiej by bylo jak odszedl by do zespolu w ktorym moglby grac pierwsze skrzypce...

 

Co do Snejdera...dla mnie extra ze chca sie go pozbyc - moze Juve sie nim zainteresuje ?:>

Odnośnik do komentarza

Jestem zadowolony z wyniku ,z gry też ;) .Trochę nonszalancko,momentami porywająco,momentami słabo,ale według mnie ten Real zniszczyłby Madryt Schustera z 8-0 :P.Świetna asysta Kaki i i piękny gol Robbena.Moim zdaniem CR9 zagrał nieźle,ściągał na siebie uwagę obrońców co zaowocowało co najmniej 2 bramkami.

Brawo Madrycie,jestem pod wrażeniem :)

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza
Co do Snejdera...dla mnie extra ze chca sie go pozbyc - moze Juve sie nim zainteresuje ?:>
Inter się juz dogadał z Realem co do sumy odstepnego za Holendra (18 baniek, ale sam piłkarz nie za bardzo chce odchodzic do Mediolanu). Jesli uda im sie sciagnac tego gracza, to kadre mają absolutnie kompletną i druzyna Interu skladem moze byc nawet na rowni z Chelsea.

 

J. Cesar - Maicon, Lucio, Samuel, Chivu - Cambiasso, T. Motta, Muntari - Sneijder - Milito, Eto'o.

 

Chyba tylko Juventus w lidze włoskiej będzie w stanie im stawic czoła. I miejmy nadzieje, ze mimo zapowiedzi, Stara Dama nie zakonczyła okienka transferowego. Bo koniecznie przydałby się im jakiś boczny obronca, aby Zebina miał konkurencje, a Grygera powęrował do innego klubu (jest mowa o Clerc'u, Zaccardo, Azpilicuet'cie).

 

 

Odnośnik do komentarza

Oba zespoły ligi hiszpańskiej (są jeszcze jakieś inne?) wygrały na luziku swoje ostatnie sparingi, toteż obadałem, jak to wygląda.

 

Obecnie na pewno lepiej wygląda Barca. Grała pierwszym składem, ma zaledwie dwóch nowych zawodników i obaj już w debiucie wydawali się wpasowani. Nie popełniali zbyt wiele błędów. Ibrahimovic gra tak samo jak zawsze, bardzo spektakularnie, ale bez opanowania. Potrafi sobie stworzyć sytuację i w ładny sposób strzelić na bramkę, gorzej z golami. Messi jest nadal świetny i nie ma wątpliwości, że dostanie Złotą Piłkę. Ogółem zespół nie ma słabych punktów i może, choć nie musi, obronić Puchar Mistrzów. Jak na moje oko, to oni nie są ani gorsi, ani lepsi od zeszłego sezonu. Nie wiem, kto ich może pokonać. Trzeba się będzie zamurować i liczyć na jedną okazję, tak jak to zrobiła w ostatnim sezonie Chelsea.

 

Real to ciągle plac budowy. Kaka nie grał dobrze, miał przebłyski. Co do Ronaldo, to chyba sam trener nie wie, co z nim zrobić. Nic specjalnego. Najlepsi gracze tego zespołu to ciągle Pepe i Lass. Zaczynam się zastanawiać, czy Pepe nie jest akutalnie najlepszym stoperem na świecie, ale nie jestem możen tego oceniać. Na pewno jest świetny, choć na początku ligi będzie pauzował (za to chamstwo z końcówki zeszłego sezonu) i to może bardzo źle wpłynąć na wyniki Realu. Co do napastników, to nie wyglądają jakoś popisowo, ale strzelać - strzelają, więc nie jest tak źle. Duet Benzema-Raul wydaje się niegłupi. No i pozostaje Xabi Alonso, którego klasa jest znana, ale nie zwróciłem za bardzo na niego uwagi. Myślę, że jego transfer będzie dla Realu widocznym wzmocnieniem.

 

Myślę, że gdyby Gran Derbi rozegrano w pierwszej kolejce, to wynik byłby zbliżony do ostatniego, ale nie neguję, że Real ma potencjał.

Odnośnik do komentarza

Real już może imponować swoją formą mimo iż zawodnicy nie są jeszcze jakoś super ze sobą zgrani.Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało ,gdy już wszyscy się ze sobą zgrają ^_^ ... Gran Derby Wszech Czasów? Oby :D

 

Coś dla oka... ;P

 

http://www.youtube.com/watch?v=LGWwunBcYbM

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie wiem za bardzo gdzie to wrzucić, ale że pisałem tu o Lassie... Temat bardzo ciekawy, mało omawiany, a przy coraz większej ilości sportowców-imigrantów - niedługo może stać się istotny dla wielu europejskich drużyn. Chodzi o Ramadan:

 

http://rafalstec.blox.pl/2009/08/Kiedy-pil...i-nie-pije.html

 

Jeszcze kilka dni nie wpadłbym, że coś takiego w ogóle może mieć znaczenie - a jednak.

Odnośnik do komentarza
sneijder_.jpg

 

Wesley Sneijder

 

Real Madryt -> Inter Mediolan za 15 baniek

 

LINK

 

edit: Informacja na 99% prawdziwa, Perez zrezygnował z 3 baniek bonusu by Sneijder mógł zarabiać 4 miliony w Interze. Nie widzę by to było potwierdzone jakoś na stronie interu czy gdzieś, ale wg. większości portali to już potwierdzone, więc... Połasił się na kasę, taki z niego madridista.

 

Dałem to w cytat, bo mi się tematy pomyliły, ale tutaj też pasuję do dyskusji. Połasił się dziad, no.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Takie czasy :whistling: ... bywaj pe$etero.Jak będzie grał tak jak na początku kadencji herr Bernardo,ze spadkami formy do poziomu z końcówki tegóż samego sezonu to świetny interes Interu w przeciwnym razie to nie będzie zawodnik nawet na walkę o mistrzostwo nie mówiąc o LM.Mam nadzieję,że Vaart tak "ambitny" nie będzie.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...