Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bbroncie tego typa, po tym wideo doskonale widac, co uczynil - dla mnei moglby juz w ogole nei grac,

nie trawilem go nie trawie i trawic na boisku nie bede.

Nie dziwię się,że go nie trawisz.W końcu nie dał pograć twojemu ulubieńcowi w pierwszym meczu Realu z The Reds :) W drugim meczu niestety Pepe był zagubiony.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Jak dotad dobry meczyk.Real cisnie mocno i gra wysoko presingiem i to przynioslo prowadzenie.Barca jednak szybko sie pozbierala i Henry pokaral ich jak nalezy :)

Ooooo i juz 1-2 Puyol po rzucie wolnym :)

Bedzie sie dzialo.

http://www.justin.tv/luchoquirozzzz/popout link do meczu

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

1-3 miodzio :]

Az lzej na sercu.

Po pierwszej polowie az zal Realu sie robi.Pogubili sie chlopcy.Nie pierwszy raz bramkarz ratuje im tylki bo juz winno byc o dwa trzy gole wiecej.

Coz teraz tylko barca niech gra swoje i bedzie jak byc musi :)

2-5 ...pozamiatane

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki będzie końcowy wynik(5-2 dla barcy jak to piszę),ale mecz już się skończył dla Realu.Barca zamiata piłkarzami realu okrutnie,na każdym kroku trójka Messi,Iniesta i Xavi ośmiesza graczy realu i gdyby nie zabawy graczy Barcy,mogłoby być nawet 6 czy 7 goli dla barcy już w tytm, momencie.Real poza Robbenem nie ma klasowych graczy w ataku(Raul?trochę leciwy już jest i zbyt wolny.Higuain?please...Huntelar?n/c) i nie ma czym straszyć.Zresztą nawet gdyby Real miał klasowych napastników,to nie miał by im kto piłek podawać bo pomoc tez nie jest najwyższych lotów.

6-2 dla Barcy na Camp Nou! MUAHAHAHAHA :lol:

Odnośnik do komentarza

Ader, oni grali na Santiago Bernabeu, więc to się nazywa klasa :) Wygrali na wyjeździe i to mocno podbuduje ich na mecz z Chelsea. Oby tylko się nie zabawiali zbyt ostro :) No i Real zatopiony, Barcelona powinna wygrać Ligę Mistrzów, bo są obecnie najlepszym zespołem w Europie, i marzy mi się finał z MU, bo oni też grają dynamiczny i dokładny futbol. Starcie tytanów ;)

Odnośnik do komentarza

Barcelona gra wspaniale.

 

Trochę szkoda, że Real przegrał (pierwszy raz w rundzie wiosennej!) i nie będzie walki do końca o mistrzostwo, ale cóż... Barcelona zasługuje na wszystko. To najlepsza drużyna w Europie i naprawdę nie obchodzą mnie wyniki, kto ogląda piłkę nożną dla wyników? Ten sport jest ostatnimi laty coraz bardziej spaczony.

 

Generalnie nie przepadam za Barcą, ale naprawdę życzę jej, by wygrali z Chelsea, bo tak będzie po prostu lepiej dla wszystkich. Jeśli ktoś twierdzi, że defensywa i asekuracja, perfekcyjne schematy mu się podobają, to - moim zdaniem - oszukuje sam siebie. Jak ktoś chce nudziarstwa, to niech ogląda szachy, tam jest dopiero perfekcja każdego ruchu. W piłce nożnej gra fizyczna nie jest efektowna, lepiej wygląda spontan i technika, tymi zdolnościami Barca bije wszystkie drużyny na świecie. Nic nie mam do ligi angielskiej, ale Jezu, kto tam w Anglii gra tak, jak Barca? No nikt tak nie gra.

Odnośnik do komentarza

Co do meczu to chyba już wszystko było powiedziane.Ale wspomnę że osobiście dla mnie najlepszym na boisku był Xavi.Rozgrywał,asystował,zabierał piłki dla Lassa:D

 

Mecz świetny,dla fana Barcy jak miód na serducho;)

 

Real nic nie mógł poradzić,miotał się przeważnie co Barca wykorzystywała skrzętnie.

 

We środę spotkanie z Chelsea.Łatwo nie będzie,trzeba coś strzelić i czekać na rozwój wypadków.Co nie zmienia faktu że jedziemy tam gole strzelać,tak jak wczoraj jechaliśmy na Santiago.

 

Szacuken dla Realu że poszedł w otwarte karty , skończyło się tak jak każdy widział.Przynajmniej Madryt to nie mordercy futbolu;D

Odnośnik do komentarza
arsenal tak gra.

Raczej chciałby tak grac ;) .

 

Wczorajszy mecz potwierdził status quo w Hiszpanii. Nie powiem, że wysoka wygrana mojego klubu nie przyprawiła mnie o radość, ale Real, to nie Chelsea i nie w jego naturze bronienie się. Z takimi drużynami Barca tańczy i śpiewa. Tamowanie własnej bramki przed uderzeniami tajfunu zwanym FC Barcelona, jest wpisane w naturę takich teamów jak "włoskie" Chelsea. Ja liczę na to, że Anglicy mimo wszystko będą chcieli grać tym razem w piłkę, a nie liczyć na karne, bo nie uwierzę żadnemu Ich fanowi, że takiej drużynie można kibicować (z szacunkiem dla fanów Włoskich drużyn ;) )

 

 

 

Cris:posty związane z LM zostały przeniesione do tematu Champions League.

Odnośnik do komentarza

Real faktycznie ma doła po tym gran derbi.

To 3-0 z w dupe z Espanyolem to jakiś żart był, do dziś tego nie rozgryzłem.

Gdzie przy dobrej grze Valencii i 2 kapitalnych interwencjach Casillasa Valencia prowadzi z Realem do przerwy 2-0.

No cóż...

 

 

EDIT: 3-0. Koniec meczu.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...