Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Trener Villareal to najlepszy trener swiata.

 

To już mamy takich dwóch. Proponuje pojedynek Chelsea vs Villareal, wtedy poznamy tego najlepszego!

 

Barca zagrała 2 słaby mecz, bez pomysłu, bez polotu. Zwłaszcza w drugiej połowie było to widać. Iniesta znowu słaby. Zlekceważyli rywala, a ten ich mocno skarcił. Abidal chyba pożegna się z klubem po tym sezonie...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Trener Villareal to najlepszy trener swiata.

 

To już mamy takich dwóch. Proponuje pojedynek Chelsea vs Villareal, wtedy poznamy tego najlepszego!

 

Barca zagrała 2 słaby mecz, bez pomysłu, bez polotu. Zwłaszcza w drugiej połowie było to widać. Iniesta znowu słaby. Zlekceważyli rywali, a ten ich mocno skarcił. Abidal chyba pożegna się z klubem po tym sezonie...

Chyba oglądałeś inny mecz. Albo pomyliło Ci się z meczem Wisła - Legia. Jak Barca zagrała słabo, to ja jestem błogosławiony. 2 połowę zagrali na lajcie, choć sędzia się nieźle rypnął przy bramce Xaviego, ale już trudno, odpłacone jest za LM. Iniesta słaby? "ha ha"

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że przeciętnie mecz trwa 90 minut. Jeżeli mam oceniać cały mecz, a nie tylko pierwszą połowę, to zagrali słabo. Co ciekawego oprócz gonienia bez celu z piłką pokazał w tym meczu Iniesta? Pod koniec zaliczał niemal same straty. Gdyby nie nazywał sie Iniesta tylko Iwański, to powiedziałbym, że był cudowny. Stracone 2 punkty na własne życzenie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Pamiętaj, że przeciętnie mecz trwa 90 minut. Jeżeli mam oceniać cały mecz, a nie tylko pierwszą połowę, to zagrali słabo. Co ciekawego oprócz gonienia bez celu z piłką pokazał w tym meczu Iniesta? Pod koniec zaliczał niemal same straty. Gdyby nie nazywał sie Iniesta tylko Iwański, to powiedziałbym, że był cudowny. Stracone 2 punkty na własne życzenie i tyle.

A teraz mi powiedz ile takich meczów zagrała Barca w tym sezonie? 90% tych, w których pierwszą połowę wygrywała z 4:x, to, że Abidal przyświrował i był karny, a potem Villareal zaatakowało, sprawiło że jest remis i tyle. Jeśli Iniesta dziś biegał bez celu za/z piłką, to nie mam pytań (paręnaście świetnych zagrań zz pierwszej piłki, asysta przy bramce Eto'o, no ale to bezcelowe jest). A myślałem, że głupoty piszesz tylko w kąciku WKP.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

Ech, ja wiem, że Barca w tym sezonie często w drugiej połowie przysypiała, ale w dzisiejszym meczu to już zasnęła. Czy te 90% meczów też się kończyło takim wynikiem jak dzisiaj? Dobra, Iniesta był dobry w pierwszej połowie, w drugiej biegał i ... tyle, średnia z całego meczu : przeciętnie. Tylko pamiętaj, jak na niego! Kapisz? Tak na marginesie, to w WKP nie wypada pisać inaczej, bo się na bluzgi wyrostków człowiek naraża :pifpaf: .

 

 

Edit. Wczoraj (Puchar Hiszpanii)Barca pokazała charakter i tak to powinno wyglądać, gdy rywal nie daje łatwo za wygraną

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jaki skład wystawi dzisiaj Guardiola? Liczę na pobicie rekordu strzelonych bramek w lidze, bo to kolejna laurka dla kibiców w tak doskonałym . Villareal znowu pokazało duży potencjał, a to przecież klub z niemal wioski! Brawo!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Skład będzie rezerwowy, 80% pierwszego składu sobie odpocznie. Nie jadą Piqué, Touré, Xavi, Messi, Puyol, Busquets i Pinto, zamiast nich powołano Xaviego Torresa, Abrahama, Thiago, Jeffrena, Fonta i Oiera.

 

skład:

Oier; Alves, Caceres, Abidal, Sylvinho; Xavi Torres, Gudjohnsen, Hleb; Pedro, Eto'o, Bojan.

 

Ciekawy jestem gry Oiera szczególnie.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

No Oier zarządził :/. Jest 34 minuta drugiej połowy i 2:1 dla Mallorki. Pep mógł wpuścić równie dobrze 12 latków :/. E2 jak zwykle zmaścił 2 setki i zastanawiam się ile by miał goli w sezonie gdyby wykorzystywał chociaż połowę okazji jakie zwykle ma. Zakładam, że tak z 60.

 

Edit. I po meczu. E2 w ostatniej minucie zmaścił karnego. Nie mam już więcej pytań, ale mam cichą nadzieję, że Forlan strzeli w nastepnych dwóch kolejkach jeszcze kilka goli, bo Samuel już mnie denerwuje (pamiętny sezon, gdy niemal pewny tytuł króla strzelców przegrał w ostatnich kolejkach, wykonując wszystkie wolne i karne, podobnie jak dzisiaj)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

I kolejny genialny mecz :/. Mam nadzieję, że taktyka oszczędzania pary na środę, się opłaci (a kto zapewni rytm meczowy podstawowej jedenastce?). Wykrakałem i Forlan wyprzedził E2 w klasyfikacji strzelców, co akurat jest plusem :). Taki napastnik by się nam przydał, czyli niepotrzebujący 4-5 setek na zdobycie jednego gola.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tez uwazam ze Etoo bez Barcelony praktycznie by nie istnial w swiecie jako jeden z lepszych napastnikow. Fakt ze technike ma przyzwoita i potrafi czasem wypracowac piekne okazje, ale marnuje seryjnie.

 

Moze te plotki z Villa beda prawda? Wtedy 150 bramek w sezonie nie bedzie niemozliwe ;)

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Real znowu dał popis :) W sumie oprócz Robbena,Higuaina,Ikera,Pepe i Lassa cała reszta drużyny może spier... na zbity pysk.Zero ambicji,zero walki niech se darują grę w tym (kiedyś) wielkim klubie.Czemu zostawiłem Pepe? Teraz dopiero widać ile traci bez niego obrona Blancos.W czterech meczach bez niego Real stracił "tylko" 15 bramek :) To tyle i gratsy dla Barcelony za mistrza i puchar Hiszpanii.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Real znowu dał popis :) W sumie oprócz Robbena,Higuaina,Ikera,Pepe i Lassa cała reszta drużyny może spier... na zbity pysk.Zero ambicji,zero walki niech se darują grę w tym (kiedyś) wielkim klubie.Czemu zostawiłem Pepe? Teraz dopiero widać ile traci bez niego obrona Blancos.W czterech meczach Real bez niego Real stracił "tylko" 15 bramek :) To tyle i gratsy dla Barcelony za mistrza i puchar Hiszpanii.

No trzeba przyznać, że Real gra jeszcze gorzej niż Barca trzecim składem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No kończy się kurować Ruud, może będzie grał. A Real obstawiam, że będzie jakąś modyfikacją 4-4-2 grał, bo ma dużo napastników klasowych i trzeba to wykorzystać, chyba Pellegrini nie jest debilem by o tym nie wiedzieć.

 

Więc raczej bedzie to wyglądać tak:

 

----------------Iker--------------------

-----------Albiol---Pepe---------------

---Ramos-------------------Arbeloa--

---------Lass----Xabi Alonso---------

---Ronaldo-------------------Kaka----

-----Benzema-----Higuain------------

 

Robben z ławki będzie za kogoś wchodził pewnie. No zobaczymy ogólnie, ale tak jak mówiłeś Diarra to raczej pewniak, a jak Alonso nie będzie to na jego miejsce jakiś Gago wskoczy pewnikiem.

Odnośnik do komentarza
No kończy się kurować Ruud, może będzie grał. A Real obstawiam, że będzie jakąś modyfikacją 4-4-2 grał, bo ma dużo napastników klasowych i trzeba to wykorzystać, chyba Pellegrini nie jest debilem by o tym nie wiedzieć.

 

Więc raczej bedzie to wyglądać tak:

 

----------------Iker--------------------

-----------Albiol---Pepe---------------

---Ramos-------------------Arbeloa--

---------Lass----Xabi Alonso---------

---Ronaldo-------------------Kaka----

-----Benzema-----Higuain------------

 

Robben z ławki będzie za kogoś wchodził pewnie. No zobaczymy ogólnie, ale tak jak mówiłeś Diarra to raczej pewniak, a jak Alonso nie będzie to na jego miejsce jakiś Gago wskoczy pewnikiem.

Sklad byc moze i najlepszy, jaki mozna skleic. Z tym ze jest jeszcze pan Raul. Znajac Carvajal'a, to predzej Pellegrini odpadnie, nizeli Raul bedzie siedzial.

Odnośnik do komentarza
No kończy się kurować Ruud, może będzie grał. A Real obstawiam, że będzie jakąś modyfikacją 4-4-2 grał, bo ma dużo napastników klasowych i trzeba to wykorzystać, chyba Pellegrini nie jest debilem by o tym nie wiedzieć.

 

Więc raczej bedzie to wyglądać tak:

 

----------------Iker--------------------

-----------Albiol---Pepe---------------

---Ramos-------------------Arbeloa--

---------Lass----Xabi Alonso---------

---Ronaldo-------------------Kaka----

-----Benzema-----Higuain------------

 

Robben z ławki będzie za kogoś wchodził pewnie. No zobaczymy ogólnie, ale tak jak mówiłeś Diarra to raczej pewniak, a jak Alonso nie będzie to na jego miejsce jakiś Gago wskoczy pewnikiem.

Sklad byc moze i najlepszy, jaki mozna skleic. Z tym ze jest jeszcze pan Raul. Znajac Carvajal'a, to predzej Pellegrini odpadnie, nizeli Raul bedzie siedzial.

Tylko kto w takim skladzie bedzie rozgrywal pilke?

 

Kaka na boku? Ronaldo na boku bedzie rozgrywal? to nie sa zawodnicy od decydowania o grze

 

A tymberdziej nie sia nimi Xabi i Lass

 

Sklad jest budowany bez jakiegokolwiek pomyslu

 

A jakby przyszedl jeszcze Ribery to juz wogole kaplica,

 

 

Oni potrzebuja zawodnika jak Xavi , Iniesta, Fabregas, rasowych srodkowych pomocnikow z wizja gry

Odnośnik do komentarza
Eee czy Xabi nie ma tej wizji gry? Iniesta jest ofensywnym pomocnikiem grającym częściej na boku,od rozgrywania w Barcelonie jest Xavi.A Fabregas to podobna pozycja co Kaka :) Jeszcze Oran dał sobie Kake na bok ... :]

 

No to jak inaczej miałoby to wyglądać? 4-5-1? Bez sensu przy takiej ilości napastników, może jakiś diamencik na środku ale wtedy albo kaka, albo ronaldo nie będą mocno ofensywnie. Nie wierze też by Pellegrini posadził Lassa na ławce, nie po tym co on pokazuje w sparingach, razem z Pepe tylko oni grają w destrukcji, reszta się patrzy. Tyle, że Lass biega od pola karnego do pola karnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...