Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Fanem Realu byłem,jestem i będę... a żeby stwierdzić,że Messi zdobędzie w tym roku 3 Złotą Piłkę z rzędu to chyba nie trzeba być kibicem Barcelony czy samego Argentyńczyka nie? :P Poza tym Messi to jest gracz,który potrafi wpłynąć na wyniki spotkań w przeciwieństwie do Ronaldo i za to właśnie go cenię,choć oczywiście niezmiernie się cieszę gdy coś mu nie wychodzi,szczególnie gdy jest to z korzyścią dla Realu.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Tak oczywiste jak ZP dla Snejdera albo Xaviego w zeszłym roku po prostu gośc jest bdb i się dobrze sprzedaje.

 

 

BTW

 

 

Cristiano Ronaldo nie ma w Hiszpanii łatwego życia. W sobotę na Anoecie nie było inaczej. Oprócz tradycyjnej przyśpiewki "Ten Portugalczyk to sk****syn", kibice Realu Sociedad wrócili do dawno niesłyszanego "Cristiano, zdychaj". Nie będzie przesadą stwierdzenie faktu, że fani RSSS poświęcili tyle samo uwagi swoim ulubieńcom, co właśnie graczowi Realu. Portugalczyk tak cieszył się ze zwycięstwa, że schodząc do szatni wykrzyczał w stronę trybun: "Idźcie się pier****ć do ch**a".

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

No nie my przyznajemy ZP, niestety, ale o tym już była mowa i szkoda do tego wracać.

Wiadomo, że ulubieńcem Twoim jest kto inny, tak jak moim był ktoś inny w czasach Zizou, ale skoro Messi jest bdb piłkarzem, to Platini, Cruyff, Di Stefano i im podobni swego czasu też byli bdb.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Po przegraniu dwóch meczów z rzędu nadal mają 5 pkt. przewagi nad piątym miejscem, to chyba mówi samo za siebie. A mecz z Valencią był wyrównany, zadecydowały pojedyncze błędy. Zobaczymy, jak teraz sobie będą radzić.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To co Barcelona zmarnowała w tym meczu... no w końcu widzę formę zwyżkową! Tęskniłem, za takim brakiem skuteczności, który gwarantuje przynajmniej akcje bramkowe, niż czekanie do 70 minuty by wykorzystać jedną, jedyną setę. Nie ma absolutnie żadnego znaczenia, że grają z ostatnim zespołem w tabeli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...